Резултати от 1 до 4 от общо 4

Сравнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    59
    #1

    Сравнение

    Здравейте, трябва да купуваме нова вградена фурна и комбиниран вграден котлон. Спрял съм се на тези три фурни. Първата е с парогенератор явно, а другите две чрез изпарение на дъното на фурната. Комбиниран плот съм се спрял на този ( не знам как да кача линковете на уредите). Търся големият газов да е отпред заради гръбчето на кухнята, което няма как да е с гранитогрес или закълено стъкло. Моля, ако някой ползва такива подобни модели да сподели мнение.ELECTROLUX EGE6172NOK- котлон , ELECTROLUX EOC6P71X, ELECTROLUX EOD6P71X, AEG BPE556320M- фурни


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #2

    Отговор: Сравнение

    Аз бих взел напълно индукционен котлон без газ. Много по-лесно се чисти, по-бърз е, а и е по-безопасен за използване. Фурната, който готви да я избира според желаните функции.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #3

    Отговор: Сравнение

    Aко гърба на кухнята е от термоустойчив материал, каквито са стандартните гърбове, то проблем с котлона няма да имаш.
    Вече 6г. имам газов плот до подобен гръб и преблеми няма. Дори редовно съда, който се нагрява се докосва до гърба.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #4

    Отговор: Сравнение

    И при мен газовите котлони са отзад. По-безопасно е ако има малки деца котлоните, които се ползват по-често да са отзад, а и мисля, че аспиратора по-добре дърпа. За всеки случай съм си отрязал две непотребни парчета от ламиниран паркет и ги слагам до гърба на кухнята.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сравнение
    От diko1980 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-02-20, 12:46
  2. Сравнение на компресорите на 09 LUC vs.12 LMC
    От HePoH във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 65
    Последно: 01-03-17, 11:08
  3. Сравнение и избор на TV
    От false_rate във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 21-02-13, 13:36
  4. Сайт за сравнение ?
    От hristobotev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 04-05-10, 21:55
  5. Сравнение на видеокартите
    От Serg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 21-08-01, 14:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе