Резултати от 1 до 5 от общо 5

Има ли човек във форума, който да демонтира стар климатик и монтира нов

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    19
    #1

    Има ли човек във форума, който да демонтира стар климатик и монтира нов

    Здравейте,

    преди време бях писал, че имам една ъглова 12-ка Осака с неустановен теч и си търсих някой да ми я демонтира и да я вземе и да ми сложи една употребявана Мидея.
    Оказа се че Мидеята е прекалено голяма за стаята а тогавя нямах никакви средства за ремонти, смяна или каквото и да е. Е най-после успях да събера 1000лв и молбата ми е някой съфорумец да ми даде предложение за демонтаж + монтаж на нов климатик, а може и цена за самия нов климатик. Старата Осака остава за този който прави монтажа. От нея вътрешното тяло работи перфектно, дистанционното също, а външното каквото може да се ползва за части. Новия климатик трябва да е 12-ка(осаката се справяше много добре докато има фреон), инверторен и за съжаление от по-евтините марки - Хайер, Мидеа и каквото друго препоръчате. За съжаление нямам възможност да заделя повече пари, а когато вън е 30 градуса и нагоре, в стаята става ад. За отопление не ползвам климатик.

    Звучи странно че започвам с монтажа, но се оказа че това е най-критичния показател за един климатик. Толкова съм недоволен от фирмата, която обслужва Осака-та в София, че не искам да ги чувам и виждам повече.

    За контакти
    Тук ЛС
    Скайп, мейл - milentenev@gmail.com
    ГСМ - 0889440478

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    69
    #2

    Re:Има ли човек във форума, който да извърши демонтаж на стар климатик и монтаж нов

    За кой град става въпрос.


  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    19
    #3

    Re:Има ли човек във форума, който да извърши демонтаж на стар климатик и монтаж нов

    София,

    но вече си намерих доста добри предложения за дайкин FTX25JV.

    След монтажа ще пиша за резултатите.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #4

    Re:Има ли човек във форума, който да извърши демонтаж на стар климатик и монтаж нов

    Тоя Дайкин със сигурност не е 12-ка, сигурен ли си че ще ти стигне мощността? За тия пари погледни Fujitsu General 12LGC.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    19
    #5

    Re:Има ли човек във форума, който да демонтира стар климатик и монтира нов

    Да стига ми - ще се ползва само за охлаждане. Благодаря все пак за съвета.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-09-12, 17:41
  2. има ли някой във форума който да притежава Мitsubishi msz fd35и ToshibaDaiseika
    От alexander_p във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 22-01-12, 19:38
  3. Разумно ли е да се монтира климатик при минусови температури?
    От tostefo във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 23
    Последно: 10-11-11, 21:14
  4. Търся човек за монтаж на климатик на 19-ия етаж
    От dragozow във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 7
    Последно: 03-10-10, 20:26
  5. Във вечерните новини човек топли вода за цял блок с климатик?
    От marian1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 25
    Последно: 02-09-09, 00:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе