Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Дилема в избора на климатици между Toshiba Daiseikai 5-6 и моделите на Mitsubishi Heavy Електрик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #16

    Отговор: Дилема в избора на климатици между Toshiba Daiseikai 5-6 и моделите на Mitsubishi Heavy Електрик

    той горния модел пак си е на МЕ просто е по нисък клас .. не слагай всички модели на дадена марка под един знаменател .. от там и КОП се различава и други показатели .. за Тошибите да се изкаже лобито им

  2.  
     
  3. Max
    Max е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    15
    #17

    Отговор: Дилема в избора на климатици между Toshiba Daiseikai 5-6 и моделите на Mitsubishi Heavy Електрик

    Не ги слагам под общ знаменател просто тези модели от марките които биха ми свършили добра работа ми се иска да сравня и да преценя кой да бъде... Много съм раздвоен може би и защото много съм изчел от форума за това ми е нужно насочване....

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #18

    Отговор: Дилема в избора на климатици между Toshiba Daiseikai 5-6 и моделите на Mitsubishi Heavy Електрик

    от високия клас трудно можеш да направиш грешен избор всички са добри машини .. можеш да погледнеш и климатици на 100 волта щом парите не са проблем има чудесни нови машини

  5. Max
    Max е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    15
    #19

    Отговор: Дилема в избора на климатици между Toshiba Daiseikai 5-6 и моделите на Mitsubishi Heavy Електрик

    Благодаря за помоща но погледна ли и тях тотална каша ще ми стане и край....

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #20

    Отговор: Дилема в избора на климатици между Toshiba Daiseikai 5-6 и моделите на Mitsubishi Heavy Електрик

    е ти се чудиш между 3 модела каква каша

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатици Mitsubishi Heavy
    От dindo във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3459
    Последно: 10-12-23, 19:34
  2. Mitsubishi Heavy SRK/SRC35ZJX-S vs. Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6
    От Mega във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 74
    Последно: 03-03-16, 10:58
  3. Mitsubishi Heavy SRK25ZJP-S/SRC25ZJP-S или toshiba RAS-2213D NEW DAISEIKAI
    От mjoyy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 4
    Последно: 13-10-14, 11:17
  4. Избор между Mitsubishi 20 ZJX-S и Toshiba Daiseikai 6 10-ка
    От Den34 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 26-10-11, 12:59
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе