Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Finlux ?

Гласували
115. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 55" LCD

12 10.43%
  • 52" LCD

0 0%
  • 48" LCD

4 3.48%
  • 47" LCD

1 0.87%
  • 46" LCD

2 1.74%
  • 42" LCD

14 12.17%
  • 40" LCD

12 10.43%
  • 39" LCD

2 1.74%
  • 37" LCD

2 1.74%
  • 32" LCD

48 41.74%
  • 26" LCD

3 2.61%
  • 24" LCD

9 7.83%
  • 22" LCD

5 4.35%
  • 19" LCD

1 0.87%
Страница 39 от 39 ПърваПърва ... 29373839
Резултати от 571 до 575 от общо 575
Like Tree44Одобрявам

Finlux телевизори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Отговор: Finlux телевизори

Нивото за слушалки винаги се настройва отделно!
    Не знам какви телевизори имаш, но и при моето LG е така. Даже има опция едновременно да подава звук както от говорителите на телевизора, така и към слушалки или Line out.
    Също така не е лошо да си прочетеш упътването или да качиш снимки на изходите и ауфио менюто.
    Не си написал при включване на жака на слушалките звука от говорителите на ТВ спира ли или трябва да се изключи от дистанционното?
    Регулирането на силата на звука ТВ и слушалки независимо ли е?

1.Провери дали нямаш опция в менюто нещо от сорта Audio Out, Line Out, при която се използва изхода за слушалки.
    Също така дали случайно от Vestel не са предвидили два chinch на задния панел с подобни надписи.
    Ако последните ги има, включваш там Logitech-а, задаваш съответната опция в менюто и си готов.
    2.В случай, че няма такива опции по т.1 и се изключват говорителите, при включване на жака на слушалките
    2.1.Настройваш звука на телевизора за слушане през неговите говорители на необходимото ниво.
    2.2.Включваш слушалките към домашното кино, усилваш му звука до исканата мощност и не го пипаш!
    3.Ако не се изключват говорителите, при включване на жака на слушалките и има едновременно регулиране на нивата става най-лесно.
    При положение, че бутонът Mute действа само на ТВ, разбира се.
    Усилваш звука на ТВ, регулираш ниво на Logitech и натискаш Mute.
    Успех!

2.  
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2019

Ще се опитам да отговоря на нещата които си писал, по памет, защото в момента тв-то не е при мен и няма как да направя снимки:
    "Не си написал при включване на жака на слушалките звука от говорителите на ТВ спира ли или трябва да се изключи от дистанционното?" - като се включи жака, ТВ- говорителите си оставят включени и трябва да се влезе в менюто на звука, където си има отделна секция за Слушалки. Като интересното, е че малко по- надолу има опция да избираш дали да са активни слушалките или не. Като променя конкретното меню от слушалки на изход ( или нещо подобно ), ми увеличава външните колони до край и менюто за променяне на звука на слушалките, вече не е активно, а в същото време като променям звука от дистанционното нищо не се променя на външните говорители.

Намерих снимки отзад на панела да се види точно какви изходи има.
    Има още едно меню, което е в допълнителните настройки на телевизора и там може да се избира говорители - ТВ и Усилвател. Аз го давам на усилвател, но пак нищо не се променя.
    Може и аз нещо да не съм направил както трябва от всичките тези комбинации, кое да спра и кое да пусна от менютата, но в първия удобен момент, ще тествам отново всичко по отделно, защото сега по празниците бяхме доста хора и нямах много време да си играя.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015

Поне, аз не съм открил такава опция.
    Няма как да контролираш звука от тв-то освен пред HDMI-ARC ли там каквото беше.
    Каквото и да съм пробвал е без успех.

5. Novice
    Тук е от
    Jan 2019

Здравейте, имам въпрос - как да направя така че съобщението да спре да излизана всеки 2 минути?
    Благодаря предварително! IMG_20190115_192102.jpg

6. Novice
    Тук е от
    Jan 2019

Все пак някой може ли да ми каже как се ползва vestel tools и от къде мога да си го сваля. Там дали ще намеря някакви опции свързани със звука. Също така има ли шанс да подкарам Bluetooth на FUB7000.

7.  
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 39 от 39 ПърваПърва ... 29373839

Подобни теми

1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 270
    Последно: Днес, 10:54
  2. Hitachi LCD Телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 302
    Последно: 12-01-19, 22:06
  3. Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница
    От hristoslav2 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 1269
    Последно: 09-03-15, 23:29
  4. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2015
    Последно: 07-01-15, 19:15
  5. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 17:56

Тагове за тази тема

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе