Резултати от 1 до 9 от общо 9

Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    15
    #1

    Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    Здравейте,някой ползвал ли е Aux ASW-H18A4/SDR1?Интересува ме как се държи зимата,има ли части за тях?Китайския производител само тази марка ли произвежда или и други които се продават на нашия пазар?Мидеа MSR - 18HRN1 според вас по добър ли е за отопление?Помагайте със всякакво инфо за тази непозната марка на българския пазар!!!Благодаря предварително на всички отзовали се!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Отговор: Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    Аз за мидеята ще кажа че от както минаха на фреон R410 вече за отоление не ги препоръчваме. Днес видях доста брадясали(замръзнали) мидеи LG и други егозтики. Аукса може и да е читав ама аз нямам наблюдение.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #3

    Отговор: Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    И те са Мидеа.Виж този,ако си на зор,а парите са кът,но не очаквай чудеса-W AMB 969.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    15
    #4

    Отговор: Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    Параметрите на Аукса са му малко по добри от Мидеата,има ли някаква разлика в качеството спрямо Мидеата?Искам да го взема предимно за отопление за помещение 24м2 -65м3.Една гола стена-голяма витрина,съседните помещения не се отопляват.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #5

    Отговор: Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    Нищо няма да стоплиш с тая 18ска Мидеа при това положение,ако нямаш уреди които отдават (хладилни витрини например).Уирпълът,който ти предложих е 16/58 кг и е на Р407С или ако имаш късмет-на Р22(кой ги знае какво са заредили,а не какво са написали,че има),отдава над 21000 ВТУ и запазва повече капацитет при ниска Т от избраните от теб.Не знам за какво ще е помещението и колко градуса искаш,но разгледай и 24ките,че ако е студено помещение 18ска конвенционал ще е малко.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    15
    #6

    Отговор: Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    Имам 2 климатика на друго място които работят с 410а-това са Осака ch-14-lbp инвертор която топли 28м2 северно помещение без проблем дори при -10 и една Мидеа msr5 12hrn1 която се справя отлично бих казал с помещение от 16м2.Не виждам причина тези 18ки било то Аукс или Мидеа,работещи със същия фреон да не могат да се справят със помещение от 23-24м2.Идеата на темата ми беше кой от двата е по добър?Как стоят нещата със сервизирането-има ли части?В един завод ли се правят,нещо за компресорите им знае ли се?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #7

    Отговор: Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    Аукс и Мидея са два различни завода за климатична техника. Наличността на части в България зависи единствено от това колко е коректен вносителя. При Мидея нещата са трагични, а за Аукс знам само един източник на части, но и там няма да е розово положението, защото отдавна не е внасял.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #8

    Отговор: Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    Aux се внася от магнум тоест вносителя на мидея.

  11. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #9

    Отговор: Мнение за климатици Aux и по конкретно за ASW-H18A4/SDR1

    Това го знаем, но не ги броя, защото те показват среден пръст на всеки осмелил се да попита за части. Другият вносител, нойто не внасяше под марката Аукс може да има някакви части, но се съмнявам какво е останало.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 22-09-13, 11:57
  2. Мнение за колонни климатици KOBE и HISENSE
    От Enties във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 10-04-12, 14:46
  3. Питане конкретно за PHILIPS 32PFL4606H/58
    От marcam във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 25-03-12, 17:20
  4. Някакви отзиви за новата серия на General и конкретно за ASHG12LE?
    От Fares във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 52
    Последно: 08-11-11, 21:59
  5. SmellKiller - Знае ли някой нещо конкретно?
    От john3v във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 19
    Последно: 30-05-06, 20:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе