Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Съвет за покупка на ел. уреди

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #16

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    Защо не погледнеш и тези:
    http://leksgroup.com/l_bg/
    http://www.expo2000.bg/

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #17

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    Сайта на Експо-то го гледах и преди, за другото линкче - благодаря. Доста нещица има. Очаквам вашите коментари за избора ми.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #18

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    Всичко хубаво, но явно разполагаш с достъчно пари. Затова немога да разбера тези БЕКО-та от къде ги измисли? Беко се купува ако нямаш пари за нешо по марково, а ти имаш. Сапоследък тази измислена марка се продават на доста високи цени.

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #19

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Всичко хубаво, но явно разполагаш с достъчно пари. Затова немога да разбера тези БЕКО-та от къде ги измисли? Беко се купува ако нямаш пари за нешо по марково, а ти имаш. Сапоследък тази измислена марка се продават на доста високи цени.
    Взе ми думите от устата.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #20

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    Ами специално хладилника на Беко е последния и най-нов модел от средния клас, преди високия. Определено има от всички, които гледах на място най-добре измислената система за вдухване на въздух. В това отношение LG Whirlpool-а направо ме разочароваха. Има някакво чекмедже със синя светлина, което поддържало зеленчуците по-дълго време свежи (според мен пълна измишльотина, но е факт, че го има), има ледогенератор и разделението между хладилника и фризера е асиметрично (по-голяма част за хладилника. Като полезен обем беше доста по-добре от редица други модели. Определено специално хладилника на Беко ме впечатли доста със функции, размери, обем и т.н. В Технополис без да искам попаднах на много читав младеж, който явно си обичаше работата, защото поназнайваше доста неща и ми отдели сигурно повече от половин час да ми разказва за всяка марка и всеки модел поотделно, за предимствата и недостатъците и т.н. Той също изказа мнение, че определено точно този модел хладилник е доста добър и си струва парите.

    Миялната на БЕКО я избрах чисто и просто заради функциите, които има спрямо другите модели, които се предлагаха. Мисля, че не видях друг модел, който да предлага толкова функции, програми на работа, температури и т.н. Да не говорим, че избора на миялни за вграждане е доста ограничен. Общо взето това са ми доводите за миялната.

    За пералнята мога да кажа абсолютно същото. Чисто и просто функции.

    Общо взето всички уреди съм ги избирал по функционалност, а не по марки и т.н. (по ваш съвет).

    Предложете нещо друго на мястото на БЕКО-то. Ще се радвам да видя предложенията ви.

    Да разбирам, че другите уреди като марки и модели са добри щом нямате коментари по тях?

    Поздрави на всички и благодаря за съдействието.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #21

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    За хладилниците отиди в Техномаркет. Има нови модели на Деу американски тип. Хладилницитъе Бош американски тип ги правят Деу. От марката Беко не малко хора се оплакват. От друга страна аз не биь искал да стимулирам турската икономика като си купувам Беко. По принцип като се купува само уреди за вгаждане си е малко набутвация. Сам си се убедил, че няма голям избор, а има доста яко модели на перални които не са за вгаждане. Не се подвеждай под хилядите функции на Бекото. Миялната им няма да мие по-добре от друга по реномирана марка.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #22

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    Хладилника няма да се вгражда. Всичко останало ще бъде вградено. Онзи ден ходих до Техномаркет, избора беше отчайващо малък. Ще се разходя из други магазини от веригата, явно в този домакинските уреди не бяха на почит.

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    4
    #23

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    И мен Беко-то малко ме смущава, макар че знам, че е на голяма почит в Англия... Както и да е, у нас не робуваме на марки и когато обазвеждахме търсихме добро съотношение цена-качество. Като си спомня какво избиране падна.... Хладилникът ни е този - http://leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=11&c=12&pid=121 и поне за сега нямам никакви забележки към него. Аз държах да го вградим и не съжалявам... Иначе, видях че на същия сайт сега можеш да си вземеш уреди с 5 години гаранция, което си е оферта... Успех!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #24

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    Благодаря ви за мненията. Гледах на Фагор всички уреди на сайта им, но сравнение с другите като характеристики са малко по-надолу, а пък цените им са същите. Иначе и аз си падам по Фагор като марка. Колкото до отстъпките в Технопоис ми казаха, че като се отиде да се пазарува на място се говори с шефа и каквото се разберем, в зависимост от бройка уреди, марка и т.н.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #25

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    От днеска има промоция в техномаркет на фурна whirlpool za 1100лв и индукционне плот половин цена-400лв и може да се взме и хладилник за вграждане, комбиниран, nofrost за 800лв. Всичко това е със 6 години гаранция. Мисля, че офертата е добра. Фурната е малко скъпичка, но затова пък останалите уреди са на на ниска цена.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #26

    Re:Съвет за покупка на ел. уреди

    Много добре звучи офертата. Определено ще се поинтересувам за какво става въпрос.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за покупка
    От evilvanko във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-14, 09:41
  2. Съвет за покупка на телевизор
    От Stoqn Monev във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 28-08-14, 02:08
  3. Съвет за покупка на телевизор
    От Dishkata във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 31-12-11, 23:11
  4. Съвет за покупка на PDA
    От Niakoi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-08-11, 18:56
  5. Уреди за вграждане? Дайте съвет
    От diakata във форум Бяла техника
    Отговори: 17
    Последно: 18-02-10, 17:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе