Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Десет вида форумци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #16

    Десет вида форумци

    Лелемале...

    Народе осъзнай се!

    То Профита предупреди за чуството за хумор, ама наистина всички се вързаха на сериозно. Лятно време е, един такъв размножителен сезон, време за жени/мъже джин с тоник, леко флеймене и по-малко работа и професионални теми. Малко да се поотпуснем да се поизбъзикаме... И какво става, една такава шеговита тема тип е-бане.нет изведнъж предизвиква 'баси раздора - почват се едни дърпаници, нападки, модераторници(май така трябва да му се вика, или модераторщини може би...) и какво - не можеш да избъзикаш ближния. Аман, почва да става скучно от превзета интелектуалщина. Човек да не се пошегува с вас - всичко приемате на сериозно. Осъзнайте се бе хора!!!!! (5 удивителни принак за определена психическа нестабилност) Просто нямам думи. Я стига сте се цупили и марш да пиете бира/джинстоник/койквомухаресва.

    И стига сте се цупили като времето вънка. Усмихнете се [)]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #17

    Десет вида форумци

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">... ако някой вече е причислил моята скромна персона към някоя от изброените групи, нека ми пусне РМ с мнението си - предварително казвам, че ми е интересно към коя категория спадам, според вас, и няма да се обидя, каквото и да ми пишете.<div align="right">Originally posted by Slero*-*29/07/2004*:* 17:03:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Тя като ще е така по добре да не пишем...

    Идеята ми беше точно да поразпуснем преди предстоящите отпускарски дни. Един вид загрявка, но щом не се одобрява - не се одобрява. Нито имам намерение да споря по въпроса, нито да протестирам. Освен това темата не е кой знай каква, че да си паля фитилите...



    Освен това държа да отбележа, че неотдавна активната тема "Какво мислиш за другия...?" (или нещо от сорта беше) - ми бе много приятна. Та по този повод реших да въведа и това като един вид игра, но срещаното неодобрение охлади страстите ми.



    Сега ще направя една ротация... която на мен специално не ми привлича особено вниманието, но няма к`во друго да се направи по случая.



    Крис, къде си ... ?

    "Форумът е да се забавлявате, за отмора. Не го приемайте толкова насериозно" (цитирам по памет)

    Въпреки, че на Елена твърдо възразих на тези негови думи, сега за момент се замислих дали да не се съглася с тях.



    И понеже уважавам решението на модераторите, както и самите тях. Решили са, сторили са го - няма да продължавам с квалификациите, въпреки проявения интерес на част от потребителите тук. А може и решението им да е правилно. Знам ли... Не съм аз човекът, който да прецени.



    Сега ще се погрижа за промяна в статуквото... Това вече не крие рискове от скандали, понеже всеки ще определя себе си...

  4. Gadget
    Guest
    #18

    Десет вида форумци

    .... но анонимно

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #19

    Десет вида форумци

    <font color="red">Затварям темата служебно. Ако проявите интерес вижте продължението й в анкети.



    Пряк достъп от <u>тук</u></font id="red">

  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #20

    Десет вида форумци

    Престанете да ме месите мене, аз имам права вече от няколко месеца само и единствено в раздел "Игри"

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #21

    Десет вида форумци

    Не е описан като тип ЦАПАЧА.





    Среща се във форуми със заети модератори. Той има за цел да затрупа смислените топици с празни такива. Ей така, кеф му е да разруши и затрупа теми, развивани с месеци.





    Винаги съм смятал, че модераторите са точно за да чистят техните боклуци, а не да се изживяват като цензори.

  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #22

    Десет вида форумци

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><font color="red">Затварям темата служебно. Ако проявите интерес вижте продължението й в анкети.



    Пряк достъп от <u>тук</u></font id="red">



    <div align="right">Originally posted by Profita - 29/07/2004 : 19:49:41</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Темата няма да се затваря, но е недопустимо да се коментират и окачестяват посетителите на форума индивидуално.

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #23

    Десет вида форумци

    Това е ново за мен, не го знаех.

    Update-вайте тогава правилата на форума с нова точка 19.



    <font color="orange">т. 19 Недопустимо да се коментират и окачествяват посетителите на форума индивидуално.</font id="orange">




  11. Gadget
    Guest
    #24

    Десет вида форумци

    Като се върне шефа пуснете т. 19 за разглеждане и еветуално приемане или по-точно редактиране на чл. 1.: "Подигравката с потребители на форума е крайно нежелателна. Никой не се е родил научен, затова е форумът."



    На база чл.1. бяха модерирани някои мнения.

    Явна подигравка нямаше, но имаше тенденция да се появи такава...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #25

    Десет вида форумци

    значи моето менение бе с насока да обидя някого - егати , ако това е обида , мога да си представя кога сте засегнати.

    ПП

    и този мой пост го 4ака съдбата на предходните


  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #26

    Десет вида форумци

    Ехее какви спорове и дебати подбудила тази тема, а на мене ми беше просто забавно да се оприлича като Тип 10 ... както и да е, не се карайте (поне така ми изглежда).

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Десет въпроса
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 13
    Последно: 20-06-12, 12:23
  2. Помощ за климатиците ми, с два вида конвектори????
    От mga1981 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 3
    Последно: 14-01-12, 11:48
  3. Съвет за вида отопление
    От Ralitsa във форум Електрическо отопление
    Отговори: 26
    Последно: 02-07-09, 15:17
  4. SetCom форумци - среща live?
    От Domin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 09-06-01, 14:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе