Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 33
Like Tree9Одобрявам

Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    9
    #16

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    Духалката не може да ме стопли на 1ва степен. Пробавно е, нали беше преди дни студ, вътре не можеше да стигне 18гр. Ама това което говорите е голяма глупост, защото при консумация 1W отдава 1W топлина, докато при климатика е консумация 1W, но отдава 2 и нещо поне този за който говорим. Е това е физика и математика, а не като вашето бръщолевене че духалката топли повече и харчи колкото климатик... Срам сте за този форум с тези си необосновани разсъждения
    Ама то и форумите са затова, да има такива като вас да си чешат езиците. Досега никой не се обоснова защо аджеба една духалка ще топли повече от климатик най-нисък клас като самия той е клас А, а духалкaта C-D. а ще харчи колкото него. Аз ще ви информирам за състоянието на климатика, след дни.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #17

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    БОЖЕ,БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ......................ПОРЕДНИЯ,КОЙТО ИСКА ДА ОНОДИ ДЯВОЛА ВЪВ ВЪЗДУХА.колега СПРИ. И АЗ ГОВОРЕХ ,ЧЕ TLC ме топли,ма заблуждавах себе си
    bobovo одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #18

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    Трео и Део харчат 1W и отдават 2 и нещо ама само при външна температура +7 градуса. А какво правим при +2, -5 или по-надолу? На -10 замръзват, пускат си нагревателите във вътрешното тяло да духа топло и се превръщат в духалка.
    Ако 850Wh не могат да ти стоплят 13 квадрата стаичка проблема не е в духалката.
    bobovo и Mega харесват това.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #19

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    не говорете така на човека и да му пускате оферти за втора ръка клими човека иска нов евтин и мощен климатик и си е вземал такъв
    Asen Ikonomov одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #20

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    не говорете така на човека и да му пускате оферти за втора ръка клими човека иска нов евтин и мощен климатик и си е вземал такъв
    КОГА.....КЪДЕ......КАКЪВ..........ТРЕО,ДЕО И ГЕЙО СА ПРОСТО БРАНД..............

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    9
    #21

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    Добре а това нещо Климатик КЛИМАТИЦИ ВТОРА УПОТРЕБА Хиперинвертор Oт Азия SHARP AYR22GBS :: Термо Клима Варна. става ли и ще има ли файда от него,
    Или да взема това, но каква ще му е консумацията при положение че е по мощен от нуждите на помещението.

    Или най добре дайте оферта за нещо втора ръка, може и на ЛС (но да има гаранция и да е в моя лимит 700лв с вкл.монтаж)
    Аз все още не съм го платил другия, с наложен платеж е а доставката ще е утре най вероятно, така че мога да я откажа все още.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #22

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    ВИЖ СЕГА......климата,за да си спокоен трябва да отдава 60-80 вата на кубик..............ти ги сметни ма по НОМИНАЛ

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #23

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    за шарпа не знам ,но фуджицуто ще се справя спокойно в 13 квадрата .. консумация ,зависи от топлозагубите това е инверторна машина на 100 волта - ще харчи колкото е необходимо за да стопли .. мойта 22ка харчи средно 120-140 вата в това време поддържам 22 нощем и 24 денем в стая 17 квадрата

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    9
    #24

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    ВИЖ СЕГА......климата,за да си спокоен трябва да отдава 60-80 вата на кубик..............ти ги сметни ма по НОМИНАЛ
    Ами около 3- 3.5кв ме оправят по тези сметки. Намерих втора ръка това Toshiba RAS-2255D изглежда примамливо и никак скъпо, дали ще е по добре от другите на които се бях спрял?

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #25

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    точно тоя модел на Тошиба не е много добър ,леки тела ,слабо топлоотдаване

  13. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #26

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    vectrababa


    Радва ме поне че се замисли за смяна.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    222
    #27

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    Твоята 850 ватова духалка ако работи на макс (тоест 60 минути на час) ще ти изхарчи 120лв. по-икономична от мидеята. Дори ще те топли и зимата при -15 градуса за разлика от мидеята.
    850 вата ще стигнат само да си натоплиш чорапките... аз съм се грял с духалка, така че изооообщо не ми я хвалете....
    сега съм с нео 0,800 кв на час топлоодава 2,3 кв при 2 градуса в нас съм по потен потник... хахахаха няма да ви описвам....

    доволен съм от неото, е има сигурно 10 недоволни, ама моето явно не е в петък или в понеделник правено....

    Е това е кофтито на евтините машини че имат висок производствен толеранс, и е въпрос на късмет да попаднеш на свестен...
    Този пост е редактиран от Trayan Savov; 04-11-14 в 21:43.

  16. Junior Member Аватара на steffan
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    110
    #28

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    И аз имам познати с Хайер за 500лв с монтажа ,които се топлят безпроблемно цяла зима с тях.Нямам наблюдение върху сметките им за електричество,но като им ходя на гости зимата редовно са настроени на 27-28 градуса и в тях е съвсем прилично топло дори при минусови температури.Така че явно си е до късмет не казвам че всички евтинджоси са кучета ,но явно има и добри бройки сред тях

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #29

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    топлещ Хайер не съм виждал до сега .. един приятел си взема преди време топ модела им с ОКО дето беше ,вика ще му избода окото не топли и това е
    Asen Ikonomov одобрява това.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #30

    Отговор: Съвет за избор на климатик- Treo или Daewoo

    Цитат Първоначално публикувано от steffan Виж публикацията
    И аз имам познати с Хайер за 500лв с монтажа ,които се топлят безпроблемно цяла зима с тях.Нямам наблюдение върху сметките им за електричество,но като им ходя на гости зимата редовно са настроени на 27-28 градуса и в тях е съвсем прилично топло дори при минусови температури.Така че явно си е до късмет не казвам че всички евтинджоси са кучета ,но явно има и добри бройки сред тях
    Познаваш ли съседите на твоите познати?
    DUNDURMA одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с климатик TREO инвертор.
    От Kochevklima във форум Други марки климатици
    Отговори: 8
    Последно: 26-10-15, 14:41
  2. Съвет при избор на климатик
    От yasens във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 8
    Последно: 01-07-14, 21:38
  3. Съвет за избор на климатик
    От kalitk0 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 5
    Последно: 21-01-14, 13:54
  4. Съвет за избор на климатик
    От ReDDoG във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 10-10-11, 14:05
  5. Съвет за избор на климатик
    От partizan във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 45
    Последно: 01-11-09, 11:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе