Резултати от 1 до 4 от общо 4

Малко инфо , ако знаете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #1

    Малко инфо , ако знаете

    Интересуваме откъде мога да намеря инфо за цената на строежа на едно жилище , без значение къде се намира ?

    Всмисъл колко струва строителството на една къща или апартамент , независимо дали е в София , Варна или последния забутан град на България . Цената разбира се варира в зависимост от района , а на мен ми трябва чистата стойност .



    И втория въпрос е някой знае ли откъде мога да намеря инфо за общинските облигации ( знам че градове като Варна и София емитират такива ) .


  2.  
     
  3. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #2

    Малко инфо , ако знаете

    Само по първият ти въпрос:



    Виж фирмите, които предлагат сглобяеми къщи. Цените им не зависят от местоположението.



    Много харесвах страницата на http://www.interline-bg.com/

    но нещо не работи...



    Ето и още:



    http://www.ruel-engineering.hit.bg/



    http://bbp.hit.bg/



    Най-красивите подобни къщи бяха на една варненска фирма, но не мога да й намеря страницата.



    НАТО Пропъртис и те имаха подробна инфо (цени) онлайн, но и тях не мога да намеря...



    ОФФ

    Хммм! Преди около 9 месеца бях намерил доста строителни фирми (в интернет), които днес са:

    The requested URL could not be retrieved.


  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #3

    Малко инфо , ако знаете

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Интересуваме откъде мога да намеря инфо за цената на строежа на едно жилище , без значение къде се намира ?

    Всмисъл колко струва строителството на една къща или апартамент , независимо дали е в София , Варна или последния забутан град на България . Цената разбира се варира в зависимост от района , а на мен ми трябва чистата стойност .



    И втория въпрос е някой знае ли откъде мога да намеря инфо за общинските облигации ( знам че градове като Варна и София емитират такива ) .





    <div align="right">Originally posted by nikolin*-*08/12/2004*:* 22:46:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    По първия въпрос - от 150 долара нагоре за груб строеж - става въпрос за къща до два етажа. За апартаментите е по-различно.

    Тук влиза само строителството - т.е. тухли, вар и т.н. плюс труд плюс печалба за строителя. Цената расте в зависимост от вложените материали т.е. искаш ли термоизолация, хидроизолация, използване на специални материали и т.н.



    По втория въпрос - за да получиш информация пусни в google на търсене "общински облигации" и ще получиш много резултати. В някои от тях има и информация. Ако става въпрос да инвестираш - не е за всеки.

  5. neva61
    Guest
    #4

    Re:Малко инфо , ако знаете

    .Наследствена ми къща на село (от 1948г ) се е наклонила назад с около 20 см - ТРЪГНАЛА Е ДА ПАДА.Къщата не е керпичена,но е гредоред. За съжаление не разполагаме с много средства,а трябва да се предприеме нещо и то бързо.За сега не съм направила конкретни стъпки (предстои първо да я прехвърля на мое име .....),но мненията на близки и приятели е ,че може да се спаси или на--добре да се събори и да се построи наново...........тук прочетох за стряскащи цифри .КЪщата е на 2 етажа по 50 мв.м. на етаж . Ще се радвам на всяко мнение по въпроса..........

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. малко инфо
    От ivochoici във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 4
    Последно: 01-06-12, 22:16
  2. малко инфо за
    От connect във форум Технологии
    Отговори: 10
    Последно: 06-06-06, 09:53
  3. Нуждая се от малко инфо за NGN
    От Angel Marinov във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 02-05-06, 18:58
  4. малко инфо за Варненския нет
    От mikk във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 12-10-03, 01:07
  5. малко инфо за ТТТ / ТУ Варна , ТУ София /...
    От Pa3KaTaH във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-09-03, 19:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе