Вижте резултатите от анкетата: Какъв климатик имате?

Гласували
204. Не можете да гласувате в тази анкета
  • DAIKIN

    20 9.80%
  • HAIER

    7 3.43%
  • LG

    3 1.47%
  • MIDEA

    19 9.31%
  • MITSUBISHI

    16 7.84%
  • NEO

    2 0.98%
  • OSAKA

    5 2.45%
  • PANASONIC

    23 11.27%
  • SAMSUNG

    3 1.47%
  • TOSHIBA

    18 8.82%
  • FUJITSU

    27 13.24%
  • HITACHI

    13 6.37%
  • Sharp

    2 0.98%
  • BEKO

    1 0.49%
  • SANG

    0 0%
  • ELITE

    2 0.98%
  • CARRIER

    0 0%
  • GENERAL

    11 5.39%
  • друг

    9 4.41%
  • Sanyo

    10 4.90%
  • National

    5 2.45%
  • Crown

    1 0.49%
  • Fuji

    7 3.43%
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Какъв климатик имате?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #31

    Re: Какъв климатик имате?

    Ще ме светнеш ли как точно климатика "разбира" че има лед върху него? И как този лед оказва влияние на работата му? (при положение че е върху горната част на тялото, а не върху питата)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    101
    #32

    Re: Какъв климатик имате?

    Миналата зима на един Дженерал отпред решетката където издухва въздуха беше хванал як лед, абе цялата решетка беше запушена.От горните етажи му капеха 2 Панасоника.Направо незнам климатика как издържа месец, два и най интересно собствениците не предприемаха нищо.Може вътре климатика да си е работил нормално, за което се съмнявам.След време го видях почистен,пред входа имаше доста лед от климатика.По добре е климатика да му пази нещо отгоре,всеки сам може да си измайстори нещо.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #33

    Re: Какъв климатик имате?

    Ще ме светнеш ли как точно климатика "разбира" че има лед върху него? И как този лед оказва влияние на работата му? (при положение че е върху горната част на тялото, а не върху питата)
    Той като е на горната част на климатика нали после се стича по питата

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    421
    #34

    Re: Какъв климатик имате?

    А ... смятам да си взема трети климатик... и няма да мога да включа и него в анкетата

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #35

    Re: Какъв климатик имате?

    Цитат Първоначално публикувано от jori
    Той като е на горната част на климатика нали после се стича по питата
    точно че не се стича

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    320
    #36

    Re:Какъв климатик имате?

    Виждам че темата е стара, но реших да пиша. Все пак не е изчерпана нали? Мисля че имам обяснение за това защо хората взимат евтините машини, и не можеш да ги убедиш да вземат маркова. Много е просто - техниците взимат много малко пари за ремонти и подръжка. И в такъв случай, дремем ми на мен ако имам кофти машина че някой ще идва да го прави по 5 пъти в годината. Ама ако техниците работеха примерно на 70-80 лв./ч. труд, тогава щях да се замисля. Как ви се струва, има ли логика?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #37

    Re:Какъв климатик имате?

    Да ,има,но ако тук в БГ кажеш такава цена за час,може да те изгонят или да ядеш бой.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    320
    #38

    Re:Какъв климатик имате?

    ми като те изгонят тръгваш си. По-добре ли е да бачкаш и после да няма нищо насреща. Такава работа не искам, предпочитам да си седя у нас вместо да работя. Скоро ще пусна снимки и от мойта машинка дето взех преди една седмица, само дето не съм разучил къде да ги кача, за да са достъпни. Тука в тоз форум май няма за директно качване. Ванко ако си забелязал във субару форума има и е много удобно.

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #39

    Re:Какъв климатик имате?

    Въпросът според мен е малко подвеждащ. Например, аз на морето имам 2бр. Samsung-а 12-ки обикновени – без грижи вече 5-та година, но не ги ползвам Декември. У нас имам инверторни малазийски Panasonic, a на планината 2 бр Fuji-та плазми (LDC-та), защото изходящата им температура е малко по-висока от тази на Panasonic и цената им е добра. Иначе, на челно място в класацията без да ги ползвам са също Toshiba RAS-B10 Daiseikai и подовите 25, 35 и 50 (FVXS) на Daikin. Също заслужава да се отбележат:
    1. Te-серията на Panasonic – супер дизайн, работят без грешка
    2. Високата серия на Митсубиши
    3. новия хит тази година: Sharp – много тихи, хубав дизайн, много добри параметри, добра цена и гама, уникална система за пречистване на въздуха

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #40

    Re:Какъв климатик имате?

    Добра класация

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Какъв климатик за 12 кв
    От go6o78 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-13, 16:54
  2. Отговори: 10
    Последно: 05-08-12, 12:00
  3. Какъв телевизор имате ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 0
    Последно: 03-08-12, 15:13
  4. Какъв климатик?
    От babati във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 17-10-11, 20:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе