Резултати от 1 до 4 от общо 4

марка Scholtes,отзиви

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    85
    #1

    марка Scholtes,отзиви

    Значи мисля да си купувам фурна и плот за вграждане на марката Scholtes,с козметични транспортни дефекти.Интересува ме мнението ви за тази марка(аз лично не я бях чувал) как са като качество и надежност?Все още се двоумя дали да изчакам малко за да взема индукционни вместо само керамични котлони(халогенни),а фурната ще бъде задължително с пиролиза.Приемам всякакви мнения и съвети.

  2.  
     
  3. PVV
    PVV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    103
    #2

    Re: марка Scholtes,отзиви

    audibs, аз си взех такава фурна изцяло със сензорно управление и грил. Също беше с транспортен дефект. -леко изкривена ламарина отзад , но понеже е за вграждане изобщо не се притесних. Фратата е с три слоя стъкло и не се загрява отвън изобщо Със въртящ се грил е и издърпващи се телескопични релси . Фурната е супер. Като се включи на самопочистване при достигане на определена температура се заключва вратата. Произвеждат се само за Западна Европа и затова ги няма на нашия пазар . Но фирмата ,която ги внася внася и резервни части. Качеството е като за западняци а азя взех за 500лв. В сайта я видях около 800евро - става въпрос за Европа. http://www.show-room-2001.com/site/c...oltes/fm8861mt

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    85
    #3

    Re: марка Scholtes,отзиви

    Колега PVV,мога ли да те питам от кой град си я взел и адрес на магазина,а също има ли гаранция.Понеже аз съм от Бургас и най-близко такива уреди има във Варна.Дали имат някакъв каталог да се погледне или сайт този магазин.Мерси предварително.

  5. PVV
    PVV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    103
    #4

    Re: марка Scholtes,отзиви

    --------------------------------------------------------------------------------
    От Шумен съм , и фирмата която ги внася от Франция също е шуменска . Имат доста качествена стока и често я обновяват. Аз освен фурната си взех и съдомиялна и хладилник за вграждане от тях.Сега дебна за аспиратор Шолте за терасата, и газови котлони също за вграждане . Имат рти магазина ,като най лесно се намира този на кооперативния пазар срещу OMV= На първия етаж е в търговския център срещу бензиностанцията. Продавачката е страхотна и ще те упъти към другите магазини ако търсиш нещо ,което при нея не е изложено.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отзиви за Поморие
    От A.L.F. във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 4
    Последно: 11-09-09, 22:52
  2. Отзиви за MIO PDA P560
    От ilko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-09, 18:23
  3. Отзиви за Nokia E71?
    От prt във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 07-11-08, 23:48
  4. Nokia E51 Отзиви?
    От taipan във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 24-09-08, 22:27
  5. Отзиви за DVD версията на LoR FoR
    От nniki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-02, 21:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе