Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #16

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    Тия от АНТ по-добре не им обръщай внимание, цената зависи от състоянието на машината.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #17

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    MSV1-12HRN1 или MSV1-12HR Притежавам ги и двата замених с тях японските инверторни втора употреба клими и сега с 4бр конвенционални имам по малка сметка за ток отколкото с японските инвертори.
    Ето къде се крие разковничето,за ниските сметки за ток.И ако Г-н Велев го докаже с цифри,ще разбие напълно представите ни ,за японското чудо-наречено хипер инвертор.Май ще ни вървят машините за скрап,и ще окичваме стените с Мидеа,защото всеки обича да плаща по малки сметки.И тогава коп над 6,плазми,аспирация и прочие,ще вървят по дяволите.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #18

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    абе мидеята 12ка в офиса като включва лампата примигва .. бях я засякъл по-миналата зима в нормален зимен ден нощем под нулата денем над нулата и изразходва над 20 киловата за 1 денонощие ...Саньото ми се въртеше около 5-6 киловата тогава

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    296
    #19

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    Да знаеш само е 4 пъти по-голямо помещението дето го топли Мидеята иначе да е изхарчила на 1/2 на Саньото и то не за друго, а защото е била набримчена на 28гр

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    30
    #20

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    Kлиматикът на, който съм се спрял е следният- "Фуджитсу", модел AS-E22R-W, AS-E25R-W, но кое е за вътрешното, кое за външното тяло, не си спомням, тъй като ги записах на едно хвърчащо листче! Та какво бихте казали за този модел?!?

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #21

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    Цитат Първоначално публикувано от djany_111
    Kлиматикът на, който съм се спрял е следният- "Фуджитсу", модел AS-E22R-W, AS-E25R-W, но кое е за вътрешното, кое за външното тяло, не си спомням, тъй като ги записах на едно хвърчащо листче! Та какво бихте казали за този модел?!?
    Бих казал, че получаваш два климатика на цената на един.
    Иначе, всеки от тях сам по себе си е добър...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    30
    #22

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    Искаш да кажеш, че са събирани от различни модели ли? Може би такава е практиката при втората употреба- да събират външни и вътрешни тела от различни модели, което пък малко ми се струва странно, но честно да си кажа не те разбрах, искаш да кажеш, че си струва ли?

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #23

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    Цитат Първоначално публикувано от djany_111
    Искаш да кажеш, че са събирани от различни модели ли? Може би такава е практиката при втората употреба- да събират външни и вътрешни тела от различни модели, което пък малко ми се струва странно, но честно да си кажа не те разбрах, искаш да кажеш, че си струва ли?

    Външното и вътрешното тяло са от различни климатици! Практиката е само на някои фирми-изкупуват ги сигурно от скрап депата в Япония.Касап-а е веселяк(по принцип и е де факто)...

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    296
    #24

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    И двете тела които си посочил са означения на вътрешни тела, едното е 22ка, а другото е 25ца В - означава бяло. Външните тела са AO-E22R и AO-E25R на тия вътрешни. Модела им е 2006г :
    http://translate.googleusercontent.c...-bz7Hak0aWF9EA 22ка

    http://translate.googleusercontent.c...rEWaI4am2lf2sw - 25ца

    Според мен отиди отново там и виж дали не си объркал надписите на вътрешното и външното тяло

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    30
    #25

    Re:Съвет относно избор на климатик, естествено втора употреба?!

    Благодаря на всички отзовали се! Какъвто е- такъв! Всичко е късмет! При всички положения, предпочитам японски втора употреба, отколкото нови китайски дръвчета!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 08-10-14, 21:01
  2. КЛИМАТИК ЗА ОФИС 35 м2... НОВ ИЛИ ВТОРА УПОТРЕБА
    От pironkov1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 08-10-13, 11:11
  3. Избор на японски климатик втора употреба за слалня.
    От Nikolai_Ivanov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 08-07-13, 15:35
  4. Отговори: 2
    Последно: 18-09-12, 09:44
  5. Моля за съвет 12-ка втора употреба
    От maina във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 23-02-10, 14:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе