Вижте резултатите от анкетата: Коя е най-качествена фирма за монтаж на климатици в Пловдив? (край 01.05.11г.)

Гласували
61. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Атаро клима

    23 37.70%
  • DL КЛИМА

    1 1.64%
  • КЛИМА ГРУП ООД

    4 6.56%
  • Ант Клима

    2 3.28%
  • Марси ПКМ

    2 3.28%
  • Клима Концепт

    3 4.92%
  • ДИМЕЛИ

    10 16.39%
  • ТЕМПЕКС

    4 6.56%
  • Булклима

    9 14.75%
  • ФРИГО - СТАРС

    1 1.64%
  • А КЛИМА ЕООД

    0 0%
  • Фаворит

    2 3.28%
Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 92
Like Tree125Одобрявам

Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #1

    Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Всеки да сподели

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #2

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Голям сейр ще бъде сега ако се намеси някой влас да даде мнението си за пловдивските фирми.

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #3

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Плов

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    Голям сейр ще бъде сега ако се намеси някой влас да даде мнението си за пловдивските фирми.
    Да бе... да го гледаме как ни сейра из форума...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #4

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Липсват две основни фирми.


  6. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #5

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    Липсват две основни фирми.
    Кой аз основно тези намерих в нета?
    п.с Говорим за Пловдив

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #6

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Ами липсват НТТ3, Термосист, Ант Клима, Фаворит ей тука може да ги видиш, не , че всичките са популярни но повечето са в бизнеса от години. Анкетата ти няма да се получи защото климатици не се купуват през месец и рядко някой би си признал, че е излъган. По-добре да беше направена за най-лошата пловдивска фирма за климатици. Човек докато търси климати обикаля доста фирми и събира впечатления от обслужването независимо , че накрая купува от само една. http://informator.bg/cgi-bin/index.p...ory=4752&LANG=

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #7

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    Ами липсват НТТ3, Термосист, Ант Клима, Фаворит ей тука може да ги видиш, не , че всичките са популярни но повечето са в бизнеса от години. Анкетата ти няма да се получи защото климатици не се купуват през месец и рядко някой би си признал, че е излъган. По-добре да беше направена за най-лошата пловдивска фирма за климатици. Човек докато търси климати обикаля доста фирми и събира впечатления от обслужването независимо , че накрая купува от само една. http://informator.bg/cgi-bin/index.p...ory=4752&LANG=
    Съгласен но все пак всеки да сподели от кое е доволен и от кое не ? И други като него да направят верният избор при толкова много фирми за монтаж в Пловдив
    п.с какво лошо има да споделиш че си излъгън не знам

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #8

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Подсъзнателно човек се опитва да оправдае по някакъв начин грешката си. Не всички разбира се, но мнозина са така. Освен това недоволният винаги е по-активен.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #9

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    нека освен да гласуваме и да споделим как е минал монтаж-а гледам че двама човека са гласували за Булклима еми там е много зле от към монтажи
    п.с аз лично от последната фирма съм много доволен( няма да и казвам името да не ревнат някой че правя реклама ) исках скрит монтаж направиха го ,както и много добра отстъпка ми направиха с много добри материали работят хората скоро ще кача и снимки
    п.с една забележка има че много къс го направиха тръбният път само 2,5м
    много добри думи и за монтаж-а на Димели съседа си монтира две Тошиби от тях много хубаво са монтирани ( не е реклама )

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #10

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Това е безмислена анкета. Една монтажна група може да са кадърни и прецизни, друга да са мърлячи.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #11

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Това е безмислена анкета. Една монтажна група може да са кадърни и прецизни, друга да са мърлячи.
    Тук не съм съгласен има си фирми дето нямат един свестен монтаж има и такива които всичко им е направено като хората
    п.с Това с групите го видях само в София и то само в големите фирми които частният клиент не го признават за нищо


    Пример за качествен монтаж............
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    lamushi одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #12

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    ако някой не се сеща за добра фирма да сподели за някоя от която не е доволен
    п.с Mega много професионален сайт браво дано скоро откриете офис и в Пловдив

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Това е безмислена анкета. Една монтажна група може да са кадърни и прецизни, друга да са мърлячи.
    Това може да го каже само български мърляч без да се обиждаш...
    Качеството и контрола в една фирма не би трябвало да зависят от индивидуалните качества на някакъв монтажник.
    Задължение и привилегия на доброто ръководство е да подбере хора, максимално кадърни за парите, които получават и да стъкми едно общо ниво за всичките си услуги.

    А анкетата наистина е безмислена - в такъв тип изследвания, думичката НАЙ присъства само ако са платени и някой си е платил да бъде НАЙ.
    Иначе, има фирми с повече доволни и по-малко недоволни клиенти или обратното...

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #14

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    ... Когато някой ме нарече мърляч, без да познава мен и работата ми не може да не се обидя ...

    И не съм съгласен, че качеството не зависи от индивидуалните качества на монтажника. Изключително важно е кой и как ще монтира една машина. От монтажника зависи монтажа и последващата работа на машината.

    Това, което пишеш би трябвало да е така, поне на теория, но за съжаление в голяма част от фирмите не е така. Всеки от нас се е нагледал на "професонални монтажи".


    И все пак не разбрах как стигна до извода, че съм мърляч? Или се самозабрави?

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #15

    Re:Най-качествена фирма за климатици в Пловдив

    Да не се караме излишно колеги нека всички запазим добрият тон както администратори така и потребители все пак тук повечето сме интелигентни хора не простаци
    п.с Гледам че Марси ПКМ води има вкъщи два климатика монтирани от тях много качествен монтаж на много добра цена

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Най-качествена фирма за климатици в Стара Загора
    От jeliax във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 27
    Последно: 02-09-19, 13:37
  2. Фирма за климатици София
    От checho_85 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 11
    Последно: 20-08-15, 17:02
  3. Фирма за монтаж на климатици
    От stich1 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 27-05-14, 16:49
  4. Части, фреони и консумативи за климатици в Пловдив
    От bi4kiata във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 13
    Последно: 03-01-10, 13:57
  5. Препоръчайте ми фирма за Пловдив
    От richi във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 4
    Последно: 21-11-09, 20:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе