Резултати от 1 до 4 от общо 4

Климатици General Electric - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1

    Климатици General Electric - мнения

    Здравейте, по всеобщо мнение това е най-големия форум за климатици в България посещаван от високо квалифицирани потребители. Поради тази причина се обръщам за помощ към Вас. Не разпологам с големи финансови възможности и затова съм се насочил към тези два модела. http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=35&f=4734 - класическа помпа
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=35&f=4734 - инвертор
    След внимателно ровене в темите не намерих нищо за фирмата General Electric. Знам, че са американци, но ме интересува как са с климатиците? Ако някой може да ми препоръча алтернативно предложение ще съм благодарен.
    Малко инфо за помещението: 25кв. м., алуминиева дограма с К-стакла, 3 външни стени, няма топлоизолоция (има някакви стериопорни тапети под хартиените на външните стени), в помещението работи компютър.
    Климатика смятам да го ползвам както за охлаждане така и за отопление. Мога да си позволя най-много система за 1000лв с монтаж.
    Предварително благодаря!

    Моля ако можете посочете надежна фирма с коректен сервиз от която бих могъл да закупя климатик.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Re: Моля за консултация относно климатици на General Electric

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild

    ....След внимателно ровене в темите не намерих нищо за фирмата General Electric. Знам, че са американци, но ме интересува как са с климатиците? .....
    в по-старите американски филми :

    - всички хладилници са GE .
    - в съветските филми също(ЗИЛ-овете са патент на GE).

    в края на краищата ... - един климатик е "хладилник, който работи "наобратно""



  4. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #3

    Re: Моля за консултация относно климатици на General Electric

    wrathchild
    Бягай далеч от тези Турски духалки! Много по-добър избор ще е една Midea или Hisense да речем, минимум 12ка. Но ако се напънеш още малко/120-150лв или колкото там ще ти изкат за монтаж/ можеш да вземеш Fujitsu ASY 9USB, това е вече друга класа
    Успех!

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #4

    Re: Моля за консултация относно климатици на General Electric

    Много ви благодаря за инфото! Прави се оказаха хората че тук със сигурност ще ми помогнат. Точно така и ще направя, почвам да търся наистина марка. За 150лв няма да го правя на въпрос.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Надежност, Поддръжка, Дълголетие, Проблеми с Климатици Mitsubishi-Electric? Мнения?
    От kokovox във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 23
    Последно: 23-01-15, 20:44
  2. General Electric GE AIR Z 09 E XNH - изключва
    От thenick във форум Други марки климатици
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-14, 22:04
  3. Мнения за Fujitsu/General Fujitsu/Fuji Electric 07 LU
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-13, 12:40
  4. Помощ! Код за климатик General Electric Profilе
    От IKKbg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 03-01-11, 19:36
  5. General Electric AC123 - голям ток на отопление
    От Дани___Д във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-06, 17:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе