Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Съвет за 85 кв.м.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    201
    #16

    Re:Съвет за 85 кв.м.

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    И аз да уточня-ваш'те мукавяни къщи ги държи изолацията да не паднат,само да си подпръцкваш и ще ти е топло.
    Това ми хареса
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1297498185[/time]_________________________________________________

    Едно приятелче е решило да се климатизира с мулти-сплит Mitsubishi Heavi Industri:SСМ 60ZG-S машина,за 60 кв. сумарна площ,етаж от къща с три стаи,и коридор м/у тях.Дали е добър избора на машина,кащата е санирана.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    2
    #17

    Re:Съвет за 85 кв.м.

    Мукавяна викаш? Що тули и битон има, мани, мани.
    В интерес на истината основите са 30 см бетон, над тях е комбинирана конструкция - външен ред тухли (еденичка) и дървена конструкция с МНОООГО изолация. Върши добра работа. Климатика ми харчи 0.42А ток на двуфазно 230В напрежение. Проста сметка: около 100 вата (колкото една крушка).

  4. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #18

    Re:Съвет за 85 кв.м.

    Мултисплитовете не са много за предпочитане по добре са единичните, предимства никакви а недостатъци много. Даже и откъм цена не се иконмисва, понякога мултисплитът е по скъп от съответният брой единични.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    201
    #19

    Re:Съвет за 85 кв.м.

    Цитат Първоначално публикувано от ya
    Мултисплитовете не са много за предпочитане по добре са единичните, предимства никакви а недостатъци много. Даже и откъм цена не се иконмисва, понякога мултисплитът е по скъп от съответният брой единични.
    Когато всичко е оразмерено както трябва,мисля че дава икономии на ток.Пък и използваш максимално капацитета на машината!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за ЛЕД ТВ 47
    От Иван Ненчев във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-03-14, 00:00
  2. Съвет за ДВР
    От get във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 16:37
  3. Съвет за Ram
    От powerpc във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-07, 12:26
  4. Съвет за UPS
    От IBANEZ_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-03-07, 13:01
  5. Съвет за CPU.
    От fori във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-03, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе