Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 44

Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #1

    Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Здравейте моля дайте ми информация за пералня Samsung WF7604 SUV !!!
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09030247
    Пералнята ми се развали и съм се насочил към тази.Моля кажете ми дали е тиха,икономична,дали изпира добре.
    Благодаря предварително !!!!!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Не знам защо гаранцията е само 1 год.В наши дни е по-добре да има повечко гаранция,особено ако уреда се ползва по-рядко.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #3

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Гаранцията не е проблем!Просто ще се радвам,някой който има пералня на самсунг да сподели дали изпира добре,дали е икономична и т.н.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Цитат Първоначално публикувано от sunshine0
    Гаранцията не е проблем!Просто ще се радвам,някой който има пералня на самсунг да сподели дали изпира добре,дали е икономична и т.н.
    Дали изпира добре с кой прах и на коя програма?
    Дали е икономична по кой показател:
    1. Пере с по-малко прах
    2. Пере без ток
    3. Пере без вода
    4. Пере без дрехи
    -----------------------------
    Извинявай, но ако си прочетеш питането, сам ще се убедиш колко е безсмислено
    Иначе аз имам пералня Samsung, много готино свири като свърши с прането

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #5

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Обръщам се към Black Adder!Дали пере добре с прах Ариел на програма памук на 40 градуса.Дали е икономична за водата и тока и дали работи тихо!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Ариел за цветно или за бяло пране и за колко килограма, щото има и програма за 1/2 пране?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #7

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Ariel за бяло пране да кажем 4 килограма дрехи на програма памук 40* ,на максимални обороти!А можеш ли да ми кажеш колко време продължава програмата Quick,ако на твоята пералня има такава,разбира се!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    129
    #8

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Цитат Първоначално публикувано от sunshine0
    Здравейте моля дайте ми информация за пералня Samsung WF7604 SUV !!!
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09030247
    Пералнята ми се развали и съм се насочил към тази.Моля кажете ми дали е тиха,икономична,дали изпира добре.
    Благодаря предварително !!!!!
    Преди две години си взех пералня SAMSUNG F1245AV, хареса ми футуристичния и вид и техн. характеристики. Обаче почти веднага след това разбрах, че SAMSUNG има много още да учат за бялата техника.

    1. Оставащото време до края на програмата няма нищо общо с реалността. Например може да пише че остава 1 минута в продължение на 10мин.!

    2. Изключително шумна по време на изпомпване на водата. Ама като казвам изключително ме разбирай дословно, след като и мине гаранцията съм се заканил да я отворя и да сменя водната помпа.

    3. По книжката и по капака на филтъра за вода е показано, че има дренажна тръбичка за изпускане на останалата вода преди почистване на филтъра. На практика такава няма и всяко почистване на филтъра е съпроводено с локви вода под пералнята.

    След като питах в оторизирания сервиз за всички проблеми по-горе ми обясниха, че е нормално. Така, че за мен е нормално повече да не поглеждам бяла техника на SAMSUNG, черно може - навремето лично се занимавах с ремонта на такава и SAMSUNG ме изненада приятно, затова можи би се подлъгах и за пералнята.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #9

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Благодаря ти Turbosol !Но вече е късно днес я купих дано да съм я случил хубава в петък ще ми я доставят.Като гледам програмите в упътването ми се струват хубави,уж кратки-има много.Но немога дА съм сигурен дали това,което е написано в книжката е вярно

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #10

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Видях, че си купил Самсунга и вече се чудиш какво да напишеш. Машината определено е измислена от жена с начина си на обслужване и предлаганите програми, има и бебешка програма със сребърна дезинфекция , екстри за малки лигльовци. Машината ПЕРЕ много добре! Като има много възможности за бързи комбинации от програми просто троши няма конкуренция за цената си. И най важното Електрониката не прави проблеми!! Цялото обслужване е със светодиодни индикатори!! Елементарна и проста работа с нея. Толкова за хубавите..

    Лошите са:
    Както ти е написъл колегата по-горе машината е с много шумно изпомпване на водата ,като грохотно се "оригва" на края на изпомването което те кара да вземеш чука във всеки момент. Мотора е с честотно управление шумен с изразен пик на 200 Hz около 65 db. При центрофугиране се чува звук на излитаща ракета високо честотно свирене. Общо взето може да се каже ,че страда от лошо възпитание с шума който вдига, но това е проблем на фирмата производител, тъй като няма традиции в производството а само копира и бързо променя състава на материалите и съставните елементи.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #11

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Ами да ти кажа предишната ми Горение беше доста шумна включително и при изпомпване на водата,тъй че и това ще мога да претърпя.Но все пак тя ще бъде в отделно помещение и поради тази причина шума няма да е проблем.Единственото,което ме тревожи е да не стане като старата, при перфектна нивилация да подскача до тавана !

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #12

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Неподскача и не мърда до 6кг. Няма везна и поема повече пране. Има леко разтрисане при плавното развъртане,/кутия прах за пране от средните поставена отгоре и непада/. Немога да ти кажа на колко оборота е така че пералнята работи стабилно при нивелация.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #13

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Слава на бога,че няма да мърда,защото старата буквално си обикаля килера и така се блъска така ,че просто не е истина.Отгоре на всичко оплатнението се скъса и освен от чекмеджето за праха изтича вода и през него!!!!Повече никога не искам да чувам за Горение

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #14

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Цитат Първоначално публикувано от citron
    /кутия прах за пране от средните поставена отгоре и непада/
    Браво, страхотен критерий! Върху моята има телевизор, който гледам по време на пране. Само при последното центрофугиране (с 1400 об/мин) увеличавам телевизора малко, ако искам да не пропусна нещо. Е, не е нито самсунг нито горение...

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #15

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Здравейте!Настъпи денят в който ще инсталирам пералнята!След като 2 седмици чакам тоя техник и не дойде,реших аз да си я инсталирам,свалих транспортните пръчки и сега чакам един приятел да ми помогне да я транспортирам до помещението.Днес ще я пусна поне 3 пъти,защото имам адски много пране.След това ще ви пиша,дали съм доволен и дали е шумна !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. RQ: Информация и мнения за Samsung AQ18A1RE
    От na7o във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 0
    Последно: 23-01-14, 16:38
  2. Някой може ли да ми даде инфо за този модел Beaver SRK28ZJV
    От Y.Velikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 17
    Последно: 20-06-12, 17:26
  3. За NEO TV-1477TX дали някой може да даде съвет.
    От nommo във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-11-07, 16:35
  4. Можели някой да ми даде инфо за Super Video/Audio Cart
    От Freestyle във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 17-09-06, 23:34
  5. някой има ли информация?
    От vikmay във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 19
    Последно: 15-05-06, 18:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе