Резултати от 1 до 2 от общо 2

За NEO TV-1477TX дали някой може да даде съвет.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #1

    За NEO TV-1477TX дали някой може да даде съвет.

    Ползваме от повече от година в кухнята едно телевизорче Neo TV-1477TX
    Излезе много здрава машинка - това лято мълния удари покрива на входа, овъгли усилвателя на кабелната и 90% от телевизорите във входа изгоряха с изключение на моя и още един Neo на комшиите. Както и да е, друг ми е въпроса - когато се достигне последния настроен канал и превъртя на следващия, продължава със следващите позиции, на които няма настроени канали, а не както е на други телевизори да се върне отново на първия канал и респективно от първия канал да отиде на последния настроен, когато превъртам каналите назад. Много е дразнещо.

    Някой има ли идея дали има настройка да върти в кръг само настроените канали? От форума изнамерих и как се влиза в сервизното меню на телевизора (menu 4725), но нямам никаква документация и не искам да си правя експерименти. Може би от там може да се направи нещо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #2

    Re: За NEO TV-1477TX дали някой може да даде съвет.

    Здрасти,
    баба ми има подобно телевизорче . Менюто му е ОТВРАТИТЕЛНО , най-тъпо направеното нещо което съм виждал.
    Не съм сигурен дали може да се направи това , което изкаш .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Някой може ли да ми даде инфо за този модел Beaver SRK28ZJV
    От Y.Velikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 17
    Последно: 20-06-12, 17:26
  2. Отговори: 43
    Последно: 06-11-08, 19:37
  3. Можели някой да ми даде инфо за Super Video/Audio Cart
    От Freestyle във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 17-09-06, 23:34
  4. Отговори: 11
    Последно: 12-07-06, 02:02
  5. Отговори: 3
    Последно: 05-11-03, 13:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе