Страница 99 от 205 ПърваПърва ... 4989979899100101109149 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,471 до 1,485 от общо 3064
Like Tree2251Одобрявам

Избор на климатик '2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #1471

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    А защо, какви са предимствата на дайкина?
    По - комфортен , по-здрав и не е с лепен алуминиев ъоплообмрнник на външното тяло .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #1472

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    По - комфортен , по-здрав и не е с лепен алуминиев ъоплообмрнник на външното тяло .
    Виждал ли си го или си повтаряш някакви неща от преди 10 години.

    п.п. мнението ми да не се счита за препоръка, защото не познавам дайкина, а лг-то ми е по-висок клас. И то беше 1000лв, но не в активните сезони.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от bobivg; 27-06-19 в 21:45.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #1473

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Нв ми се спори , ама какво означава Cu/AI и цифричките скобите и скед тях , х 1 .

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #1474

    Отговор: Избор на климатик '2019

    ламелите
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #1475

    Отговор: Избор на климатик '2019

    За пореден път се помогна на човек който има въпрос за избор от два не много скъпи климатици . Аз поне опитах .

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1476

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    За пореден път се помогна на човек който има въпрос за избор от два не много скъпи климатици . Аз поне опитах .
    Браво, че опита, но не се сърди на другите, че не искат да препоръчат на човек нито едно от две дървета. Щом той, след задълбочено търсене и четене е стигнал до тези два конкретни модела и пита само за тях, би трябвало да няма нужда от потвърждение от други. Ето ти явно си запознат и му предложи модел. Дано си му помогнал и да остане доволен от машината.
    dodo_pv, bobivg и rosswen харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    13
    #1477

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Благодаря за мненията. @SPSt не съм правил задълбочено търсене, просто търся климатик за 1000лв с монтаж, който да ме охлажда, и както казах да топли през преходни сезони. Ако имаш някакво по-добро предложение съм абсолютно отворен да го видя.

  10. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #1478

    Отговор: Избор на климатик '2019

    straightup , за 1000лв с монтажа може да си изберете нещо "от торбата" знайни и незнайни марки .
    Каквото и да вземете ще ви охлажда и топли в преходни сезони.
    Аз лично бих добавил 2-300 лв и бих взел машина с по-добри показатели,
    и можеща да топли и зимата - все пак и ТЕЦа се "чупи".
    напр. Хитачи, Фуджи/тсу...
    SPSt, Phoenix_1, rosswen и 1 други харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #1479

    Отговор: Избор на климатик '2019

    За какво да се сърдя и на кой ? Човека пита , давам отговор . Не по стар български форумен обичай на въпроса да се отговаря с въпрос или да му обяснявам какви по-хубави машини има за СУМА +50% и да се понапъне малко . Или ако събере още толкова за още една година може да си купи флагман на някоя марка. Преди 10-на години в този форум човек можеше да получи адекватно мнение за машина от всеки ценови клас и нямаше терминология "цепеница" . Просто си представете за момент че повечето хора си купуват това за което имат възможност .
    Rafailiev одобрява това.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1480

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Преди 10-на години в този форум човек можеше да получи адекватно мнение за машина от всеки ценови клас и нямаше терминология "цепеница".
    Разликата е, че преди десетина години имаше прилични машини във всеки ценови клас.
    Тогава "цепениците" още не бяха изобретени.
    dodo_pv и Genadi80 харесват това.

  13. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #1481

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Човека пита , давам отговор . Не по стар български форумен обичай на въпроса да се отговаря с въпрос
    Човека попита и защо? Очевидно не познаваш машините и на повторно зададения от мен въпрос отговори с някакви заучени и неверни фрази. На това ли му казваш помощ. Аз също не желая да споря и приключвам с темата на питащия.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #1482

    Отговор: Избор на климатик '2019

    И сега има прилични машини във всеки ценови клас , ама всичко което е под 1000 лева тук се нарича "цепеница . Между другото Mega преди години беше казал че всяка стая си има климатик , и всеки климатик стая , всичко е въпрос на правилно оразмеряване .
    Genadi80 одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #1483

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Герхар, всички машини в рамките на 1000 лева са едни и същи, само дизайна ги различава. И всичките стават за отопление в преходните сезони, стига температурата да не пада под +2°С и да не се ползват за отопляване по време на сън. Тези им специфики ги квалифицират като цепеници, тъй като всеки придобил ги ги напъва, за да види какво ще се случи. Включително и аз, когато ми попадне такова съкровище в стаята.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1484

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Цитат Първоначално публикувано от straightup Виж публикацията
    Благодаря за мненията. @SPSt не съм правил задълбочено търсене, просто търся климатик за 1000лв с монтаж, който да ме охлажда, и както казах да топли през преходни сезони. Ако имаш някакво по-добро предложение съм абсолютно отворен да го видя.
    Поддържам мнението на Цанков. Ако все пак нямате възможност, прочетете тук във форума мнения за двата климатика и изберете по-малкото зло. От мен само един съвет-абстрахирайте се от марки и дизайн. Совите /марките/ на днешно време не са това което бяха, а дизайнът не топли или охлажда.
    gerhar и rosswen харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #1485

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Додо , моите наблюдения коренно се различават от това , така че всеки си има своята истина стига да не я смята за меродавна .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 09:26
  2. избор на климатик
    От mokata7 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 24-08-17, 22:14
  3. Избор на климатик
    От Bupyca във форум Други марки климатици
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-17, 14:19
  4. избор на климатик
    От Hristomila Staneva във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 30-10-15, 23:05
  5. Избор на климатик
    От leo34 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 29
    Последно: 12-11-14, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе