Вижте резултатите от анкетата: Вреди ли на бебето отопление с климатик?

Гласували
46. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

    13 28.26%
  • НЕ

    33 71.74%
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Климатик и бебе?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #16

    Re: Климатик и бебе?

    Малко преди малкия да се роди, сложихме климатик и в спалнята. Изобщо не съжалявам. Пак бих го направил.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #17

    Re: Климатик и бебе?

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    да вреди,ама на форума
    ... в смисъл, какво му вреди(на форума)?

  4. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #18

    Re: Климатик и бебе?

    Цитат Първоначално публикувано от Очо
    В крайна сметка, какво значи вреди ли или не? Ние сме израстнали с телевизор, е нямаше денонощни програми, а само първа(втора, който имаше телевизор с дециметров обхват). Сега има компютри. Дъщеря ми е на две и половина, стана вече месец, аз вечер, нямам достъп до компютъра. Тя иска и гледа Цар лъв или Шрек(знам ги вече наизуст). Вече има и климатици. При телевизорите казваха: да не се гледа от близо и т.н. Досега не съм видял в инструкциите за климатик : не използвайте ако имате пеленаче! А относно духането, то не пречи само на децата, я постой ти самият и да видим дали няма да те заболи вратът.  
    ВРЕДА, не знаеш ли какво значи? - като ги лъха течение, като дишат прахоляци, като гледат цар лъв(вместо да тичат навън да се катерят и играят с конструктори(примерно)). Твоето здраве в момента е такова каквото се е оформило като си бил дете - нямал си телевизор(денонощно), тичал си по тревата бос на воля и т.н., а какво здраве се оформя на нашите деца с тия пушеци, полуфабрикати, телевизии, климатици - затворени в тия малки кутийки?
    Ти специално си от хората с рядко скъпи климатици и мисля че няма от какво да се притесняваш 

    Важното е че събудихме интерес, виждаш че резултатите че не са категорични - значи е имало повод за дискусия. Като изветрее въпроса ще си замине назад и накрая ще го изтрият и готово.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    481
    #19

    Re: Климатик и бебе?

    Аз мисля, че не вреди! Да не говорим, кое е определящото нещо: гените(наследствеността) или наученото(придобитото,оформянето) после. Според мен(не съм лекар, нито психолог) за едно дете най-важното нещо е постоянството(във всички аспекти на тази дума). То спи, яде, пишка, плаче по своя вътрешен часовник(май по точен от нашите. Ще сменяме времето! да видим дали децата ще го разберат). Климатика държи постоянна температура(която никой не е казал , че трябва да е 25*, може да е и 18*), какво по хубаво от това ,а относно течението-всички знаем: По далече от струята, пък била тя и топла.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Инфрачервен термометър за бебе
    От duscott във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 8
    Последно: 01-07-15, 19:31
  2. Избор на климатик за спалня, в която спи и бебе.
    От p.petrov_dr във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 27-07-14, 20:21
  3. Бебе - какъв телевизор?
    От kocinka във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 26-12-12, 13:53
  4. МП3 ПЛЕЪР ЗА БЕБЕ
    От Desi1234 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 24-10-11, 02:56
  5. Отговори: 1
    Последно: 13-07-10, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе