Резултати от 1 до 6 от общо 6

Избор на климатик до 600 лв без монтаж - омотах се в морето от инфо

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1
    #1

    Избор на климатик до 600 лв без монтаж - омотах се в морето от инфо

    Чета вече няколко дни и в главата ми е адска каша. Местя се от Русе във Варна и ми трябва за квартирата ми климатик, с който зимата да се топля. В апартамента си в Русе съм с два Нипона - една девятка и една 12-ка (не са инвертори). Вече 4 години работят без никакви грижи (дори не съм им правил "задължителните" профилактики по време на гаранцията) - мия филтри, чистя с антибактериален спрей и дори зимата при -15 градуса на вън стартират без никакви грижи (правил съм си експерименти). Сега се чудя обаче какъв да си взема във Варна - помещението, което ще се топли е около 35 кв м. Бюджетът ми е ограничен до около 600 лв без монтаж. Чудя се 9-ка или 12-ка, каква марка също. Гледам тва http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=103 - става въпрос за Варна. Някакви други предложения?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #2

    Re:Избор на климатик до 600 лв без монтаж - омотах се в морето от инфо

    При следващ опит за търговия в този раздел ще получиш дълго наказание!
    Това не е раздел Продава.
    Крис

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #3

    Re:Избор на климатик до 600 лв без монтаж - омотах се в морето от инфо

    the red guy, с този бюджет за тези квадратури си обречен да студуваш! Съмнява ме да се намери и втора употреба с нужната мощност. Няма смисъл да купуваш климатик, все едно хвърляш парите в боклука. Събери още толкова $ и си вземи това.
    Впрочем при невъзможност да увеличиш бюджета виж този и този отоплителни уреди, не са климатици, но гарантирано ще стоплят стаята.

  5. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #4

    Re:Избор на климатик до 600 лв без монтаж - омотах се в морето от инфо

    Топлещ неинверторен климатик за такива пари е GREE 12-ка( за съжеление Мидеята е много олекотена). Може да се намери по магазини, иначе при вниосителят Актон Електроникс няма в момента. Сангът предлаган в Технополис е също от сериите на ГРИИ.

  6. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #5

    Re:Избор на климатик до 600 лв без монтаж - омотах се в морето от инфо

    Цитат Първоначално публикувано от the red guy
    Чета вече няколко дни и в главата ми е адска каша. Местя се от Русе във Варна и ми трябва за квартирата ми климатик, с който зимата да се топля. Сега се чудя обаче какъв да си взема във Варна - помещението, което ще се топли е около 35 кв м. Бюджетът ми е ограничен до около 600 лв без монтаж.
    Кофти работа the red guy .Наистина не е много оправдано, да влагаш пари в климатик за квартира,но за това голямо помещение и този бюджет-освен да нарамиш Нипоните под мишница и айде за Варна.

    Нищо не пречи да попиташ за Варна и колегата climamarket има машини втора ръка тук а и други магазини за японски втора ръка,макар както и gnf спомена е съмнително за този бюджет,но...

    Втора ръка не е равнозначно на второ качество.

  7. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #6

    Re:Избор на климатик до 600 лв без монтаж - омотах се в морето от инфо

    Аха ! Red Guy, мяркам от известно време една Мидейка 18 във варненското позвънете, точно 6 стотака и искат, млада, виж конкретната обява. Май е от няколко седмици, достатъчно време за да осучеш ръчичките на собственика и с избитото да покриеш монтажа, че и да ти останат. Е, ше трябва да я включваш приоритетно на нощната , ама за тези кинти да вземеш др. машина, която да сгрее 35 м2 просто и аз си нямам идея как ше стане. Понеже малко по-горе ми затриха ценния пост да повторя - предполагам знеш, че във Вн. не е такъв кочан като в Ру. , имай го предвид. Ако е дърта квартирката, с дървенийка буай силикон между прозорците и касите и остави само един, който да се отваря. На пролет, силиконът ще падне лесно, барабар с боята

    ПП Пиши какво си взел !

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HISENSE AS-12UR4SVNVL - инфо за този климатик ?
    От moshko във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 18
    Последно: 27-06-12, 11:32
  2. Препоръчайте ми климатик (инфо + схема)
    От tatoo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 19
    Последно: 05-04-12, 12:20
  3. Избор на Климатик до 550 лв. с монтаж
    От loadmaster във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 25-05-11, 00:50
  4. Избор на фирма за монтаж на климатик
    От korab във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-10, 22:33
  5. Инсталация на климатик - инфо и снимки!
    От jovanoty във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 1
    Последно: 25-01-10, 09:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе