Резултати от 1 до 12 от общо 12

има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #1

    има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz-muz fd35 и Daiseikai V
    чудя се какво да избера в крайна сметка се спрях на тези два модела
    едната стая е южна топла 12 кв другата е северна 24 кв и студена
    в дилема съм кое е по добрия вариант и защо

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #2

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    ... И двете машини са разкошни. Аз бих взел по една от двете за да имам база за сравнение. За хола Тошиба за малката стая МЕ. Виж и 6-цата на Тошиба, при мен в малка стая мърка на 23 градуса и 210-280 вата.

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    За голямата МЕ, за малката ТОШИБА вероятно искаше да кажеш, че нещо се объркал изказа ти. И двете машини са много добри.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #4

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    оп грешно съм написал то тошибата е 10 ка и е малка за хола се предполага да речем ако тошибата е 13 ка пак ли да предпочета МЕ ??
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321911717[/time]_________________________________________________

    но в крайна сметка изках да разбера има ли собственик на двете машини той да си каже мнението

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #5

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    Аз бих сложил Daiseikai V (10-ка) в спалнята заради ниския си минимум. Там FD25 ще работи като конвенционален.
    За хола... аз пак бих сложил Daiseikai V 13-ка, но за разнообразие може и FD35. И двата ще работят добре в него.
    Иначе Мицубишито е съвсем съвсем малко по-тихо вътре.

  7. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #6

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    +1 За ТОШИБА 10-ка, би те топлил и голямата стая. Съветвам те (10 или 13)Дайсекай 3-та(произведен в Япония) серия все още могат да се намерят и са на добра цена. Мицубишито.......абе то тва инвертор ли е с най високия минимум който съм виждал някъде? , пък и ще ти побелее главата от профилактики.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #7

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    А защо 3та серия а не 5 та
    ???

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #8

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    Заради цената явно.
    Слагай 5-та, несравними са! А и 3-та някои модели имат проблем с мотора на турбината.

  11. boy
    boy е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #9

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    На мен лично на 5 серия 10-ката ме дразни дето са я осакатили с по-малкия външен топлообменник.При Тошо 3 не е така.По въпроса за стаите-в голямата 24 кв. мога да сложа ФД 35 но в малката ФД в никакъв случай.В 12-те кв. особено спалня се полага малък като мощност и много гъвкав климатик-такива са Тошиба,Санио или модел на 100в. само от висок клас.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #10

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    Прекрасни машини като Тошибата би бил моя избор.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    37
    #11

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    +1

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    137
    #12

    Re:има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika

    За спалня Тошко за хол без никакво съмнение Митак с тоя висок минимум е незаменим.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Някой притежава ли POPCORN HOUR A-410?
    От rusnaka във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 25-11-14, 16:08
  2. Отговори: 4
    Последно: 21-05-10, 19:30
  3. Някой който има телевизор DAEWOO да ми каже
    От turbinii във форум Други телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 20-09-07, 19:38
  4. METABOX 3 - има ли някой който да го е виждал и да се е бъзикал с него???
    От LUDIA във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-07, 06:48
  5. Има ли някой който да разбира от амонячни хладилници?
    От rai4eto във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 26-06-06, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе