Резултати от 1 до 6 от общо 6

Aнтивибрационни тампони - за и против

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #1

    Aнтивибрационни тампони - за и против

    Много хора казват ,че антивибрационните тампони на климатиците усилват шума и замръзват през зимата. Но дали наистина е така?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re: Aнтивибрационни тампони За или Против ?

    Цитат Първоначално публикувано от titan_83
    Много хора казват ,че антивибрационните тампони на климатиците усилват шума и замръзват през зимата. Но дали наистина е така?
    Не е така. Има доста изписано по въпроса във форума. Използвай търсачката.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #3

    Re: Aнтивибрационни тампони За или Против ?

    Гледах доста ,но нищо та затова питам. Благодаря ,че ми каза за търсачката - бях я забравил...

  5. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #4

    Re: Aнтивибрационни тампони За или Против ?

    Цитат Първоначално публикувано от titan_83
    Много хора казват ,че антивибрационните тампони на климатиците усилват шума и замръзват през зимата. Но дали наистина е така?
    От къде ти дойде на Ъкъла?!? ... много хора казват че като пият аналгин/аспирин им се засилва засилва болката  ... но дали наистина е така?
    Това беше шега разбира се - да не се обидиш?
    Отговори си сам какъв е случая! Това което казва някой че му замръзва зимата и от там се увеличават вибрациите е тампон с ниско качество, много стар - с променени параметри или тампон който не е бил въобще предназначен за това място и тези условия на експлоатация. Много ли е трудно да се сетиш?

    Иначе по темата за или против - съм ЗА! - няма лошо от мекичко. Моя в къщи обаче няма тампони - защото климатика и монтажа се оказаха сполучливи, от фирмата обещаха че ако нещо има вибрации след време, ще дойдат да му сложат - и ме посъветваха да не се набутвам излишно 20-30лв. за нещо което не го пише производителя че трябва да се слага и когато и на практика се оказва че няма нужда в конкретния случай.

    Елементарно Уотсън, ако дрънка тампони, ако не без - за 30 лева купуваш една каса бира и почерпваш за новия климатик.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    54
    #5

    Re: Aнтивибрационни тампони За или Против ?

    20-30лв за тампони? .......
    Ако искате плащайте по 20-30лв. Нали знаете - не е луд, който яде баницата...

    Иначе съм ЗА тампоните - благодарение на тях си реших проблема с вибриращото външно тяло на скапания Самсунг, който се чуваше през всички стени.

  7. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #6

    Re: Aнтивибрационни тампони За или Против ?

    Цитат Първоначално публикувано от Slade
    20-30лв за тампони? .......
    Ако искате плащайте по 20-30лв. Нали знаете - не е луд, който яде баницата...
    26.80 лв - НЕ замръзващи и НЕ засилващи шума -"оригинални-японски" 
    6.20 лв - въпросните заради които е отворена темата(на пръв поглед изглеждат мечички но не се знае как ще реагират на екстремни условия)
    ... майтап си правя, не знам колко струват, толкова ми каза монтажника от Булклима

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Гумени тампони - за и против
    От Turbosol във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 170
    Последно: 17-01-24, 11:48
  2. Има ли още някой с прехвалените тампони?
    От Mega във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 12
    Последно: 06-05-14, 18:19
  3. Тампони смяна
    От charliii във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 30-01-14, 20:07
  4. Качествени тампони за климатик
    От mystikalrs във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 27-04-13, 00:31
  5. Въпрос за тампони и щуцери...
    От CERRUTI във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 09-01-11, 17:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе