Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Mini Shiki Sai Kan

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #16

    Отговор: Mini Shiki Sai Kan

    в термоклима варна преди години бях видял сребристия. но наистина ме е по добро.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #17

    Отговор: Mini Shiki Sai Kan

    Цитат Първоначално публикувано от m_dikov Виж публикацията
    Повече ме тегли към МЕ. Имам наблюдения върху старата FD серия и смея да твърдя, че е прекрасна машина. Естествено наблюденията ми са като на обикновен потребител, а не на специалист.
    Разликите между FD и FH не са големи, така че...даже има подобрения. В колко квадрата ще го слагаш? Алекси мери консумация под 200 вата, така че или минимума е по-нисък от каталожния или КОП на минимум е 10!:rolleyes: Но така или иначе, Мицубиши са си с висок минимум, което на студено е неприятно в малка стая.

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #18

    Отговор: Mini Shiki Sai Kan

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Разликите между FD и FH не са големи, така че...даже има подобрения. В колко квадрата ще го слагаш? Алекси мери консумация под 200 вата, така че или минимума е по-нисък от каталожния или КОП на минимум е 10!:rolleyes: Но така или иначе, Мицубиши са си с висок минимум, което на студено е неприятно в малка стая.
    Едната стая е около 15 квадрата, но е със северозападно изложение и е в къща на втори етаж, като две от стените са външни. Има два прозореца - по малкият "гледа" на запад, а по - големият на север. Изолация ще има навсякъде /вътрешна имам предвид/ гипсокартон с вата, а на пода фибран мисля беше, но не съм сигурен. Отдолу е стая, която не се отоплява, но не е и студена. Другата стая е по- малка, около 13 квадрата, но тя е и с югоизточно изложение пак с два прозореца, който "гледат" на юг и изток. Въпроса е за по голямата и по студена стая да е 35, а за по - малката 25, тъй като по средата между двете ще ми остане още една стая, която мисля да се отоплява от тези два на брой климатици. Нека знаещите споделят мнение моля! П.с. Третата стая е с изцяло южно изложение и само една външна стена с голям прозорец.
    Този пост е редактиран от m_dikov; 23-10-13 в 20:37.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #19

    Отговор: Mini Shiki Sai Kan

    След като ще топлиш и междинна стая, няма да работи он/оф, освен в много топло време в стаята от 16м2. Каква е височината? Ти нали имаш наблюдения върху стария модел. В какво помещение е монтиран? Мицубишитата нямат проблем с комфорта, при он/оф работа, макар да води до преразход, при постоянен такъв цикъл.
    Този пост е редактиран от pilot; 23-10-13 в 22:04.

  6. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #20

    Отговор: Mini Shiki Sai Kan

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    След като ще топлиш и междинна стая, няма да работи он/оф, освен в много топло време в стаята от 16м2. Каква е височината? Ти нали имаш наблюдения върху стария модел. В какво помещение е монтиран? Мицубишитата нямат проблем с комфорта, при он/оф работа, макар да води до преразход, при постоянен такъв цикъл.
    Стандартна височина от 2,6 са стаите. Старата машина е в хол 15-16 квадрата, но е в жилищен блок и там е по-различно.
    Този пост е редактиран от m_dikov; 24-10-13 в 13:29.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам HTC HD Mini
    От evilcom във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 01-03-12, 20:14
  2. Opera mini 3.1
    От universum във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-07, 22:22
  3. Mini Recorder 1.5.4
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-06, 19:49
  4. mini DVD към DVD с меню?
    От PacoRabanne във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 22-04-06, 15:14
  5. Mini-DV camcorder
    От dick във форум Анкети
    Отговори: 6
    Последно: 19-01-04, 21:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе