Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 50

Търся вътрешни тела от климатици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    8
    #1

    Търся вътрешни тела от климатици

    Някой може ли да ми препоръча фирма от Пловдив по възможност, където продават само вътрешни тела от климатици. Трябват ми 3 броя духалки 12-ки с дистанционните.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #2

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Брей, я сподели тва новият бизнес на ромите от Столипиново ли е - крадене на външни тела? С кво ги режат - с горелка, с ножовка?

    Шегувам се, ама...

    А ти не си указал дори какво вътрешно тяло искаш - за инвертор, за конвенционален, марка, модел? Знам че има известна взаимозаменяемост, ама чак толкоз - все пак, доколкото знам на повечето управлението (микроконтролера) си е във вътрешното тяло и оттам се командва външното, а програмата е адски специфична за съответната модификация дори на даден конкретен модел... Стана ми интересно?

    От Пловдив съм, ако ми отговориш коректно, може да питам едни познати дали се продават само вътрешни тела!

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #3

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Моето предположение:

    Предполагам ще пуснеш вода по тях и ще ги ползваш за отопление. Идеята е нелоша, но в такъв случай имай предвид, че има клими които не тръгват без да има външно тяло.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    8
    #4

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Вътрешните тела са ми необходими за направата на локално парно. Трябват ми от конвенционални климатици.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #5

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Наистина няма да тръгнат 99%, а и да тръгнат, няма да получават сигнал от вън, ще разчитат на други условия за регулирането и тн. Т.е. така или иначе, няма да ти трябват електрониката и дистанционните на вътрешните тела. А и не знам тесните тръбички в тия пити стават ли за циркулация на вода ефективно?

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    8
    #6

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    От дистанционните се регулира перката и вентилатора - степените, тръбичките са 8 мм и водата минава спокойно през 12-ката, а колкото е по-голяма вътрешната духалка толкова фи-то на тръбите е по-голямо. Тва е работеща система и няма кво да се обяснявам, питам за информация дали някой може да ми каже къде мога да си намеря вътрешни тела.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #7

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Няма да имаш никакъв проблем с китайски конвенционали.Някой маркови имат изнесени релета навън,те няма да ти тръгнат.Мисля че Небелсервиз беше обявил,че има вътр.тела.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #8

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Ми имаш два варианта само - 1. обикаляш фирми за климатици за върнати или дефектни тела. 2. пак фирми - за продажба на втора употреба, те там и без това си правят от няколко един и ще имаш избор.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    8
    #9

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Благодаря и на двамата jori и enkov за конкретните отговори, разчитах точно на такива - не ми се обикаля по фирмите като има интернет да ми даде някой информация наготово пък аз да завъртя предварително няколко телефона преди запаля колата.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #10

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    От време на време във форума се появяват хора, които продават. Наскоро се продаваше един Hisense:
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg319804

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #11

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Ами честно казано на фирми, продаващи втора употреба нямам телефоните, просто защото не обичам втора употреба!
    По интернет не стават такива сделчици - там по каталозите има само комплекти. Трябва да обиколиш, да се договориш, да почакаш няколко дена евентуално... Нямам идея!
    Сервизите също нямат веб сайтове, а емайли не проверяват по-често от веднъж месечно, повярвай ми. Такива са образи там, че. Пък какичката дето дига телефона, няма да ти даде тази информация, тя ще ти каже каквото и е казано да пее и каквото има на листа пред нея като оферти.

    А, моят Carrier инвертер също само от външното тяло получава захранване и не става, да!

    М/у другото - в каталога на Carrier за Франция, например, гледам че цените са отделно за вътрешно и за външно тяло, значи там преспокойно се продават поотделно, но тук не съм виждал такова нещо!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #12

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    почти всички тръгват ако избереш FAN от дистанционното

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #13

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    М/у другото - в каталога на Carrier за Франция, например, гледам че цените са отделно за вътрешно и за външно тяло, значи там преспокойно се продават поотделно, но тук не съм виждал такова нещо!
    По-евтино ще и излезе да си купи конвектор,вече ги има и с дистанционно

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #14

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Може вече да има парното, а и може да е на газ котлето му, конвектора си е на точец!!!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #15

    Re: Търся вътрешни тела от климатици

    Говоря за конвектор за водно отопление

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам вътрешни тела за климатици
    От ivan74 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 09-09-13, 09:01
  2. Климатик с две вътрешни тела, възможно ли е?
    От axander във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 19
    Последно: 15-06-13, 15:28
  3. Отговори: 4
    Последно: 03-03-12, 18:17
  4. Отговори: 0
    Последно: 20-12-11, 09:24
  5. Продавам вътрешни тела Дайкин 50,60,71
    От vanko68 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 05-03-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе