Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #1

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Защо в тази страна олигофренията е основна цел на телевизионните мениджъри?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    18
    #2

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Кое точно те притеснява?

    Такива игри има по цял свят, германците не гледаш ли, че постоянно ги въртят.

    Може да те притеснява само, че на дадените телефони звънят само техни хора за да зарибяват нощните птици

    Мадамата непрекъснато подканва хорицата да звънят, времето тече а никой не се обажда въпреки супер тъпите задачи. Обаче хорицата си звънят но им дава заето и изведнъж в последния момент някой се обажда и дава правилен отговор. Честито!


  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Да не би под "уважавана ТВ" да имаш предвид американската телевизия на български език bTV? Да се развличам от време на време с гледането й иди-дойди, ама да я уважавам?!? Аре нема нужда...

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> Убива ги веднага, изтребва ги до крак...

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #5

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    DLL33 - не ме притеснява нищо още повече това или онова предаване...лошото е че играта "тука има тука нема" стана основно забавление на "хорицата"

    Raid - кво да правя като не харесвам канал 2001 и подобни Все нещо трябва да се уважава...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #6

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Raid - кво да правя като не харесвам канал 2001 и подобни Все нещо трябва да се уважава...

    <div align="right">Originally posted by skynet*-*13/12/2004*:* 02:22:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами уважавай си - има Ринг ТВ, ББТ, Диема...

    Ама тези г**лизци, дето са зачислили една камера към ПЪрдю, дето изказвания на т. нар. "македонски" език ги пускат с дублаж, дето се опитват да ни промиват мозъците и да насаждат американски празници и "ритуали" у нас?!? Може и да греша, но според мен не би трябвало да имат нашето уважение. Както и да е, не искам да влизам в полемика - просто заглавието на темата ти малко ме подразни. Peace.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #7

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Raid - кво да правя като не харесвам канал 2001 и подобни Все нещо трябва да се уважава...

    <div align="right">Originally posted by skynet - 13/12/2004 : 02:22:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами уважавай си - има Ринг ТВ, ББТ, Диема...

    Ама тези г**лизци, дето са зачислили една камера към ПЪрдю, дето изказвания на т. нар. "македонски" език ги пускат с дублаж, дето се опитват да ни промиват мозъците и да насаждат американски празници и "ритуали" у нас?!? Може и да греша, но според мен не би трябвало да имат нашето уважение. Както и да е, не искам да влизам в полемика - просто заглавието на темата ти малко ме подразни. Peace.



    <div align="right">Originally posted by Raid - 13/12/2004 : 09:11:46</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    100% подкрепа [8D]

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    4
    #8

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Някой би ли ми обяснил накратко смисъла на играта - ако на всяко обаждане организаторите раздават по 100-200лв, откъде идва печалбата им. Лесно и бързо (секунди) се отговаря на въпроси за горните суми и не знам защо хората отговарят след минути. Не съм се обаждал, защото искам първо да разбера дали няма някаква уловка. Благодаря.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #9

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    хехе ама то и такава игра ли имало.

    Хора намерете си някакво хоби вместо да гледате простотии по ТВ-то. А не да не пропускате предаване и после да ми ревете ама що дават такива простотии ми не е луд тоя дет я дава баницата а тоз дет я яде.

    Ми тъй ша е само чалга и Биг брадър peace evrybody

  12. Gadget
    Guest
    #10

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Без да искам го гледах вчера предаването за пръв и последен път



    Да, има уловка с тва, че таксуването е само 54 ст. без ддс за цял разговор, което значи, че нещо не е наред, а тва, че телефонът звъни като такъв с шайба също, на линията чакат сигурно 100 души и ненам тия телефони как ги отчитат, но според мен и дори само да си се обадил и да седиш на изчакване пак ти отчита. Сигурно и на заето пак ти отчита, защото ти вдига вътрешна централа и ти дава заето Има врътка с таксуването, но ако има някой от телекома, да земе да обясни, а оная заспала ухилена кифла се чуди как да припами хората да звънят...

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #11

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Гаджет - за съжаление е така....направих си експеримент...набрах телефона 10-на пъти като само 3 пъти ми отговори секретар, че да съм си казал трите имена и тел за връзка след сигнала...след което секретаря ми заяви най нагло че, не съм допуснат до играта....получавам детайлна справка за месеца и какво да видя...за този телефон сумарно малко над 5 лева...а имах само 3 успешни свързвания....хайде да помислим заедно къде е уловката ) Затова именно пуснах тази тема, предполагах че ще е такава уловката...в една нормална страна със ясни и тони закони за защита на потребителя бих могъл да им скъсам задника от дела...

  14.  
     
  15. Gadget
    Guest
    #12

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Eме съди ги, на твое място бих го направил с директно оплакване в СЕМ или там каквото е сега (ненам дали има комисия за подобни нарушения), оплакване в самото bTV на място да се разбереш с някой чиновник, че тва с телефона е лъжа и да сменят начина на обявяване на таксуването и т.н стига да имаш нерви и свободно време



    Все още има достатъчно балъци да се връзват на подобни игри с SMS и прочие и да очакват нещо да спечелят бързо и лесно. А тва реално си е все едно пуснеш фиш и да удариш 6-ца от тото-то

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    134
    #13

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    @Gadjet



    ето още един пример (да плача или да се смея, може би ТЦЦЦЦ изчерпва коментара )

    http://www.standartnews.com/stnews/t...ry/s4317_3.htm

  17. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #14

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    Преди 5 месеца отказах телевизията. Не можах да понеса комерсиализацията и.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #15

    Бързи пари - поредната простотия по уважавана ТВ

    И аз за пръв и последен път опитах да се свържа (с изследователска цел) [!] При всяко позвъняване искаха (тлф.секретар) да си кажа името и телефона и това беше всичко - дори нямаше инфо че не съм допусната до играта. Разбрах, че далаверата им е в набирането и престанах. Стори ми се много некоректно. Сега чакам да видя сметката ми какво ще отчете.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Поредната ейпълска простотия
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 8
    Последно: 27-09-14, 15:29
  2. По-често използваните бързи бутони...
    От homeoflove във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 25-01-07, 01:25
  3. Отговори: 9
    Последно: 14-12-06, 11:06
  4. Отговори: 11
    Последно: 07-11-05, 20:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе