Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Задължително ли е вакуумирането на климатик било то нов или втора употреба?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    2
    #16

    Re: Задължително ли е вакуумиране на климатика било то нов или втора употреба.

    Ами при мен не вакуумираха и сега като чета се чудя да ги викам ли да изпускат фреона и да вакуумират.Как ще заредят точно 950 грама фреон,колкото трябва,не знам.Опасяваям се че работят едно към гьотере и едва ли ще направят нещата както трябва.Да не си вкарам автогол с това допълнително вакуумиране?Как мислите?Климатика е Fujitsu.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    173
    #17

    Re: Задължително ли е вакуумиране на климатика било то нов или втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от kolino
    Ами при мен не вакуумираха и сега като чета се чудя да ги викам ли да изпускат фреона и да вакуумират.Как ще заредят точно 950 грама фреон,колкото трябва,не знам.Опасяваям се че работят едно към гьотере и едва ли ще направят нещата както трябва.Да не си вкарам автогол с това допълнително вакуумиране?Как мислите?Климатика е Fujitsu.
    Не се занимавай с глупости нищо му няма на климатика.
    Но ако имаш време и нерви и докажеш че не е вакумиран може да поскаш да го заменят с нов или да ти върнат парите.
    Според Закона за защита на потребителя.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #18

    Re: Задължително ли е вакуумиране на климатика било то нов или втора употреба.

    ХА ХА при работещ климатик това ще е интересно начинание

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    2
    #19

    Re: Задължително ли е вакуумиране на климатика било то нов или втора употреба.

    Абе чак да го сменят то е ясно,че няма да стане.Страх ме е нещо да не оклепат съвсем.Иначе дали сеокислява маслото и съкръщава живота на на компресора чак толкова от въздух в няма и 3 метра тръби?Звучи невероятно,но защо ще го пише в упътването за монтажа тогава?А и повечето фирми като питаш вакумират ли,казват-ДА!!!!И тази беше от тях

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Информация за климатик втора употреба
    От ivan_petrov80 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 18-10-13, 10:31
  2. КЛИМАТИК ЗА ОФИС 35 м2... НОВ ИЛИ ВТОРА УПОТРЕБА
    От pironkov1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 08-10-13, 11:11
  3. Цена монтаж на климатик втора употреба ?
    От hunterA във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 0
    Последно: 21-08-12, 22:27
  4. Отговори: 1
    Последно: 23-06-11, 17:25
  5. Универсално дистанционно за климатик втора употреба ?
    От JuliEE във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 6
    Последно: 24-08-07, 22:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе