Вижте резултатите от анкетата: От коя фирма за монтаж и поддръжка на климатична техника сте най-доволни в Стара Загора

Гласували
43. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Техноклима

    4 9.30%
  • MD-Клима

    5 11.63%
  • БГ Клима

    7 16.28%
  • КО ИН КО-63

    4 9.30%
  • КЛИМА ЕЛЕКТРОНИК

    4 9.30%
  • СЛАВИ-ВЕЛЕВ-33

    1 2.33%
  • ВЕЛТА КЛИМАТ-КАЛЧЕВ И СИЕ

    2 4.65%
  • Софклима БГ ООД

    3 6.98%
  • ПОДЕМ НН 75 ЕООД

    0 0%
  • ЕРОКЛИМА

    0 0%
  • Климакомплект

    13 30.23%
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28
Like Tree1Одобрявам

Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #1

    Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Здравейте! Целта на анкетата нека да бъде за всички, които нямат достатъчно сведения за отделните фирми и не са добре ориентирани - по отношение на монтаж, консултране на клиентите, гаранционно и следгаранциозно обслужване, професионализъм. Анкетата ще бъде своеобразна класация. Всеки може да изрази личното си мнение и наблюдения(да коментира плюсове и минуси на оделните фирми) по въпроса като може да дава отзиви и за фирми, неприсъстващи в списъка.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #2

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Изпуснал си представителя на General - Булклима/Евроклима/

  4. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #3

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Извинявай, но не виждам фирмата, от която аз си купих климатика! Аз бих гласувал за нея - Климакомплект:
    1. Защото имам опит само с нея .
    2. Защото наистина съм доволен и от обслужването, а и от монтажниците.
    Втората е по-важната причина! Като консултанти много не се справиха добре, но тук във форума, могат да ти дадат много добри съвети за всяка свястна марка.
    Виждам, че списъкът ти от фирми е ограничен - в Стара Загора има доста повече големи фирми за климатици. Или може би се колебаеш към коя от включените в анкетата фирми да се обърнеш за закупуване и монтиране на климатик?
    Поздрави

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #4

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Вече си закупих климатик, но имам проблеми с него - появиха се кофти вибрации от външото тяло. Фирмата, от която го закупих и ми го монтираха не могат да разрешат проблема и искам да намеря качествена фирма,която да ме консултира и да ми помогне.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    218
    #5

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Бях търсил в интернет мнения за различните фирми в Стара Загора, и по това което пишеха хората, Софклима беше най-добре. Ти не каза от коя фирма не си доволен, не виждам смисъл да се крият имената им. Нали за това са форумите, и нали за това сме всички тук!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #6

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Накратко: не съм доволен от "MD-Clima"!!! Да съгласен съм с теб, но много малко хора изразяват своето мнение, което е жалко. Аргумент : 252 пъти прочетена темата и анкетата, 3-ма гласували.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #7

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Колко от хората тук смяташ, че са от Стара Загора и са запознати с работата на всяка фирма там? Ако искаш да гласувам произволно за някоя, за да се отчете глас - кажи.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #8

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Ако мислиш, че това е причинара да направим една анкета за софия?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    74
    #9

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Аз съм от Стара Загора имам монтирани 2 бр. от 2 различни фирми и двети са много добри .
    Проблема е, че екипа/единият член те са трима/ на едната фирма който дойде беще с вирнат нос и се опита да си наложи неговото мнение като каза да съм позванял на собственика. Аз го направих и нещата станаха както аз ги исках.

    Смятам, че такава анкета не е коректна спрямо изброените фирми.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    218
    #10

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Цитат Първоначално публикувано от zerow
    Аз съм от Стара Загора имам монтирани 2 бр. от 2 различни фирми и двети са много добри .
    Проблема е, че екипа/единият член те са трима/ на едната фирма който дойде беще с вирнат нос и се опита да си наложи неговото мнение като каза да съм позванял на собственика. Аз го направих и нещата станаха както аз ги исках.

    Смятам, че такава анкета не е коректна спрямо изброените фирми.
    Такива Анкети и Теми са много полезни даже! Който не си върши работата като хората, няма да има бизнес! Защо хората трябва първо да се попарят, след като може да се избегне подобно главоболие? Или това е пак в манталитета на Българина? Казваш от коя фирма си доволен, защо си доволен, представяш фактура за да видим че действително си ползвал тази фирма и това е! Какви са тези общи приказки? До сега 1 не е дал някакав конкретен отговор на момчето! По добре не пишете въобще, отколкото да се намирате на приказки!

  13. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #11

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    jovanoty, Нещата не стоят по толкова опростен начин както се опитваш да ги изкараш, защото става въпрос за хора.

    Първо, фирмата това са служителите които работят за нея. Служителите (хората) подхождат по различен начин при изпълнение на трудовите си задължения.

    Второ, да допуснем, че имаме двойка монтажници които работят съвестно и както трябва с нужния инструментариум през повечето време.
    - Спецификите при монтаж всеки ден са различни, не винаги нещата могат да станат по най-добрия възможен начин по различни причини и да не забравяме все пак че това са хора;
    - Някой ден единия здравословно няма да се чувства добре друг ден другия;
    - Понякога някой от тях ще е разсеян и ще мисли за някакви си негови проблеми и задачи които има да върши след края на работният ден;
    - Ако клиента не ги посрещне добре и не се отнесе добре с тях това едва ли ще ги мотивира да работят качествено, а може би точно обратното и прочее.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #12

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    valen1, вярно е че нещата не са прости , но това е проблем на самата монтажна фирма и е недопустимо това да е за сметка на КЛИЕНТА. В противен случай тази фирма ще отпадне рано от този бизнес. angel

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    218
    #13

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    jovanoty, Нещата не стоят по толкова опростен начин както се опитваш да ги изкараш, защото става въпрос за хора.

    Първо, фирмата това са служителите които работят за нея. Служителите (хората) подхождат по различен начин при изпълнение на трудовите си задължения.

    Второ, да допуснем, че имаме двойка монтажници които работят съвестно и както трябва с нужния инструментариум през повечето време.
    - Спецификите при монтаж всеки ден са различни, не винаги нещата могат да станат по най-добрия възможен начин по различни причини и да не забравяме все пак че това са хора;
    - Някой ден единия здравословно няма да се чувства добре друг ден другия;
    - Понякога някой от тях ще е разсеян и ще мисли за някакви си негови проблеми и задачи които има да върши след края на работният ден;
    - Ако клиента не ги посрещне добре и не се отнесе добре с тях това едва ли ще ги мотивира да работят качествено, а може би точно обратното и прочее.
    Тогава какво правим ние тук? Искаме съвети какъв климатик, телевизор, печка и други да си купим! По този начин не прецакваме ли и другите компании за ел уреди? Защо направо не отидем и да си купим първото нещо което си харесаме а идвамне тук за съвет ? Това което ти каза е вярно, НО недопостимо ако фирмата държи на името си! Хората са казали \"За всеки влак си има пътници\", не всички четат форума, и не всички са добре информиране, но нека поне тези които го четем знаем какво да си купим и от къде да го купим.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #14

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    jovanoty, Нещата не стоят по толкова опростен начин както се опитваш да ги изкараш, защото става въпрос за хора.

    Първо, фирмата това са служителите които работят за нея. Служителите (хората) подхождат по различен начин при изпълнение на трудовите си задължения.

    Второ, да допуснем, че имаме двойка монтажници които работят съвестно и както трябва с нужния инструментариум през повечето време.
    - Спецификите при монтаж всеки ден са различни, не винаги нещата могат да станат по най-добрия възможен начин по различни причини и да не забравяме все пак че това са хора;
    - Някой ден единия здравословно няма да се чувства добре друг ден другия;
    - Понякога някой от тях ще е разсеян и ще мисли за някакви си негови проблеми и задачи които има да върши след края на работният ден;
    - Ако клиента не ги посрещне добре и не се отнесе добре с тях това едва ли ще ги мотивира да работят качествено, а може би точно обратното и прочее.
    Време е за бира, вино и ракия с "майсторите" аз-потребителя да пия, кебапчета да бода всяко с един залък да преполовя. Стига с тоя комунизъм.

    Мотивацията е работа на работодателя.Ако той не се отнася добре с работниците си те идват при потребителя навъсени и за отмъщение "нахъсани".В моят град един строител не беше си плащал на майсторите от три месеца, те му "го върнаха" като напълниха суфоните на баните с машината за изпръскване на външна мазилка по стената.Когато след няколкомесеца купувачите-новодомци си влезнаха в апартаментите и започнаха да се къпят....баните се наводниха...единствената опция остана къртенето и поставянето на нови тръби, "старите" оточни тръби за баните бяха като бетонирани.

    Имам и друг спомен с една фирма за изработване и монтаж на мебели.Шефът на фирмата ми казва плащаш за мебелите и монтажа на МЕН, а с монтажниците се оправяш ТИ ако не си доволен.Е не бях доволен.СЕГА ще правя мебели за офис и апартамент моят(отчасти само за бяна и тоалетна и шкаф за тераса) и цяло обзавеждане за един друг апартамент.Шефът на спомената фирма СЕГА ПО ВРЕМЕ НА КРИЗАТА ЩЕ Го Д...ха со...лив, а покрай него и работниците му, защото няма да съм само аз(доколкото знам има и други недоволни).Ще го Д...ха и занапред защото вече няколко човека ме питат и им казвам да си изберат друга фирма. Изобщо голя Ду...не ще падне за ТОЗИ ШЕФ.

    Работата на потребителя -купувач е да не пречи на монтажниците и да им създаде условия за работа неговото жилище.Ако се наложи да им помогне.Ама пък чак да ги мотивира!?!Работодател чакащ потребителите да му мотивират работниците е "изгорял" особено в криза като сега.

  18. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #15

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора

    Разбирам за какво говорите ама нещата стоят по този начин. Работи се с хора върху които въздействие оказват физически и психологически фактори. Говорим и за мотивация, а главната мотивация на трудещите се в съвременния живот това са парите.

    Криза е, както казахте, няма пари - няма мотивация или малко пари - малка мотивация.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Най-качествена фирма за климатици в Пловдив
    От ilia1984 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 91
    Последно: 22-01-22, 15:56
  2. Отговори: 0
    Последно: 23-10-11, 19:27
  3. Газкомфорт - офис Стара Загора
    От Ivan19 във форум Бял списък
    Отговори: 0
    Последно: 03-06-10, 11:07
  4. Денси - Стара Загора
    От Sletu във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 06-12-07, 21:15
  5. Доставка на цветя в Стара Загора
    От De4ev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 06-03-07, 08:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе