Резултати от 1 до 11 от общо 11

питане за VIZIO led tv

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #1

    питане за VIZIO led tv

    здравейте, вчера си купих ей това чуда на техниката http://www.vizio.com/m370nv.html#support . въпросът ми е ще работи ли в България с някой от кабелните/сателитни оператори. специално гледах напрежението да е 110-240 волта, че да не се налага да секупуват разни преобразователи.
    има опция да се върне в магазина до 90 дни така, че започват 85 дневни изпитания за работа нон-стоп за да видя за какво иде реч.
    на предишният ми LCD телевизор за почти 2 години здрава работа се появиха някакви /3 броя х около 10-15 см. дълги/ тъмни ивици по екрана.
    ако някой сподели мнения ще съм много благодарен.
    поздрави

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,422
    #2

    Re:питане за VIZIO led tv

    Ха честито....Visio е със ATSC тунер и няма DVB тунер
    В този пост/накрая/ съм написал едно предупреждение.
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg444699

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re:питане за VIZIO led tv

    Можеш да го ползваш с външен тунер за цифрова кабелна/сателитна/ефирна.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #4

    Re:питане за VIZIO led tv

    цитат на колегата hristoslav2:
    "Избягвайте да купувате от американски сайтове (въпреки че там е по-евтино)!! В щатите са на друг телевизионен стандарт ATSC и с различно напрежение в мрежата (110V/60Hz.)
    За да сработи техен модел у нас е необходимо да си закупите външен трансформатор (220V/110V) и външен тунер /Set-top-box/ ,а това са допълнителни разходи и неудобства!! Телевизорът ще ви излезе солен".

    аз и заради това питам дали ще стане ако се закача на кабелен/сателитен оператор. написал съм, че е 110-240V.доколкото разбирам ще стане с булсат, вива-тв, или тем подобни доставчици.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #5

    Re:питане за VIZIO led tv

    Имай предвид, че няма и SCART! Ще трябва да свържеш приемника през композитен вход, което е доста зле откъм качество. Имаш и компонентен вход, но на Виваком и Булсат SD приемниците нямат такъв изход. Можеш да скочиш на HD приемник (кабелен или сателитен) и да го вържеш през HDMI.
    Всъщност не съм сигурен дали това, че не поддържа 576i няма да се окаже проблем.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #6

    Re:питане за VIZIO led tv

    офф вие направо ме вкарахте в размисъл да не отида да го върна тоя телевизор докато е време , че ще си изгоря с 600$

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #7

    Re:питане за VIZIO led tv

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Имай предвид, че няма и SCART! Ще трябва да свържеш приемника през композитен вход, което е доста зле откъм качество. Имаш и компонентен вход, но на Виваком и Булсат SD приемниците нямат такъв изход. Можеш да скочиш на HD приемник (кабелен или сателитен) и да го вържеш през HDMI.
    Всъщност не съм сигурен дали това, че не поддържа 576i няма да се окаже проблем.
    На Булсат SD приемниците (черните с капачето за карата - не се сещам точно модела как е) имат компонентен изход. Виж по въпроса за резолюциите нямам идея дали ще е проблем или не..

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,422
    #8

    Re:питане за VIZIO led tv

    Моят съвет е ако ще го ползваш в България/или Европа/ - да го върнеш.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #9

    Re:питане за VIZIO led tv

    тв е върнат - язък, че като се прибера в българия трябва да дам поне 1500лв за читав тв. направи ми впечатление, че 37" нещо не се предлагат - поне в сайта на технополис. както и да е. добре, че бяхте вие от форума за да ме убедите, че не си заслужава да си вкарам в бг монитор за лаптоп за 600$.
    поздрави и продължавайте да помагате със съвети на потребителите/читателите на този як форум

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #10

    Re:питане за VIZIO led tv

    Е как да не се предлагат в ТП 37" http://www.technopolis.bg/b2c/app/di...=1%29/.do?rf=y

  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #11

    Re:питане за VIZIO led tv

    Цитат Първоначално публикувано от chasovnik
    тв е върнат - язък, че като се прибера в българия трябва да дам поне 1500лв за читав тв. направи ми впечатление, че 37" нещо не се предлагат - поне в сайта на технополис. както и да е. добре, че бяхте вие от форума за да ме убедите, че не си заслужава да си вкарам в бг монитор за лаптоп за 600$.
    поздрави и продължавайте да помагате със съвети на потребителите/читателите на този як форум
    За 1500-1600лв в БГ моделите са доста по-добри от това Vizio .

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Питане
    От loszetas във форум Климатици Osaka
    Отговори: 7
    Последно: 31-01-12, 12:05
  2. Питане
    От Maleficus във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-01-12, 19:51
  3. питане за wi-fi
    От kemo във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 11-06-10, 10:44
  4. питане
    От tankia във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 16-11-08, 20:33
  5. Питане
    От DPetrov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-01, 00:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе