Резултати от 1 до 5 от общо 5

Бъстановяване на база данни

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    11
    #1

    Бъстановяване на база данни

    Някой има ли представа как се съхранява базата данни на един обикновен phpbb форум?

    Значи имам следния проблем: имам форум в домашния си компютър

    който е с уйндоус експи про.Инсталирал съм phpbb2 и малко форумче.Като влезна с администраторска парола през браузера във форума,има опция да ми съхрани базата данни и аз го правя.Уйндолса кара няколко месеца знаете всички и се сдухва!Та пак инсталвам форумчето и пробвам да въстановя базата данни пак през браузера ама сечено вика ми че не е качен такъв фаил!!!

    Пробвам да запазя сегашната БД и да я въстановя по същия начин и става,но старата БД не я иска!

    Какво да правя?Форума го използжам 5-6 месеца и сега от начало ли?

    Ако някой се навие да ми помогне ще му се отблагодаря!

    Мерси предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    11
    #2

    Бъстановяване на база данни

    Нилой ли не знае хора?


  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Бъстановяване на база данни

    Администраторите на нашия форум сигурно знаят и ще ти помогнат, ама имай малко търпение. Бърза помощ по възстановяване на бази данни май няма създадена още[:D]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Бъстановяване на база данни

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Н.Уйндолса кара няколко месеца знаете всички и се сдухва!

    <div align="right">Originally posted by kostoff - 11/07/2004 : 01:54:09</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ще си позволя да не се съглася със теб, ето какво дава на моето systeminfo Windows-a Original Install Date: 27-02-2002, 20:41

    Това първо, второ - форуми и прочее WEB щуротии се качват на машина в която никои не бърника през 5 мин

    Трето: сигурен ли си че след преинсталацията, си задал същото име на базата в MySQL-a, със същия потребител и същата парола като старите.

    4. Дали при предишната инсталация на phpbb форум не си ключил GZIP компресията, а сега да е без или обратното, лесно се вижда, като погледнеш файла с архива дали разшитението му е gzip или sql

    5. Ако не помогне друго - качи един phpAdmin и импортирай на ръка от SQL-a архивирания си файл

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    11
    #5

    Бъстановяване на база данни

    Благодаря ви момчета!!!

    Стана като промених в php.ini-upload_max_filesize

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. База данни на аксес за въвеждане на фактури
    От petkov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 21-06-11, 15:09
  2. Справки база данни с ADO контрол
    От slav4opk във форум Програмиране
    Отговори: 1
    Последно: 28-07-09, 21:19
  3. База данни с българските книги (ISBN)
    От recycled_bin във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-07, 16:23
  4. Отговори: 2
    Последно: 26-05-07, 10:09
  5. web база данни
    От connect във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 10
    Последно: 12-05-06, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе