Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree3Одобрявам
  • 3 Post By ccankov73

Какво правите със старите (повредени) климатици?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    4
    #1

    Какво правите със старите (повредени) климатици?

    Здравейте,

    не успях да намеря подобна тема, ако не съм се справил като хората с търсачката се извинявам.
    Та въпросът ми като цяло е прост. Като сменяте климатиците си, какво правите със стария? Има ли някой, който да ги изкупува и какви пари може да му се вземат? Имам едно старо Хитачи с развален компресор....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #2

    Отговор: Какво правите със старите (повредени) климатици?

    olx , bazar.bg ако ти се занимава за стотина лева , ако не - старо желязо.
    Лично аз бих го подарил на майстора си за части или да си го оправя - както реши.
    И той доволен - и ти - винаги ще ти вдигне телефона като го потърсиш.Вече му дадох 2 мъртви инвертора.

    п.с говоря за много стари машини , които не си струват ремонта - иначе питай дали има смисъл да оправяш машината.

    п.с. 2 сега съм се договорил с майстора на газовия котел да вземе стария(работещ , но прекалено мощен и неефективен). За мен - помпата и единия пластинчат топлообменник(имам някакви планове уж) , а за него - всичко останало - корпус,бойлер 100л, електроника , клапани, тръби, датчици и т.н.Единствено условие - да дойде да ми откачи мойте неща и да си вземе останалото.Зарадва се човека на подаръка, но пък при проблем винаги е идвал същия ден.Що и аз да не му направя жеста.
    Този пост е редактиран от ccankov73; 13-04-18 в 02:39.
    necata2, Genadi80 и Primerno харесват това.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Какво правите със старите (повредени) климатици?

    Повредената машина е на около 15 години, така че се съмнявам да си струва ремонта.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    35
    #4
    Дори и старата музея продадох за части. Изкарах си 100 лева без проблем. Ако имах някой майстор, може би бих го подарил, но последния излезе голям боклук (във всяко отношение), така че OLX

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво да правя със старите си компютърни компоненти ?
    От Az_sum_bre_ombre във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 28-06-18, 10:19
  2. Бракуваните климатици-какво ги правите?
    От fahrenheit451 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 15
    Последно: 15-03-12, 21:36
  3. Отговори: 22
    Последно: 17-12-11, 00:58
  4. Какво правите по време на TV реклама?
    От Gadget във форум Анкети
    Отговори: 23
    Последно: 18-06-04, 23:38
  5. Какво стана със старите теми?
    От ivo80 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 09-01-02, 01:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе