Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

предавател за кабелна телевизия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    108
    #1

    предавател за кабелна телевизия

    Здравейте искам да попитам дали някой може да ми каже от къде да си закупя предавател в който се включва кабелната
    и телевизорите в другите стаи хващат със стайните антени
    благодаря ви предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #2

    Re: предавател за кабелна телевизия

    ха за какво ти е това чудо.... прекарай по някой кабел какво ти пука че ще е зад бюрото или под килима дори и да се вижда какво от това? да не издребняваме толкова аз съм надупчил под прозорците само и само за да имам кабелна Не мисля да плащам за всеки тв отделни пари или дори да е по 2 лева на тв пак няма да ги дам
    А да не говориме че от 5-6 години гледам нелегално качваш се с една стълба на твоя ел.стълб закачваш си се като пич никой не ти следи дали сии се закачил или не

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re: предавател за кабелна телевизия

    Цитат Първоначално публикувано от ivostoyka
    Здравейте искам да попитам дали някой може да ми каже от къде да си закупя предавател в който се включва кабелната
    и телевизорите в другите стаи хващат със стайните антени
    благодаря ви предварително
    Няма такива предаватели, които да предават цели пакети програми. Така наречените сендери предават един канал само.
    Цитат Първоначално публикувано от hipopotama
    ......
    А да не говориме че от 5-6 години гледам нелегално качваш се с една стълба на твоя ел.стълб закачваш си се като пич никой не ти следи дали сии се закачил или не
    Рано или късно техниците ще те открият и тогава кабела ти може да се окаже "случайно" закачен на друга жица с 220V на нея. Нали се сещаш какво се случва с телевизорите?

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #4

    Re: предавател за кабелна телевизия

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Рано или късно техниците ще те открият и тогава кабела ти може да се окаже "случайно" закачен на друга жица с 220V на нея. Нали се сещаш какво се случва с телевизорите?
    Я си представи, че в този момент детето на въпросния си играе с кабела (примерно изключен от телевизора), или от интервенцията стане пожар евентуално и жертви...
    Или викаш така никой няма да краде кабелна...

    Предлагам енергото ако хванат някой да краде ток, направо на електрическия стол - за назидание на останалите.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re: предавател за кабелна телевизия

    Цитат Първоначално публикувано от muchoto
    Я си представи, че в този момент детето на въпросния си играе с кабела (примерно изключен от телевизора), или от интервенцията стане пожар евентуално и жертви...
    Или викаш така никой няма да краде кабелна...

    Предлагам енергото ако хванат някой да краде ток, направо на електрическия стол - за назидание на останалите.
    Това аз добре си го представям, но не е ясно дали техника от селската кабелна си го представя в момента, когато за N-ти път се катери по стълба в студа да откача някой такъв умник.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #6

    Re: предавател за кабелна телевизия

    При селските кабелни едва ли го има, там всички се познават.
    При градовете обаче тази интервенция е доста използвана. Действително техниците изобщо не си дават сметка какво може да направят.

    hipopotama Точно заради такива като тебе, техниците на кабелните отвръщат с подобни глупости.

    Иначе по темата, с навлизането на цифровата тв, за всеки следващ телевизор или се плаща допълнително, или гледаш само 1 канал на всичките.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re: предавател за кабелна телевизия

    Цитат Първоначално публикувано от muchoto

    Иначе по темата, с навлизането на цифровата тв, за всеки следващ телевизор или се плаща допълнително, или гледаш само 1 канал на всичките.
    ...или си вземаш аналогов сигнал преди цифровия декодер и на останалите телевизори гледаш аналогова, а на "голямото LCD" цифров. (това разбира се за обикновените кабеларки, а не за сателитните)

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #8

    Re: предавател за кабелна телевизия

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    ...или си вземаш аналогов сигнал преди цифровия декодер и на останалите телевизори гледаш аналогова, а на "голямото LCD" цифров. (това разбира се за обикновените кабеларки, а не за сателитните)
    Това докато аналоговия сигнал не го разкарат. За съжаление и това ще стане.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #9

    Re: предавател за кабелна телевизия

    При Булсатком има вариант за "sharing"(1 карта - няколко телевизора с приемници), но първоначалното оборудване е голяма цифра. Най-вероятно метода ще работи и при кабелните тв.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #10

    Re: предавател за кабелна телевизия

    бате от софия съм
    нито са ми пуснали 220 волта... нито ми се вявра ,че ще го направат
    аз от кабела съм ибил и за нов тв. така ,че и да го изпердашат тоя няма да е голяма загуба

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    Re: предавател за кабелна телевизия

    Цитат Първоначално публикувано от hipopotama
    бате от софия съм
    нито са ми пуснали 220 волта... нито ми се вявра ,че ще го направат
    аз от кабела съм ибил и за нов тв. така ,че и да го изпердашат тоя няма да е голяма загуба
    Късмета е до време!
    После идват и лоши дни....

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #12

    Re: предавател за кабелна телевизия

    Цитат Първоначално публикувано от muchoto
    При Булсатком има вариант за "sharing"(1 карта - няколко телевизора с приемници), но първоначалното оборудване е голяма цифра. Най-вероятно метода ще работи и при кабелните тв.
    Спестяваш единствено антената при този вариант. Прави се с втори приемник, поне официално е така. И по малката такса за втория телевизор всъщност.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #13

    Re: предавател за кабелна телевизия

    ха мани ти... половината тука да ни бяха гръмнали тв-тата

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #14

    Re: предавател за кабелна телевизия

    Цитат Първоначално публикувано от hipopotama
    ха мани ти... половината тука да ни бяха гръмнали тв-тата
    Ти май се опитваш да продаваш на краставичар краставици. Освен ако не си вързан към някой остатък от малките кабелни мрежи, на който са му изпуснали края, на друго място не си представям и 10% да пиратстват и да не ги изловят и накажат. Нали всяко пиратско свързване разваля качеството на останалите и те първи изпищяват и се жалват. И ще ми кажеш ли къде в София можеш да се закачиш за кабелната на стълб?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #15

    Re: предавател за кабелна телевизия

    хах орландовци много хора се смеят на кв-то ама ... колко ток се крадне и кабелна пасти да ядете надали 1 тв повече ще развали качеството на другите тоя усивател за нищо го нямаш...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сплитер за кабелна телевизия
    От grid във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 14
    Последно: 10-12-13, 17:25
  2. Въпрос за кабелна телевизия Видеосат
    От Georgi_73 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 17-11-12, 01:49
  3. Продавам приемници за кабелна телевизия
    От armaturata във форум Приключили продажби
    Отговори: 10
    Последно: 04-10-12, 22:45
  4. Проблем с цифрова кабелна телевизия
    От Life във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 19-08-10, 15:25
  5. Усилвател за кабелна телевизия
    От mordo във форум Домашен майстор
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-06, 17:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе