Резултати от 1 до 1 от общо 1

samsung aqv12nsax problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    1
    #1

    samsung aqv12nsax problem

    здравеите ,
    имам 6 климатика за ремонт- samsung aqv12nsax -inverter- правят едно и също-след 4-5 мин. почват да мигат двете лампи --таимер и рън след което затваря жалузите .външната платка не мига ништо , там има три диода , това като грешка означава -power off /vdd nc
    което мисля че е 15 волта захранване .имам външна платка която работи - слагам я и тръгва - за да разсея мненията за вътрешното тяло -т.е. птоблема е вън .
    и 6-те климатика са се развалили в рамките на 10 дена -2години след закупуването им -мислех че е програмно -не е ,програмирах ги и пак така , а и програмирането мисля че става във еепрома на вътрешното тяло . интересен факт е че стоеики цял месец -единия от неработещите климатици след пускането зацепи и тръгна и работи , но пък през този месец ми се обадиха за още два такива боклука със същия проблем.очаквам вълна от такива проблеми ,понеже има доста тука , а и сега им е времето - 2 години след закупуването .бързам да кажа че не са закупени от мен и нямам нищо общо със самсунг -но- трябва някои да ги ремонтира . моля за мнения - предполагам че е фабричен дефект , мерил съм почти всичко на платката -диоди ,цондензатори , съпротивления и т.н. не мога да се справя -дъл сам една и на един специалист по електроника и тои да рови . някои ако е имал такъв проблем да каже моля .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Problem sys Samsung C650!!!
    От GreyShadow във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-11, 16:16
  2. samsung ue32c5100 problem ????
    От miljan017 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 04-08-11, 12:21
  3. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  4. Problem Samsung TV
    От Smurfa във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 13-11-06, 18:56
  5. problem sys cd Samsung
    От gudzi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-03, 01:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе