Резултати от 1 до 7 от общо 7

Грил/Скара Електролукс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1

    Грил/Скара Електролукс

    Селед дълго обсъждане с жената и обещания от моя страна че когато пека на терсата няма да влиза миризма в апартамета, най-акрая си взех скара.
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09066679
    Страхотно разочарование.
    Скарата е с термостст, достига зададената Т и изключва. Да ама тази Т е крайно недостстачна да се пече каквото и да е. Процеса на печене протича единстевно в момента когато нагреватела е включен. Проблеме е че температурния диапазон на термостата е много голям и като изключи минава доста време преди да влючи отново. През това време пържолите само си седят на скарата. Нито пушек нити звук от печене. Крайния резултат е нещо средно между задушено и печено на скара. Другото е, че за една свинска пържола отива към 30 мин.
    Въпроса ми е да натегна ли термостста или направо да го изолирам? Знам че ще ми отпадне гаранцията ама закакво ми е като не може да се ползва така.
    За мен скарата трябва да нагрява постояно за да има ефект. Въпроса е при такъв режим ще прегори ли тефлоновото покритие?

    п.п. Как ме е яд че не си взех една от 20лв с пръчките. Прегаря ли, не се миели. Е кво ползваш полвин година и хвърляш. Сега като имам от 130лв да ми седи акто украса.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re:Грил/Скара Електролукс

    Имаш два варианта:
    1. Купи си скара с пръчки, а тази подари на някого
    2. Свикни да боравиш с нея /по-тънки пържолки, киснати в марината, пребити двустранно с дървен чук/

    В никакъв случай не чепкай термостата! В противен случай ще я изхвърлиш след точно 3 месеца. Това твърдение е емпирично доказано от мой приятел и потвърдено от независим експерт /от мен/. Успех!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #3

    Re:Грил/Скара Електролукс

    Голяма глупост. Що продават такива неща. Всичката ми домакинска техника е Електрлукс и си викам трябва да е добре ама.....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #4

    Re:Грил/Скара Електролукс

    Имам същата-Филипс (явно в един завод са ги правили) и е същия цирк-рекламирах я, замениха терморегулатора-без ефект, шунтирах го преди година и още работи

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #5

    Re:Грил/Скара Електролукс

    Ще има ремонт. Така ги виждам нещата
    Благодаря rony67

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #6

    Re:Грил/Скара Електролукс

    У нас сме с тази: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09020670
    Прави страхотна жега, Made in France, доволни сме от нея много. Недостатък е, че тефлонът вече почна да се жули по края, има едно петънце около 2-3см ужулено, а я пазим много при миене. Освен това, като я избирах ми отвориха 3-4 преди нея, всичките бяха с ужулен тефлон на скаричката, а една беше със счупена пластмаса на корпуса.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #7

    Re:Грил/Скара Електролукс

    Цитат Първоначално публикувано от drecolli
    п.п. Как ме е яд че не си взех една от 20лв с пръчките. Прегаря ли, не се миели. Е кво ползваш полвин година и хвърляш. Сега като имам от 130лв да ми седи акто украса.
    Да бе, да - полвин година - 2 години нямаш проблеми. Яка експлоатация. Ама и миещи (от типа на твоята) има за 20лв

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Скара. Метална или с тефлоново покритие?
    От kanchev във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 16
    Последно: 13-10-11, 15:18
  2. Taurus ENYA грил-скара
    От lubopiten във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 3
    Последно: 27-01-11, 13:46
  3. Продавам контактна скара Solac
    От pomorin във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-08, 09:23
  4. избор на микровълнова с грил
    От XaMaB във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 11
    Последно: 30-11-05, 18:51
  5. 'Google' се скара с журналисти
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 12-08-05, 09:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе