Резултати от 1 до 9 от общо 9

Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #1

    Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    Може да има такава тема или да е тъпа но мен ме интересува кои климатик дефроства по често ако са сложени 2 климатика в една и съща стая горе долу с еднакви отдавателни мощности кои ще дефроства по често инверторния или конвекционалния питам защото моя е Finlux FEY-12A410W WHITE топля 20 квадрата панел без външни стени с дървена дограма държа го на 24 градуса поддържа ги без проблем и си изключва бих казал работи 50 на 50 нито един път не е разкрежавал до сега и никога не е имал дори и малко скреж по него живея в студено и мъгливо глупаво градче свищов ония ден бях на гости на мои приятел с панасоник инвертор 12-ка топли стая 17 квадрата държи го на 25 градуса поддържа ги но дефроства 2 пъти аз стоях около 5 часа там 17 квадрата с пвц дограма и изолация много искам някои да ми разесни как стоят нещата мерси

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Отговор: Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    Цитат Първоначално публикувано от Tihomir Stankov Виж публикацията
    Може да има такава тема или да е тъпа но мен ме интересува кои климатик дефроства по често ако са сложени 2 климатика в една и съща стая горе долу с еднакви отдавателни мощности кои ще дефроства по често инверторния или конвекционалния питам защото моя е Finlux FEY-12A410W WHITE топля 20 квадрата панел без външни стени с дървена дограма държа го на 24 градуса поддържа ги без проблем и си изключва бих казал работи 50 на 50 нито един път не е разкрежавал до сега и никога не е имал дори и малко скреж по него живея в студено и мъгливо глупаво градче свищов ония ден бях на гости на мои приятел с панасоник инвертор 12-ка топли стая 17 квадрата държи го на 25 градуса поддържа ги но дефроства 2 пъти аз стоях около 5 часа там 17 квадрата с пвц дограма и изолация много искам някои да ми разесни как стоят нещата мерси
    Да, с това заглавие темата е тъпа и безсмислена! А начина, по който е формулирано питането - и като логическа конструкция и като стил и като правопис говори за въпиюща неграмотност!
    Как да ти отговоря на въпроса, като климатиците ми са едновременно и сплит системи и инвертори.
    Единствения смислен отговор е, че и в двети си битности дефростват по един и същи начин!

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #3

    Отговор: Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    Ако не е разкрежавал да е станал буца лед.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Отговор: Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    Аз бих се наел да отговоря, ако автора на темата ми каже кой е по як - Касиус Клей или Мохамед Али.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #5

    Отговор: Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    Лупус е абсолютно точен! А иначе, предполагам, комшиите те топлят до около 19-20С и за твоя остават останалите. И явно топлят доста и стените излъчват бая топлина, която докато машината ти почива, не му позволява да заскрежава.

  7. Lokoto
    Guest
    #6

    Отговор: Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    ... като правопис говори за въпиюща неграмотност!
    ...
    А аз дори и не можах да го прочета... Той да не е от "нашта Македониа", че не слага точки дори?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #7

    Отговор: Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    До сега смятах че тука има учтиви хора който са добри и готови да помогнат със всичко а то какво стана написах един пост и почнахте как съм писал не ми се занимава да слагам запетаики и точки какво общо има това със отговора които ще ми дадеш като не ти харесва как съм писал не ми отговаряи не да ми казваш как ще пиша аиде разбирачи много
    А за теб Мохамед Али е по добър
    Този пост е редактиран от Tihomir Stankov; 12-12-12 в 22:49.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #8

    Отговор: Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    Цитат Първоначално публикувано от Tihomir Stankov Виж публикацията
    До сега смятах че тука има учтиви хора който са добри и готови да помогнат със всичко а то какво стана написах един пост и почнахте как съм писал не ми се занимава да слагам запетаики и точки какво общо има това със отговора които ще ми дадеш като не ти харесва как съм писал не ми отговаряи не да ми казваш как ще пиша аиде разбирачи много
    Колега, с начина си на изказ демонстрираш тотално не уважение към самият себе си, а очакваш да получиш такова от другите!

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #9

    Отговор: Кой дефроства по често сплит или инвертор ?

    Темата се заключва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мулти сплит с Тошиба
    От didosl във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-12, 18:52
  2. Отговори: 15
    Последно: 01-08-12, 08:48
  3. Най-тих стенен сплит инвертор?
    От mce във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 23
    Последно: 09-01-11, 23:54
  4. Osaka сплит - чудя се
    От pro във форум Климатици Osaka
    Отговори: 17
    Последно: 20-05-09, 13:31
  5. Сплит или мултисплит система за апартамент?
    От dansf във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 07-08-07, 23:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе