Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18
Like Tree12Одобрявам

Фирми за климатици от Варна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    49
    #16

    Отговор: Фирми за климатици от Варна

    С риск да си спечеля награда "Археолог на хилядолетието" ще повдигна темата...
    Някой има ли впечатления от монтажите на "Деймос Корект" и "Атанасов Клима"?
    Аз от "Деймос" съм доволен, но ми монтираха климатик в далечната 2008-ма година, а оттогава изтече доста вода...
    Преди около 4 години купих климатик от "Вулкан 2002". Не вакуумираха, но останалото в монтажа е наред, а машината си работи добре.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    752
    #17

    Отговор: Фирми за климатици от Варна

    Харесваш си нещо в някоя фирма, казваш,че искаш да вакуумират, взимаш си документ за продажба и гар. карта, ако стане нещо после да можеш да ги викаш.Гаранция няма, че някоя фирма, уж като монтира добре, че да ти монтира и на теб хубаво климатика, още повече ако са с повече от един монтажен екип.
    Иначе и на мен чичо Кирил от Биоклима Варна (караше Вартбург и пушеше Марлборо ) навремето, през 2007 г. ми монтира първите 4 митсубишита, с вакуумиране, които още работят, ама сега не знам как са.....
    Ако искаш на лични мога да ти дам координати на един „ проверен“ през годините техник - монтажник, който наскоро оправя „ бакиите“ на един друг „препоръчан“ монтажник., но е СБЕ (самостоятелна бойна единица), разбирай работи сам.На мен ми намери и монтира 20-ката на Митсубиши Хеви , с гаранция.Други марки дали предлага, не знам!
    Този пост е редактиран от Palev; 08-02-23 в 21:33.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    410
    #18

    Отговор: Фирми за климатици от Варна

    караше Вартбург и пушеше Марлборо

    Това е лафа на годината, би даже изпълненията на чеченеца.Благодаря ти, че ме развесели

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Черен списък на фирми монтиращи климатици
    От krassyo във форум Черен списък
    Отговори: 46
    Последно: 11-11-22, 12:27
  2. Оторизирани фирми за монтаж на климатици
    От imarh във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 17
    Последно: 28-12-11, 06:26
  3. До всички монтажни фирми на климатици
    От klimastil във форум Черен списък
    Отговори: 4
    Последно: 26-11-09, 16:28
  4. Сервиз за климатици LG във Варна
    От bright във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 04-01-08, 22:49
  5. Компютърни фирми от Варна и регион?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 20-02-07, 16:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе