Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #16

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Гатджет, Джени - welcome to the real world - където всеки гледа не да спечели а да открадне...едно време имаше игри, зарибявания, "тука има тука нема", МЛМ, хиляди хора се опариха, минава малко време и пак...в друга форма...Ми нямам нерви да ги съдя...а и няма сми...това е вътрешна продукция на БТВ, т.е. ако тръгнеш да съдиш, ще трябва да осъдиш цялото БТВ а се боя че тия имад достра добри адвокати ( гимнастици )...



    Оффтопик...

    Преди време един познат влезе в една дупка на тъмно с колата си и си помля целия преден мост. Заведе дело срещо общината....ето накратко развитието:



    общински адвокат: ние ( общината ) нямаме оплаквания нито сигнали, че там се е образувала такава дупка.



    потърпевщ: как нямате, аз сигналицирах в общината седмица преди инцидента, дори ми дадоха входящ номер.



    общински адвокат: о така ли, значи сте знаели за тази дупка. След като сте знаели, защо не сте я заобиколили а сте влезли в нея.



    потърпевщ: валеше дъжд от няколко дни и водата беше запълнила дупката, което ме подведе ( бях забравил за момента за нея )



    общински адвокат: тоест искате да кажете, че сте влезли в дупката независимо че сте знаели за нея. т.е. вие сте влезли нарочно там.



    потърпевщ: да ...знаех, но за момент ми изкочи от главата, бях се замислил нещо и докато се усетя бях в нея



    общински адвокат: не мисля, че сте забравили за това, а сте го направили нарочно......



    ....и т.н. ето как потърпевшия се превърна в обвиняем...








  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #17

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Е тук сам се е насадил твоят познат като е казал, че е забравил за дупката... С адвокати се говори само с лъжене... иначе ще те затапят. Такива игри винаги ще има, но поне като ще печелят лесно, да го обявят явно. Ясно е, че и тази телевизийка за нищо не става... то пък коя ли?

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #18

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Имам възможност да проверя как се таксуват обажданията на посочения номер и го направих, от любопитсво. Бях много озадачен от това което каза skynet, че вземат пари дори и да не се свържеш (сигнал заето). От няколкото опита които бяха направени, само при два от тях се установи връзка с тел секратар. До игра не бях допуснат, но не това е важното в случая. Таксуваната сума след преустановяване на "опита" беше 1,08лв без ДДС. Извода е ясен - таксува се само при осъществена връзка.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #19

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    хмм...много е възможно и да си прав, сега като се замисля - при някой от набиранията ми даде сигнал заето, но при няколко не даде никакъв сигнал ( нито заето, нито свободно, нито секретар ) .т.е. възможно е тези няколко "безмълвни" обаждания да са били таксувани като връзка, а оттам да не ми излизат сметките...



    апропо - теб как не те допуснаха? При мен независимо, че не си продиктувах името и телефона "секретаря" ми каза същото....




  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #20

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    апропо - теб как не те допуснаха? При мен независимо, че не си продиктувах името и телефона "секретаря" ми каза същото....





    <div align="right">Originally posted by skynet*-*17/01/2005*:* 01:47:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Като се включи секретаря, казва ти:" Вие се свързахте......"Да си оставиш името и телефона след сигнала, (оставих ги), след това се включва отново и казва, че не съм допуснат до моментната игра, но участвам за голямата награда 20000лв.

  7. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #21

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    6-4= 2






  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #22

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    6-4 = 2 ?

    беше 5 + 4 = 2 []



    случайно чух днес какво говори каката, и каза че е точно така - обаждаш се, и после те избират от обадилите се []

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #23

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Определено въпроса заслужава поне 500 лева...

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #24

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    поне 500лв,

    и разбира се, поне 20мин ефирно време... [:D]

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #25

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    П

    Р

    О

    С

    *ЕЛЕВИЗИОННА

    О

    Т

    И

    Я



    Здравейте уважаеми зрители,

    имаме липсваща буква в горното словосъчетание, познайте я и който се обади пръв...ще получи нашата голяма награда

    "ДЕБЕЛОГРАЙФЕРЕН ГЪЗОГЪДЕЛИЧКАТОР"....все още нямаме участник на телефонната линия....бла бла бла....толкова е лесно - това словосъчетание характеризира една нощна телевизионна игра с която продуцентите казват с други думи на целокупния български народ "загубеняци"....бла бла бла...все още нямаме участник на телефонната линия....:-)))))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Поредната ейпълска простотия
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 8
    Последно: 27-09-14, 15:29
  2. По-често използваните бързи бутони...
    От homeoflove във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 25-01-07, 01:25
  3. Отговори: 9
    Последно: 14-12-06, 11:06
  4. Отговори: 11
    Последно: 07-11-05, 20:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе