Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 49 от общо 49
Like Tree19Одобрявам

SAMSUNG AQ12A1MEA, не се изключва на студено.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #46

    Отговор: SAMSUNG AQ12A1MEA, не се изключва на студено.

    Имаме служебни клими, които на режим изсушаване (обезвлажняване) не позволяват да се настройват градуси от дистанционното, а седи само 25 на екрана.
    dodo_pv одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #47

    Отговор: SAMSUNG AQ12A1MEA, не се изключва на студено.

    Вандан, трудно ми е да обясня на човек, който никога не се е возил в автомобил с изправен климатик, какво точно се случва при режим изсушаване с обикновен климатизатор, без въздушна връзка между двете тела.. А и не ми е това работата. Както не мога да обясня на кениец, че думата "анаеробен" не означава провинционалист [emoji52]

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #48

    Отговор: SAMSUNG AQ12A1MEA, не се изключва на студено.

    Спора ми се струва леко излишен. Различните клими работят по различен начин в този режим. Моите санчовци, се различават значително от тошибата на SPSt. А върху самсуняка от темата пък нямам никакви наблюдения.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    56
    #49

    Отговор: SAMSUNG AQ12A1MEA, не се изключва на студено.

    Здравейте,

    Благодаря Ви за информацията, климатика беше свободен и го поставиха уж за 1-2 години,а то се оказа за постоянно, аз малко смалих стаята около 12 квадрата е, настроих го на 26, пръснак 2-3 пъти със спрей за чистене на климатици, в момента го държа на 26 за сега не мирише.
    Проверих вътрешното тяло беше малко невелирано наобратбо,може и от там да се е събирала вода. Надигнах го и извадих едното края от външата страна,за да подобря наклона за момента.
    Държа и вратата отворена, за момента е по добре. Наистина на 26 не го бяхме пробвали.

    Евентуално, какъв климатик бихте ми препоръчали, който ще го използвам основно, когато се изключи парното на пролет, т.е да затопли малко и лятото да охлажда. Като не държа на марки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Фреон за климатик Samsung AQ12A1MEA
    От fest04 във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 4
    Последно: 11-09-17, 12:15
  2. Samsung CW29M066V включва и изключва 2 часа?
    От gary във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 12-10-16, 15:24
  3. Отговори: 5
    Последно: 15-06-16, 22:10
  4. Отговори: 4
    Последно: 25-02-15, 21:00
  5. SAMSUNG AQ12FAR410 - замръзва и духа студено
    От Ivanka във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 4
    Последно: 14-12-09, 12:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе