Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 43 от общо 43
Like Tree3Одобрявам

Развали се пущинака

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    222
    #31

    Отговор: Развали се пущинака

    Ако външната температура е стигнала до -10 градуса, по добре вади винцето дебелият юрган и жената да топли..

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #32

    Отговор: Развали се пущинака

    няма как да стане -10.просто е невъзможно.и 0 няма как да стане.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    222
    #33

    Отговор: Развали се пущинака

    Сега при мен е -8 и дайкинчето изнемогва вече, горкото...

    иначе ако е над 0 лата и не топли климатикът те, значи имаш проблем...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #34

    Отговор: Развали се пущинака

    е да то е ясно.нали за това търся мнение.ще пиша да ви кажа какво му е било.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #35

    Отговор: Развали се пущинака

    Здравейте.Та да ви кажа днес беше студено и го пуснах климатизатора.На 24 затопли,намаля после пада на 22 и пак се почва вдигане, сваляне на температурата,ама в помещението е топло само когато сваля температурата и задуха на макс се усеща хладно.След 2 часа така намалям на 23 и като се закроти така,мн странно.сега е мн добре.Термометърът показва, че е 22 градуса.Навън е 7.Как мислите да не би да съм в заблуда, че за 1 час може да затопли и да влезе в поддържащ режим?Говорим за 30 кв.м.,неизолирано помещение с 3 външни стени и таван на 2.95.отгоре и отдолу не се отопляват, защото няма никой.Знам, че имам доста топлозагуби, но не знам колко точно.Мн започнах да се замислям за това.
    Този пост е редактиран от avenger; 08-09-15 в 17:42.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    222
    #36

    Отговор: Развали се пущинака

    Сложи му един термометър точно на дюзите отпред... трябва да излизат поне 50 60 градуса от там, ако не излизат имаш проблем...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #37

    Отговор: Развали се пущинака

    добре.ще го замеря.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #38

    Отговор: Развали се пущинака

    Тия 50-60градуса може да ги измериш само малко след старта това е инвертор не работи все на макс.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #39

    Отговор: Развали се пущинака

    аха.ок.имам само един живачен термометър.чел съм да го държа на 10 см от панела.за колко време така

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #40

    Отговор: Развали се пущинака

    Виж грито може да си мери температурата в стаята, за целта натискаш два пъти бутона темп. и на дисплея изписва за кратко градусите в помещението.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #41

    Отговор: Развали се пущинака

    Да точно така е както го каза.

    - - - - - - - - - -

    Да попитам има ли значение за коя климатична зона е климатика?На външното тяло пише Т1,когато идваха първия път ми казаха,че е предназначен предимно за лятото и работи до 46 градуса.Някакви такива.
    Този пост е редактиран от avenger; 08-09-15 в 17:43.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #42

    Отговор: Развали се пущинака

    Здравейте.Утре идват техниците да видят климатика.В момента климатика работи на 23 и се е закротил така.Навън е 8 градуса в помщението е 22.От Велев знам да им кажа за температурния датчик да го проверат.Ще проверяват и фреона дали му трябва.Не се сещам друго,ако имате идеи кажете какво може да им кажа.Последният път са идвали с някакъв апарат, който уж им показвал всичко и ако имало проблем го откривал.Сега ако сложа на 24 се почват пак нагоре надолу и така.Навежда ме мисълта да го пусна на 30 да загрее наистина до 24 и тогава да го намаля, да видим дали ще ги държи.Така ли се прави, когато е по-студено или като го настроя на 24 ще си ги направи?

    - - - - - - - - - -

    Здравейте,днес идваха техниците,мериха ,правиха, струваха и на климатика му няма нищо .Бил си ок.Вече работи от сутринта и не мърда от зададените градуси,чат пат изключва.При замерването го пуснаха на 30 градуса и струята беше 54 градуса,както ми казахте това е в границите.Мръднаха и компресора с 10 см по-напред и сега се отвори разстояние.Ето днес е студено, а вкъщи е мн приятно.Засега работи добре,а навън е мн влажно и е 7 градуса.Почна да ми харесва да се отоплявам с климатик.

    Следващото неграмотно написано мнение ще се трие без предупреждение!!!
    Колега ти е поправил пост с червени букви-отзук от твоя страна няма!!!
    Този пост е редактиран от avenger; 08-09-15 в 17:48.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #43

    Отговор: Развали се пущинака

    Цитат Първоначално публикувано от mirort Виж публикацията
    да попитам има ли значение за коя климатична зона е климатика.на външното тяли пише Т1.когато идваха първия път ми казаха че е предназначен предимно за лчтото и работи до 46 градуса.някакви такива.
    Ако е А6J си е предвиден за топъл климат България се води климатична зона Т2 (изключае Петрич и Сандансски )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Ще се развали ли дистанционното, ако му залепя един магнит?
    От marian1 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 3
    Последно: 03-04-12, 03:50
  2. Отговори: 1
    Последно: 15-09-10, 16:23
  3. Развали се DVD player-a PHILIPS DVD 737
    От wizard2000bg във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 05-11-08, 10:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе