Страница 32 от 111 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #466
    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Загледах се в сервизното на този модел и какво да видя- на първа страница пише Haier Group по-нататък A-Pam DC Invertor и т.н. Значи за този модел нищо общо с Грее. Имат си пълно разнообразие от модели за всеки вкус и джоб.


    Линк към сервизното:
    http://www.cooperandhunter.bg/images...FHCPindoor.pdf
    Haier Tundra , по мое мнение на прост юзър. Колко да съм прост , не съм тук да защитавам дисертация. За това не чета марки и модели, а кво са изсипали в бялата "кутия за хляб" и как работи в крайна сметка :D Само не мога да открия на какво е "олицетворение" Нордик-а. Не намирам нищо с подобни "функции" ...
    stainway одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #467

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Само не мога да открия на какво е "олицетворение" Нордик-а. Не намирам нищо с подобни "функции" ...
    Ами Нордик-а си е тяхна разработка и производство .Като си си купил фабрика, трябва да я ползваш
    Тука пише на чист руски език
    "Модель произведена и разработана на заводе Vino – Cooper&Hunter.
    Команда инженеров использовала инновационные технологии для производства данной модели. Команда завода владеет комплексом новейших технологий, в том числе, и высококлассным оборудованием для проведения тестов, для контроля качества и производительности оборудования. Результатом плодотворной работы специалистов C&H стала новая серия кондиционеров для европейского рынка под названием Nordic Evo, которая уже поступила в продажу в Украине. Рассмотрим подробнее характеристики продукта, сошедшего с линий завода
    «Vino-Cooper&Hunter
    »."

    Cooper&Hunter Украина | Модель теплового насоса под названием Nordic Evo, поступила в продажу в Украине.

    И тука за бъдещите им планове да разработват и произвеждат самостоятелно:
    "Уже летом 2017 года, Cooper&Hunter запланировал поставки новых эксклюзивных серий премиального оборудования , собственного производства, на рынки Украины, Грузии, Молдовы,Прибалтики, а также в США, Канаду и Западную Европу.
    Международная команда инженеров Cooper&Hunter и специалистов ZHUHAI VINO уже приступили к разработке новых современных систем кондиционирования с уникальными характеристиками."
    http://comfortec.com.ua/index.php?ro...info&news_id=2

    Така че ще има модели от техния завод, ще има и от други места сигурно-въпрос на бизнес стратегия и предлагане на пазара по- голям асортимент и разнообразие .

    Дебютен модел на новия завод Vino-Cooper and Hunter:

    https://www.comfortmaster.com.ua/blo...ila-v-prodazhu
    Този пост е редактиран от stainway; 21-12-17 в 15:23.

  4. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #468

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Загледах се в сервизното на този модел и какво да видя- на първа страница пише Haier Group по-нататък A-Pam DC Invertor и т.н. Значи за този модел нищо общо с Грее. Имат си пълно разнообразие от модели за всеки вкус и джоб.


    Линк към сервизното:
    http://www.cooperandhunter.bg/images...FHCPindoor.pdf

    Този продукт е серия Haier Tundra .. Машина за входна класа Tundra. Не е лошо, но не е прекалено високо. MIDEA Blanc, машина от същия клас като GREE Viola.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #469

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    На Нордик-а даже и Wi-Fi модула и приложението е ново - Hangzhou Royal Cloud
    Technology Co., Ltd.-частна компания.
    Приложението е Home Easy и като гледам е теглено 50-100 пъти само
    https://play.google.com/store/apps/d...oner.web&hl=nl
    Djoro предполагам си го е пуснал на Auto Fan и се приготвя за Коледа

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    21
    #470

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Да на auto fan е . Пробвах и безстепенното управление на турбината, но на auto ми е най добре. Все още не съм разбрал, кога и как дефроства .

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    1
    #471

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    НОВО! Серия Nordic EVO II, WiFi, A++/A++, SCOP 4.8 / SEER 6.4, отопление от -23°С : Nordic EVO II CH-S12FTXN-E2WF WiFi vs Skyworth SMVH12B-2A2A1NF https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...rqQFvvXBMbrN3X Здравейте, пиша за първи път съжалявам ако бъркам с линковете. Много ми прилича на моя Skyworth, но какво лошо има.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #472

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от MIKA Виж публикацията
    НОВО! Серия Nordic EVO II, WiFi, A++/A++, SCOP 4.8 / SEER 6.4, отопление от -23°С : Nordic EVO II CH-S12FTXN-E2WF WiFi vs Skyworth SMVH12B-2A2A1NF https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...rqQFvvXBMbrN3X Здравейте, пиша за първи път съжалявам ако бъркам с линковете. Много ми прилича на моя Skyworth, но какво лошо има.
    Лошо няма,но ако се зачетете ще намерите и разликите- Да пише компресор Sanyo , но при C&H Nordic е изпълнен с EEV, при Skyworth с капилярка. Не знам дали на Skyworth има подгрев -дават го до -15 срещу -23 на C&H Nordic. Вътрешното на C&H Nordicе 7 см по-дълго т.н. Да има прилики, но и съществени разлики

    То и моят красавец е с 1020 Вт Грее компресор ,но не го докарва до U-Crown


    Но иначе много приятен климатик-със здраве да го ползвате.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от djoro Виж публикацията
    Да на auto fan е . Пробвах и безстепенното управление на турбината, но на auto ми е най добре. Все още не съм разбрал, кога и как дефроства .
    Чакай сега не може така на Auto Fan само-не те ли дразни? Не духа ли много силно или много слабо? Изключва ли и става ли ти студено, тръгва ли на време? Не пука ли като се изключи? Някъде нещо трябва да трака и да те измъчва? Клапата не издава ли отвратителен звук като се вдига? Външното не трака ли?
    Иначе звучи много скучно

    П.П. Откакто спомена мусака ми се е набило в главата и ме измъчва,но ще посетя някой гръцки ресторант скоро да се излекувам
    Този пост е редактиран от stainway; 22-12-17 в 01:02.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #473

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    То пък за китаеца е много сложно климатик да направи. Каквото поръчаш такова прави.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #474

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Откакто спомена мусака ми се е набило в главата и ме измъчва,но ще посетя някой гръцки ресторант скоро да се излекувам

    В Белгия правят мусака само че е в стъклена къпа вместо в тава както я правим тук.
    Има я и в някой ресторанти но и забравих името на Дътч

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #475

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Откакто спомена мусака ми се е набило в главата и ме измъчва,но ще посетя някой гръцки ресторант скоро да се излекувам

    В Белгия правят мусака само че е в стъклена къпа вместо в тава както я правим тук.
    Има я и в някой ресторанти но и забравих името на Дътч
    Най-вероятно имаш предвид aardappelschotel А иначе мусака си е moussaka Продава се във всеки супер,но в гръцките ресторанти я правят най-добре
    Все пак ти си от днес на sushi,nigiri, uramaki, hosomaki и т.н. Още веднъж честито-машината е страхотна
    Rafailiev одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #476

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Най-вероятно имаш предвид aardappelschotel А иначе мусака си е moussaka Продава се във всеки супер,но в гръцките ресторанти я правят най-добре
    Все пак ти си от днес на sushi,nigiri, uramaki, hosomaki и т.н. Още веднъж честито-машината е страхотна
    Мерси

  14.  
     
  15. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #477

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Откакто спомена мусака ми се е набило в главата и ме измъчва,но ще посетя някой гръцки ресторант скоро да се излекувам

    В Белгия правят мусака само че е в стъклена къпа вместо в тава както я правим тук.
    Има я и в някой ресторанти но и забравих името на Дътч
    Мусака е храна, приготвена с млечен патладжан. Същата храна, която ти казах. Любимата ми ястие е Мусака.

    S71224-005741.jpg


  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #478

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Да се върнем на темата
    Весели празници и много и добро здраве на всички колеги във форума !
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    splendor, toto4ev, milanov и 1 други харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #479

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Относно разскрежаването - CH-S12FTXQ прави дефрост в началото (при определени условия). Днес беше спрян за около 12 часа. В помещението беше станало 14 градуса, навън е 2 градуса,92% влажност и се усеща като -4. При стартиране работи няколко минути и влиза в дефрост (без видимо да има причина), след това обаче работи цял ден без да прави дефрости. Наблюденията са ми от изминалите дни при подобни температури. Сякаш се подготвя за работа първо Иначе преди няколко седмици ,когато валя 2 дена сняг влизаше в режим дефрост на през +/- 2,30 часа.
    Малкият CH-S07FTXQ не прави така при стартиране-само когато е заскрежен .
    Явно имат различен софтуер ,но на мен ми харесва да го прави в началото, когато така или иначе помещението не е затоплено още
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #480

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    При теб условията са прекрасни за тест на дефрост алгоритъма на една машина - около и малко под 0° , че и снеговалеж. Под -5 въздуха става по сух и дори със сняг питата заскрежава по бавно. Мин. Година при -20 машините ми работиха по добре отколкото при -5 (много по редки дефрости). Хубаво ще е и други да споделят отзиви от машините си при снеговалеж и минуси. Особено djoro да каже как се държи Нордика отвън. Дали става по шумен , но то пък една зима се очертава ... не е за тестове

    Пс: когато дефроства изписва ли dF на капака ?
    При включване може би първо загрява външното и тогава заработва , да не лъха хладен въздух в помещението.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 111 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе