Резултати от 1 до 4 от общо 4

Разменени тела на климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. iva
    iva е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    10
    #1

    Разменени тела на климатик

    Има ли проблем да работи нормално климатик ако вътршното тяло е на 12-ка, а външното на 9-ка.
    В магазина незнайно как са ги разменили, а е последна бройка и го продават с намаление.
    На мен ми е необходим климатик 9-ка и ме убеждават, че няма никакъв проблем.
    Моля за мнение по въпроса.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #2

    Re:Разменени тела на климатик

    как не се научихте да пишете марки и модели...
    като цяло е възможно, но не е желателно и зависи от намалението...

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re:Разменени тела на климатик

    Наистина ли се върза на "незнайно как"?
    Пиши конкретни модели, стая - размер и други подробности.

  5. iva
    iva е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    10
    #4

    Re:Разменени тела на климатик

    Извинявам се аз пуснах темата, а два дни нямам време да вляза във форума. Проблема ми е следния: Трябва ми ефтин климатик за апартамент, който давам под наем. Сградата е тухлена, изолирана. Стаята е около 14-15кв.м, северозападна. За зимата има парно. Сега настанявам едни руснаци и да ги пита човек, защо им трябва и в третата стая климатик като в двете стаи има. Тази стая е преходна с хола в който има климатик и като се отвори вратата могат да се охлаждат/отопляват и двете. Зимата може да се ползва парно, а климатика само да помага, че идват високи сметките. Или да се ползва пролет и есен, защото като се постопли малко и спират парното . Преди две години купих два климатика Galanz GZ 09A410 BIO. Ами какво да кажа, досега никой не ми се оплакал, безшумни са, като се има впредвид, че тази зима повече на климатици караха наемателите. Е китайски са, но то какво вече не китайско. За мен е важно климатика да е безшумен, защото е за спалня и да не се разваля. Та исках да взема пак същия, но свършили само последна бройка и то с разменени тела.
    В апартамента в който живея купих за трите стаи Daikin, дадох 6300лв, но аз само на тях разчитам. Доволна съм вече 4 год. нямам никакъв проблем.
    Но тука случая е друг. Така, че ще бъда много благодарна ако някой има ефтин климатик и е доволен да ме насочи. Гледам в магазин Зора има разни като Crown, Finlux или FUEGO, но как да го избера. Мисля си да е до 460лв. и монтажа казаха е 140лв. - 600лв ще ги дам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Монтаж на вътрешните тела
    От Dedko във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 11
    Последно: 04-09-14, 09:36
  2. Климатик с две вътрешни тела, възможно ли е?
    От axander във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 19
    Последно: 15-06-13, 15:28
  3. Парно с тела от климатик
    От Toshimoto във форум Отопление
    Отговори: 31
    Последно: 30-03-12, 14:11
  4. За външните тела на климатиците
    От dragozow във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 12
    Последно: 24-12-11, 22:48
  5. Купувам вътрешни тела от климатик
    От koko-bg във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 13-12-11, 07:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе