Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор на климатик до 650-700 лв, колкото по-малко, толкова по-добре

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    49
    #1

    Избор на климатик до 650-700 лв, колкото по-малко, толкова по-добре

    Здравейте. Би било по-правилно, но нямам време да ровя из целия форум в оформяне на мнение. Ясно ми е, че на тази цена изборът е доста ограничен, що се отнася до качество и къде по-добре е да взема нещо по-добро и по-скъпо.
    Искам да взема климатик за къща на село. Помещението е 3,5 на 3,5м, малко над 12 кв.м, височина 2,20. Климатика ще се ползва основно за охлаждане, в есенно-зимния период - за отопление,т. е., при външни температури над 0*. Ще се събера в тръбен път 3м
    Според скромните ми познания ще е нужна 9-ка. Спрях се на Midea, AUX, Arieli, Hisense след разговори с колеги, приятели и т. н. Имам наблюдения над Hisense - 4-5 години само чистене на филтри и никакви проблеми. За Мидеа преди години се говореше, че са най-добрите от кучите марки, друго за тях не знам, а времената се менят.
    Моля, дайте мнения и съвети за тези марки климатици, а защо не и за други. Може и за фирма, от която да го закупя

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #2

    Отговор: Избор на климатик до 650-700 лв, колкото по-малко, толкова по-добре

    Прехвърлете въпросите си в правилната тема.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на климатик за 30 квадрата + малко
    От vas33 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-15, 13:21
  2. Защо 60" LG струва толкова малко?!
    От FearMe във форум LG телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 02-03-14, 09:57
  3. Малко помощ при избор на климатик Търново?
    От donchaz във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 10-11-12, 12:12
  4. Отговори: 3
    Последно: 16-03-09, 15:38
  5. Отговори: 5
    Последно: 30-05-05, 19:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе