Резултати от 1 до 2 от общо 2

Пукане на пластмаси! Нов избор на климатик!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    4
    #1

    Unhappy Пукане на пластмаси! Нов избор на климатик!

    Моля ви хора ПОМАГАЙТЕ изчетох какви ли не теми и коментари за климатиците и научих доста неща но и покрай споровете на специалистите останаха и много въпросителни... Проблема е следния.. Купих си Gree Fairy 12ка за спално помещение 15-20кв и съм мега доволен как топли но проблема идва в това че пластмасите постоянно пукат особено в начало и в края на цикъла! Изобщо не мога да спя при това пукане въпреки че извиках монтажиста отново и запълнихме с платове и смазахме с бяла грес местата между сглобките на пластмасите и! Пуканията намаляха но не спират изцяло! Имайте предвид че за някои тези шумове не са толкова долувими но когато климатика е над главите ни в тишината нощно време изобщо не може да се спи(въпреки че жена ми казва че на нея не и пречи толкова)! Държим го на 19 градуса нощно време защото иначе става твърде топло а поради тази причина климатика през 5-10мин изключва и включва! Факт е че при зададена по висока температура духа по дълго време и шумовете спират по някое време но това не може да е оправдание... имам в една от другите стаи стара изнемощяла Мидеа която изпуква 3-4 пъти в началото и след това не може да чуеш и гък от нея... реших да го сменя и бях харесал много Fujitsu general 9 LTCA но един казва че и той пукал друг казва че няма пукания трети казва че няма пукания защото изобщо не влиза в он офф режим и аз тотално се обърках! Моля ви дайте идеи за модел който не пука и топли здраво! понякога отварям вратата на спалнята защото искам да отоплява и другата стая а засега Gree доста добре се справя! Бюджета ми е около 1700лв. Забравих да спомена че монтажиста ми избра климатика според помещението а му имаме доверие защото над 15 години монтира климатици и винаги е бил много коректен! Даже каза че ще ми смени климатика безплатно само и само да съм доволен и да си избера марка и модел! Но аз просто не знам вече не знам какво да търся! Затова пиша тук! Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Отговор: Пукане на пластмаси! Нов избор на климатик!

    Има тема за избор. Пишете там.

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Пукане от телевизор
    От www543 във форум Sony телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 15-01-20, 11:11
  2. Daiseikai 6 - пукане на пластмасите
    От biro във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 205
    Последно: 25-03-18, 20:27
  3. Пукане от радиатор
    От ДжинФис във форум Отопление
    Отговори: 14
    Последно: 01-12-17, 06:22
  4. ASHG12LMCA постоянно пукане?
    От sneka13 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 30
    Последно: 13-12-15, 09:47
  5. Пукане в колонките
    От myrshavija във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 22-10-07, 11:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе