Резултати от 1 до 10 от общо 10

Съвет за покупка на перфоратор Makita

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    86
    #1

    Съвет за покупка на перфоратор Makita

    Електронен перфоратор 20mm Makita HR2230 - Цена - Продажба
    Електронен перфоратор 24mm SDS Makita HR2470 - Цена - Продажба

    Има ли съществена разлика между двете машини и понеже хич не разбирам има ли я функцията къртене и при двете или само пробиване? В момента първата я има доста изгодно и много се чудя дали като функции са еднакви.
    Всякакви мнения ще са полезни.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    52
    #2

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    Единия 2470 -пробива, ударно пробива и работа с длето. Другия 2230-пробива и ударно пробиване, работа с длето го няма като опция.Аз ползвам 2470 той е по мощен, и сам много доволен, не дава да го пипнеш, много сила има. Като цена беше 300лв. в баумах, сега има по слабия 2230 на 250лв.

  4. gin
    gin е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    17
    #3

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    Стария ми,верен Бош които е на достолепна възраст,вече сдава багажа ,за жалост! Сега дилемата ми е makita 2470 или makita 2610 ,като параметри и 2-та модела ми харесват, като не мога да реша за себе си кой да купя:?
    Моля някои ,ако има преки впечатления за поне 1-ния от моделите да сподели.Занимавам се с дограма,трябва ми сериозна машина, та ако ще давам 100 лева отгоре за 2610 поне да знам за какво ще е

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    13
    #4

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    https://www.youtube.com/watch?v=SpB9...ature=youtu.be Може да погледнеш този клип , но според мен е малко тенденциозно представено , Аз имам 2470 и съм доволен от машината.

  6. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #5

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    3г ползвам 2470 доволен съм от машината

  7. gin
    gin е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    17
    #6

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    Благодаря за бързите отговори 2470 ще е машината. Днес говорих ,и с макита българия,които казаха че има паневропеиска гаранция,чакам черния петък в германия (- 100 лева) и ако,се преборя 2470 TF това ще е перфоратора
    Този пост е редактиран от gin; 25-11-15 в 00:44.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    49
    #7

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    Въпреки,че имам бош,също мога да препоръчам макита 2470,но не трябва да се мъчи редовно с големи свредла и къртене.Към колегата който се чуди,между 2470 и 2610 мога да му дам съвет да вземе първата.Модела 2610 има дефект със превключването на режимите,трябва да се сменя като върти на бавни обороти перфоратора.Мой познат има 3 броя от 2610 и до като не им свикна на (чалъма),си ги пращаше в сервиза,до като с 2470 не е имал подобни проблеми!

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    1
    #8

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    Здравей, би ли дал малко повече информация за проблема с 2610, за който споменаваш?

    Утре мисля да си купувам един от двата модела - 2470 или 2610 и след като гледах едно клипче в ютуб, в което сравняват двата модела, миля че искам 2610 не само защото е прахоустойчива, но и изглеждаше по-мощна.

    Благодаря ти предварително,
    Миро

  11. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #9

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    2470 е с по-мощен удар.
    Този пост е редактиран от avenger; 02-12-15 в 19:38.

  12. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #10

    Отговор: Съвет за покупка на перфоратор Makita

    За мен MAKITA HR2450 си остава бестселър и може би е най желязната машина . Ползвам я вече 7-ма година почти ежедневно ( гипсокартон , канали за ел. кабели и т.н. ) и досега не е мръднала . Преди 3 години купихме една HR2470Т и вече беше на смяна на четките на мотора и ремонт на хидравликата ( беше ослабила биенето ) и вече я караме на дотъркване . Освен това старата е по лека с 0,4кг. и е по малка на габарити ( а това си е предимство когато требва за рдин работен ден да навъртиш 200-250 окачвача , и я държиш с една ръка над главата ) . Та сега успях да купя още една HR2450 и седи новичка в куфъра за зор заман , ма цената беше много съблазнителна та не издържах .
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от mirandi; 02-12-15 в 21:43.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за покупка
    От evilvanko във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-14, 09:41
  2. Съвет за покупка на видеокамера
    От Kill-op във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 13-12-12, 15:45
  3. Съвет за покупка на телевизор????
    От torment1 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-09-11, 12:35
  4. Съвет за покупка на PDA
    От Niakoi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-08-11, 18:56
  5. Laptop, съвет за покупка
    От Malone във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 29
    Последно: 23-07-06, 11:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе