Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26
Like Tree3Одобрявам

Климатик AUX+плазма мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #16

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    KFR32 наистина ли смяташ, че за 200 евро с включени данъци и печалба за търговеца можеш да си купиш климатик за отопление. Тази машина при пълно натоварване я изкара два сезона я не и то без да и забелязваш огромната консумация, не качествената изработка, шумната работа и неефективността и при студени дни.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #17

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    Това за данъците не го каза сериозно, нали. И аз не проумявах как така някои хора от др. бранш продават една и съща стока с -20, -30 % на дребно и се надявах да фалират, щото продава на загуба, а то се оказа една дъъъъълга верига - като се започне от чуждбина, мине се през митниците и завърши до продавача на дребно. Документи просто не съществуват...

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1315407092[/time]_________________________________________________

    КФР, ако не държиш да е чисто-нова машината, мятай позвънетето. Аз така лапнах една Осачка 12 -так за 300 лв на 1 година, инверторна, трябваше да се разкарам до ена вила да се уверя че работи. Та с местенето ми излезе 4 стотака. Скоро погледнах от вън кафеза и дзак ! - двоен топлообменник - е т'ва е приятна изненада . Та ако не бързаш и това е решение, ама се иска дебнене...

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #18

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    бе и аз гледах една ЗАЗ-ка и дзак и тя има колела,мотор и врати,а че и седалки....................ма не я ща,нищо че я водят автомобил.

  5. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #19

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    Това на младини ли, щото ЗАЗ -ки вече отдавна няма, а Осачките си ги правят и се пазарят, даже утре ше постна ена снимка, да видиш каква колибка и е направил един грижовен стопанин, да пази от сняг и дъжд.. Използвам един кираджия с жук да мъкне от време на време обемисти неща, от и към къщи, това добиче гърми, не ще да превключва скоростите, аха-аха да огасне на кръстовищата, ама все още даяни - върши ли работа - върши. Та и китайките- дуа ли топло - дуа, няма да го нося на изложба, нито ше се правя на гъзар пред някой, само малко по големичък да бъде, в друга тема дадоха лек срещу евентуално превръщане на питата в айзберг при конвенционалките- антифриз - ей ти го - пей сърце с 4-стотака, даже няма да усетиш че си ги дал.
    Е как ше признаеш, че може и нещо под 1000 и кусур лева да свърши работа, нали ше излезе че си се набутал...
    Виж пак заглавието на темата, не става дума за скъпарски щайги.

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #20

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    И аз съм чувал от познати, че се греят чудесно с клими за 300-400 лева. За съжаление аз не случих на такива, в най-големия студ ходех до Техното за конвектор, оттогава играя само на сигурно.

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #21

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    Днес се засякох случайно с клиенти който имаха осака, беше спукала капачка на кран и по загубила фреона тогава им я оправих но след месец се скапа компресора и взеха едно Фуджи 9ка. Та ги попитах как е сравнение с осаката зимата просто казаха че това предишното не било климатик и са страшно доволни от новия.
    Asen Ikonomov одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #22

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    ... Велев, едно време имах трабант, първата ми кола. За мен беше супер машина, бях много щастлив. След като баща ми подари старата му Жигула пред Трабанта тя ми се виждаше като Мерецедес. След това с годините открих, че има по-добри и по-добри коли. Казвам това, защото човек знае 2 и 200. Докато не вижиш по-добрата машина си мислиш, че твоята е върха.
    VeleV.Klima одобрява това.

  10. Member Аватара на d_imige
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Неустановено
    Мнения
    475
    #23

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    Цитат Първоначално публикувано от KFR32

    зимата като достигне работна температура
    Хм...Абе да не те плаша,обаче с тая пашпалига зимата е много по-вероятно ти да достигнеш работна температура доста преди климатика,и да си теглиш едни майни защо не си послушал хората дето вече са я сърбали тая попара.Не е тайна, че вероятноста да те избомби китайска марка климатик е много голяма.Както в електрическата,така и в хладилната си част.Нооо все пак аз не разбирам от климатици,че да ти давам акъл

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #24

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    Цитат Първоначално публикувано от KFR32
    Сега да отговоря има климатик които не върти въздуха когато спре компресора казва се chunlan и със сигорност спира проверено но крановете са на обрато и не става за мнтаж при мен.
    За въпросния aux днес ходих да го видя климатика е с едноредов топлообменник и никъде не видях този плазма филтер което ме отказа от въпросния модел но видях друг galanz на 399лв с двуредов обменик но с разминаване на данните за климата по табела и записано в саита на зора което ме издразни много, еи не се научиха тия пусти Български търговци(търгаши) да са коректни към клиента
    И да отговаряш и да не отговаряш климатик, който спира вентилатора изцяло го пуска през определени интервали, което още повече дразни клиентите. Иначе не работи. Едно време Панасоник с модела CS/CU-A123KE се бяха поддали на тази вълна и беше супер досадно. Един клиент ни попита може ли да изключим това досадно продухване през определени интервали и ние го направихме като забранихме вентилатора ако не работи компресора. И какво мислите се случи - като спре няма тръгване.
    Голям късмет извади с тези вентили на чунлана, че не ти пасват, защото ако го беше взел щеше наистина да видиш къде зимуват раците...

  12. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #25

    Re:Климатик AUX+плазма мнение


  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #26

    Re:Климатик AUX+плазма мнение

    Тази тема взе да се превръща в "говорилня" и като гледам правилата на форума не се спазват. чл. 3. Избягвайте да пишете извън дискусията ("извън темата" съдържание) в сериозна тема или ако пишете го маркирайте като такова с "//Извън темата" и син цвят. Допускат се до 2 (две) "Извън темата" изказвания, за да не се превръща темата в говорилня.
    Виждам че, някой участници имат вече повече от две изказвания извън темата, а това ще доведе до триене на тези мнения.
    Asen Ikonomov одобрява това.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Мнение за климатик.
    От gogo.s във форум Климатици Daikin
    Отговори: 21
    Последно: 07-12-14, 13:03
  2. Мнение за климатик BEKO
    От yasoo във форум Други марки климатици
    Отговори: 1
    Последно: 15-12-13, 08:23
  3. Мнение за плазма SAMSUNG
    От sasho1bs във форум Samsung телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 28-08-13, 19:50
  4. Анатомия на една плазма конзола на климатик General/Fuji/Fujitsu 12 LD(C)
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-11, 18:59
  5. Мнение за климатик
    От pipe82 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 03-11-11, 14:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе