Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

какво стана

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    222
    #16

    Отговор: какво стана

    Също така съветват и да намалиш топло-загубите

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #17

    Отговор: какво стана

    ясно.благодаря на всички

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    222
    #18

    Отговор: какво стана

    просто го остави да поработи, виж дали ще влезе в режим, ако не влезе в режим или климатика вкарва малко топлина или топлината се губи през стените, грее -то не му знам спецификациите, ама съм сигурен че е китайско изпълнение средно качество, което означава че на книга всичко ще е преекспонирано много особенно копа МУ ....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #19

    Отговор: какво стана

    еми да.съгласен съм.спор няма.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #20

    Отговор: какво стана

    Машината не е лоша. Ама 100 кубика се топлят с 2300+ лв. Иначе е с пръдня - боя.

    П.С. След като си взе такова решение, за раликата от 1000лв си сложи поне изолация.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #21

    Отговор: какво стана

    малко трудно с изолацията.какъв ефект като нито този отдолу нито този отгоре ще изолират.разбира се че изолацията ми е като фикс идея.по принцип в това е истината.другото е както ти казваш

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #22

    Отговор: какво стана

    Вътрешна изолация тогава.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #23

    Отговор: какво стана

    Има някакъв ефект от външната, но едва сега го усетих осезателно, след като под мен си направиха. Ако и съседът отгоре се изолира, ще съм щастлив.
    Иначе само моя апартамент - около 2 градуса се вдигна температурата в най-студената стая.
    Ама и трябват качествени майстори, иначе наистина става безсмислено. Като сложат лепилото на топки, а не на гребен и ефектът е минимален.
    Същото се отнася и за вътрешната, за да няма гадинки и плесени м/у стената и плоскостите.

  11. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #24

    Отговор: какво стана

    <p>
    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    ... Ама и трябват качествени майстори, иначе наистина става безсмислено. Като сложат лепилото на топки, а не на гребен и ефектът е минимален. Същото се отнася и за вътрешната, за да няма гадинки и плесени м/у стената и плоскостите.
    Абе <strong>по-добре евтинка изолация</strong>&nbsp;&nbsp;<strong>от колкото никаква</strong>. Само да има дюбели, че да не я отвее вятъра , щото убавите майстори искат убави парици, може и до 2 пъти повече да стигнат от бай никой, ха чакай да си възвърнеш инвестицията. До сега не съм чул някой да е &nbsp;викнал циганите/селяните и да са го изолирали калпаво. Тази работа не е атомна физика... Относно вътрешната - същата работа - прави се по нааай- тънката лайсна, дреме ти какво има между стената и плоскостите, ако изобщо има някакъв живот, нека да излезе изпод фибрана, замазката и боята. Пляснах си сам фибранец от вътре във влажна къща преди 2 години и от тогаз мухълът по стената изчезна.</p>
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 24-11-14 в 01:39.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #25

    Отговор: какво стана

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1 Виж публикацията
    <p>
    Относно вътрешната - същата работа - прави се по нааай- тънката лайсна, дреме ти какво има между стената и плоскостите, ако изобщо има някакъв живот, нека да излезе изпод фибрана, замазката и боята. Пляснах си сам фибранец от вътре във влажна къща преди 2 години и от тогаз мухълът по стената изчезна.</p>
    Не става само с тънене... трябва и акъл! Щото сега всичкия ти конденз е в конструкцията.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #26

    Отговор: какво стана

    Цитат Първоначално публикувано от mirort Виж публикацията
    малко трудно с изолацията.какъв ефект като нито този отдолу нито този отгоре ще изолират.разбира се че изолацията ми е като фикс идея.по принцип в това е истината.другото е както ти казваш
    Изолирай си ТАВАНА със фибран или гипсокартон и вата /в зависимост от височината на помещенията/, и ще усетиш много повече ефекта/икономията от разхода за отопление/ и комфорта от изолацията!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #27

    Отговор: какво стана

    така или иначе след време ще слагам гк на тавана та няма да ми пречи да сложа и вата.но маи отидохме в форума за изолации.климатика ми е предимно за охлаждане,но си викам аиде тая зима да пробвам и да се топля с него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Какво стана с Eutelsat W2
    От taralion във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 31-01-10, 23:28
  2. Какво стана с Глобул?!
    От Araiz във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 09-09-05, 20:53
  3. Какво стана с Mp3?
    От izwerga във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 30-05-05, 12:57
  4. Какво стана с ICQто ми ?!?
    От Kayso във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 31-03-04, 13:57
  5. Какво стана със SOYO?...
    От The_UFO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 04-07-01, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе