Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ! Код за климатик General Electric Profilе

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    42
    #1

    Помощ! Код за климатик General Electric Profilе

    Здравейте,
    След токов удар климатикът замига и няма оправяне. Никъде не мога да намеря сервизния код за да го въведа през дистанционното, а хората от двата сервиза които идваха вдигаха рамене... От третия сервиз казаха, че било много вероятно да е като на Samsung и пробваха 10-на кода, но с нито един от тях климатика не е напълно функционален - все нещо не работи, не индикира състоянието, не тръгва изобщо и т.н.
    Ако някой има кода, ще бъда много благодарен.

    Благодаря предварително.

    ПС. Климатикът е General Electric Profile – AS1PH09EW001 (вътр. тяло) и AS0PH09EW0S1 - външното.

    ПС2. След дълги издирвания, установих следното:
    1. Управлението на външното тяло е платка с надпис AQV12(09)A2ME
    2. Вътрешното тяло и светодиодната му индикация, както и дистанционното са модел AS09A2VA
    3. С кодовете за AQV12(09)A2ME (за девятка) климатика работи долу-горе, непълни индикации, някои от режимите (нощен и турбо) също не работят коректно. При включване на климатика от бутона на тялото не минава в автоматичен режим, а с всяко следващо натискане светва различен диод на тялото и неизвестен режим и така докато ги изреди всичките 4 диода.
    4. Кодове за AS09A2VA също не мога да намеря, но и едва ли с тях ще работи коректно.

  2.  
     
  3. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #2

    Re:Помощ! Код за климатик General Electric Profilе

    Tozi klimatik ne e li ot predi 8-10 godini, ako e ot tqh imam wsqkakwi 4asti

    1.Писането на кирилица е задължително!
    2.Търговията си я върти на лични!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    42
    #3

    Re:Помощ! Код за климатик General Electric Profilе

    Цитат Първоначално публикувано от ya
    Tozi klimatik ne e li ot predi 8-10 godini, ako e ot tqh imam wsqkakwi 4asti
    Да, от 2000-ната година е. За щастие, вече го демонтирах, фреонът му е събран във външното тяло (доколкото е възможно). Мислех да си поиграя с него - да му измеря маслото колко е и да се смени, да го продухам с азот, но не ми се занимава, защото сложих един Дайкин ФТХ35. Дано и той изкара 10-на години. Ако на някой му трябват части - нека ми пише.

  5. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #4

    Re:Помощ! Код за климатик General Electric Profilе

    Дааааааааа за кирилацата е така, но бях на комп който няама фонетична пък за търгвийките хм.........че кой е казал че искам да продавам аз само казах че имам части

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. General Electric GE AIR Z 09 E XNH - изключва
    От thenick във форум Други марки климатици
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-14, 22:04
  2. Отговори: 8
    Последно: 24-05-13, 17:01
  3. General Electric AIR Z17 IN NH - някой има ли мнение за този климатик?
    От Didats във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 09-11-09, 22:27
  4. Климатици General Electric - мнения
    От wrathchild във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 23-06-07, 23:18
  5. General Electric AC123 - голям ток на отопление
    От Дани___Д във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-06, 17:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе