Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 38

Машинка за подстригване

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #16

    Отговор: Машинка за подстригване

    Тази също я видях, но след разочерованието Philips сякаш ще се насоча към нещо което е по специализирано. Но може да я поръчам за тест.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #17

    Отговор: Машинка за подстригване

    В Емаг има един намален на 45лв. Ровента която е доста читава .На ток е обаче. http://m.emag.bg/mashinka-za-podstri.../pd/DKVT5BBBM/
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 16-08-15 в 16:05.

  4. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #18

    Отговор: Машинка за подстригване

    След 1000000 машинки хвърлени в кофата за мен има една марка Moser.От 1993г се подстригвам 0 номер,вдигни малко бюджета и ти гарантирам че ще забравиш ........Oт тука коя и да избереш няма да сбъркаш Машинки за подстригване - Фризьорство - Красота и стил

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #19

    Отговор: Машинка за подстригване

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    След 1000000 машинки хвърлени в кофата за мен има една марка Moser.От 1993г се подстригвам 0 номер,вдигни малко бюджета и ти гарантирам че ще забравиш ........Oт тука коя и да избереш няма да сбъркаш Машинки за подстригване - Фризьорство - Красота и стил
    За да взема Moser с батерия и приставки трябва да вдигна бюджета двойно, което не ми се струва нормално. Все пак ще я използвам само за в къщи. Но се притеснявам ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНКА ЗА ПОДСТРИГВАНЕ MOSER Pro Black 1400-0087 да не е много тежка .....Ти кой модел използваш?

  6. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #20

    Отговор: Машинка за подстригване

    Moser primat и Moser primat mini .Минито го ползвам за обиране на врат(бръсне).http://2styrkela.com/mashinkatrimer-...52.html.ако не ти е много твърда косата и минито ще ти върши работа,но е по слабичка и с по тесен нож

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #21

    Отговор: Машинка за подстригване

    Взех Moser 1400 Professional Mini - реже страхотно и е тиха! Има лек проблем обаче... търговеца ми изпрати използвана бройка без да ми го спомене/издраскана е сякаш е захабена от използване на 2 места/ и уж утре чакам да ми изпратят нова, а тази да я върна.

  8.  
     
  9. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #22

    Отговор: Машинка за подстригване

    със здраве да я ползваш

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #23

    Отговор: Машинка за подстригване

    Дойде и новата вече ... наистина нова . Moser 1400 Professional Mini и Moser Primat mini са еднакви до колкото разбрах. Вече в големите им братя има разлика, като по мощен мотор мисля беше в полза на Primat.

  11. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #24

    Отговор: Машинка за подстригване

    По-мощен е Примата.
    Този пост е редактиран от avenger; 29-08-15 в 21:53.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #25

    Отговор: Машинка за подстригване

    Мини-тата са еднакви с новия модел на 1400.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #26

    Отговор: Машинка за подстригване

    Здравейте колеги! Да разбутаме малко темата. Трябва да си купя нова машинка за подстригване. Старата https://www.philips.bg/c-p/HC3400_15...cut-technology
    не ми харесва как работи. Задръства се често, на места остават по-дълги косми, ексцентрика постоянно излиза.
    Спрял съм се на няколко модела, и искам вашите мнения:
    1. https://www.moser.bg/pokupka/%D0%BC%...-1400-0087-107
    За тази има много изписано по форумите, като повечето мнения са положителни. Има много разновидности, модели, сини, бели, червени, черни с едни и същи характеристики. Ако някой, ползва конкретен модел, моля дайте мнение.
    2.https://techmart.bg/%D0%9C%D0%B0%D1%...20HC7130%20E51
    В момента е на промоция, на добра цена! И до тук, нов модел, няма много инфо, мнения.
    3.https://techmart.bg/%D0%9C%D0%B0%D1%...20HC7110%20E51
    Подобна на предната, само мисля разликата е в главата, титаниева - нераждавейка и батерията на евтината е по-слаба
    4.https://techmart.bg/%D0%9C%D0%B0%D1%...IPS%20HC545015
    Добри характеристики, но малко съм предубеден, от старата. Да не би да е същата картина.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #27

    Отговор: Машинка за подстригване

    С изключение на Мозер-а другите имат много калпави гребени, които ще се начупят след време и бързо се задръстват с косми по време на подстригване. Ако Мозер-а не те притеснява, че е с кабел вземай него.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #28

    Отговор: Машинка за подстригване

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    С изключение на Мозер-а другите имат много калпави гребени, които ще се начупят след време и бързо се задръстват с косми по време на подстригване. Ако Мозер-а не те притеснява, че е с кабел вземай него.
    Не, не ме притеснява. Просто искам машинка, която да постригва добре. Стария Филипс, не става за нищо. Най-много ме дразни, че след него остават на места дълги косми.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #29

    Отговор: Машинка за подстригване

    Мога да ти препоръчам и машинка на батерии. Предимството ѝ е 2-те батерии (при проблем спокойно могат да се заменят с нови) в комплекта, качествените гребени и подстригва отлично. Аз имам подобна, но целият корпус е от хлъзгава твърда пластмаса и при невнимание може да се отърве от ръцете и след това да отиде в коша за боклук, докато тази има гумирано покритие, където се захваща и в това отношение ми изглежда по-добрия вариант. Двете батерии съм ги зареждал точно по 1 път досега, а я ползвам малко повече от 2 години. За тези пари е страхотен избор, а от Китай може да си ги поръчаш още по-евтино.
    Този Remington HC363C също е доста добър избор, а цената му е без конкуренция + 3г. гаранция.

  18. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #30

    Отговор: Машинка за подстригване

    Remington HC363C Тази машинка, дали може да работи и на 230в? Дали има захранващ кабел с нея? Имам впредвид без батерия, самостоятелно. Бих я купил, но само ако има кабел. Видях в един от коментарите, че се споменава за кабел. Гледам, има клипове на Remington HC363C с кабел, или това са две различни модела?
    Този пост е редактиран от preparatos; 08-04-19 в 00:01.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Машинка за подстригване, тримери / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 13
    Последно: 24-08-22, 19:59
  2. Машинка за подстригване
    От ops5 във форум Друга битова техника
    Отговори: 16
    Последно: 09-07-11, 00:03
  3. ПРЕМЕСТЕНО: Машинка за подстригване
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 20-06-11, 16:39
  4. машинка за подстригване philips qc 5010 -проблем
    От pas във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-09, 12:10
  5. Машинка за подстригване
    От mmb във форум Друга битова техника
    Отговори: 19
    Последно: 07-03-08, 15:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе