Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

21' Watson 5441 от Метро

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    4
    #1

    21' Watson 5441 от Метро

    Здравейте! Пиша с няколко въпроса и с малко разочарование от обслужването в Метро-Варна. Вчера отидох с мисълта да си купя въпросния телевизор на промоция за 179лв. Чудесна цена при положение, че съм чел хвалби за модела. Проблема беше, че геометрията на демонстрационния телевизор не беше много добра - разтегляше малко образа вляво и вдясно. Нямам претенции, че разбирам много и попитах момчето, което стоеше на щанда дали може да оправят това, ако го има и на бройката която дадат на мен (малко неприятен е момента, че в Метро трябва да излезеш от касите и чак тогава да си пробваш техниката). Отговориха ми: "От де да знам аз, аз съм продавач на телевизори, що тряа разбирам." После питах дали може поне да видя как е ситуацията на друг канал и ми каза "Няя как, много е сложно" и си замина.
    Телевизора наистина ми хареса с изключение на това леко изкривяване и искам да попитам има ли начин това да го няма на друга бройка или да се оправи още на място там или по нчкакъв друг начин. Благодаря.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    Вземай го телевизора. За тези пари разбира се не очаквай кой знае какво. По принцип телевизорите си имат сервизно меню, от което се правят такива настройки, но те съветвам никога да не бараш настройките там. То и влизането в сервизното меню става със сепциални комбинации от копчета. Вземай го телевизора и не му мисли много. Има си гаранция и ак се наложи ще я позлваш.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    4
    #3

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    а по принцип на това леко разтягане на картината да отдавам ли голямо внимание? защото така като гледам и много телевизори далеч по-скъпи си го имат.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #4

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    Телевизора е перфектен за парите си !!
    Имам такъв от две години и няколко месеца.
    Нема ядове с нищо .
    Кинескопа му е Шлямшлунг (Samsung) .
    А и има 5 , I repeat , 5 години гаранция .
    Какво повече можеш да искаш за 180Лв ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #5

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    "Лудия" не беше ли там?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #6

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    За жалост неработи вече там.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    4
    #7

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    мисля, че се сещам за кого става въпрос, но го нямаше. момчето, което каза, че не разбира, твърдеше, че той отговаря за щанда, но на информацията ми казаха, че отговорниците обикновено са първа смяна.
    но по всичко личи, че ще го вземам май. няма кой знае какви алтернативи. първоначално си мислех за PANASONIC TX-21PZ1P, но го нямаше в техномаркет -варна (той е почти двойно по-скъп де)

  10. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    3
    #8

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    Имам такъв от над 2 год. и работи перфектно. За съжаление има скрит недостатък - захранването му е много чувствително към входното напрежение. В София си работи без грешка, но когато го закарах на едно село с намерение да го подаря на тъста телевизора изключи няколко пъти и си го върнах обратно. При тъста ми във въпросното село работи от години един стар AKAI и издържа на спадове в мрежата до 175V (лично съм ги мерил) без да се забелязва дори трепване на картината. Не мога да обвинявам производителя защото на задния капак на Watson пише 220-240V.

  11. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #9

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    Отличен телевизор. От 2 г. го ползвам и никакви грижи. Бях го купил за спалнята, но ми хареса много картината и изхвърлих Сонито. Сега е в кухнята.
    От сервизното меню би следвало да се оправя геометрията. Основното притеснение следва да бъде за завъртане на картината т.к. нямат в менюто пункт - "Tilt" за корекция.
    Успех. И не забравяй че 2012 г. наближава.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #10

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    И какво точно ще се случи в 2012г??

    Ако не ме лъже паметта идеше реч, че ефирното излъчване трябва да мине на DVB-T стандарт ... та думата ми е какво значение има това като си вързан на кабеларка примерно

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #11

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    Нищо, ще си добавиш един цифров тунер и продължаваш да си гледаш.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #12

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    emilliano, такава е бройката, която е мострена. Просто в сравнение със старите бройки, които получавахме преди година и по преди, са малко по-зле. но пак са на светлинни години напред пред другите шитни с китайски части и сглобени в БГ или в Китай. Точно тоя модел, го препоръчвам на куцо и сакато, ако иска здрав ТВ за без пари, че и добре работещ. Огромният му плюс, е че е сглобяван в завода на VESTEL близо до Измир, като електорниката(шасито) е на Philips. Кинескопите биват два вида: Гнусмас (samsung) и Thomson, като вторият вариянт е малко по-добър като геометрия. Инак колегата може да е от новите (двама), които дойдоха малко преди аз да си замина. Не ги обвинявай момчетата, просто не разбират за какво си им говорил. Все пак за 300-350 лева заплата толкова ще имат насреща от магазина, от работещият персонал. Пък и аз вече не съм там да им набивам в главата материали по тамата, пък и накрая не ми пукаше много, много, кой какво ще знае. Беше ми през ............., защото ми беше писнал да взимам жълти стотинки и да продавам като луд, че и да се самоубочавам и да знам, а нищо насреща. Пък и по 12 часа на ден, на работа (като сложиш времето за отиване и връщане и цените на билетите, пък и на другият край на Варна) и ми беше писнало от глупостите им.

  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #13

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    акво ще кажете за този телевизор спрямо SAMSUNG CW-21Z573N - 339лв. http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09028112

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #14

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    "Лудия" къде бачкаш ако не е тайна-ти беше едно съкровище в МЕТРО

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #15

    Re: 21' Watson 5441 от Метро

    kaki, какво да ти кажа, Самсинга е slim fit технология. При 21" няма такива проблеми ама, от там нагоре е мама си джасало. Ами става ТВ, малко по шаренко меню, 2-3 работи в менюто които няма да ползваш. И 2 години гаранция, а като ги знам колко добре ги "пазят" Тв-те в склада на К и К не ми се мисли, колко време ще те искара след тея 2 години. Ако ти се дават повече пари, заради дизайна си го взимай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с телевизор Watson
    От luv4e7 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-12-14, 02:08
  2. LED. TV Watson ?
    От jcc във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 05-12-13, 21:55
  3. Универсално дистанционо watson rc9206
    От nemuor във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 02-12-13, 01:40
  4. Продавам 3 телeвзора+5.1 колони Watson
    От achod във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 27-05-11, 23:28
  5. Watson 5441
    От KTT във форум Други телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе