Резултати от 1 до 9 от общо 9

и домашните ЯДАТ деца !!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #1

    и домашните ЯДАТ деца !!

    и собственика казва, че нямало доказателства !?!???? - не е ли малко нагъл ?









    <font color="orange">добавено</font id="orange">

    ..робски народ сме - защо родителите не хванат една вила и да раздадат правосъдие ??



    имам в предвид кучето..[B)]






  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    и домашните ЯДАТ деца !!

    Трябва да се въведат много строги мерки за отглеждане на кучета. Трябва да има данък куче и колкото е по голяма данъкът да е много по голям а някои породи въобще да са забранени. Трябва да има и ограничени кога да си разхождаш кучето. примерно един час преди обяд и един час слвед обяд. Подобни мерки има в белите държави. То ясно че няма как да се докаже че точно дадено куче те е охапало. Аз съм хапан от домашно куче дето не хапеше и си играело с мене, а аз стоях неподвижно но оново реше че трябва да ми скочи и да ме хапе.

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    и домашните ЯДАТ деца !!

    Стига стези кучета, няма ли по-важни теми. То не бяха кучета то не бяха чудесии!

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    и домашните ЯДАТ деца !!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Стига с<font color="red">_</font id="red">тези кучета, няма ли по-важни теми. ....

    <div align="right">Originally posted by ru-boy*-*11/01/2005*:* 20:26:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Има! Храната за кучета!

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    134
    #5

    и домашните ЯДАТ деца !!

    Човек поставил табела на входната врата:

    "Внимание, зло куче!!"

    Шегаджия минал, видял табелата и добавил отдолу:

    "Ама няма зъби.."

    На другия ден под надписа се мъдри друг:

    "Обаче смуче до смърт!!"


  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    и домашните ЯДАТ деца !!

    Мастията вече са я пробрали от полицаията и има голяма вероятнст да бъде омътвена а собственика вероятно ще бъде съден. БТВ мнохо хубаво правят като раздухват проблема с кучетата, всеки ден по новините се говори за уличните и домашните кучета и как са нахапали някой.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    и домашните ЯДАТ деца !!

    само че ако бяха от цигански произход - щеше да стане еднаааааааа, и после АНИ САНДВИЧ да казва- това е вашата приказка - допишетея

    и след нея Гена димитрова ( крокодила Гена) с тъжен тон и плачещи очички - децата от циганската махала са нахапани от бездомни кучета - става дума за едно , но в кюпа кой да види. а като едно българско дете е с над 60 шева , - няма доказателства

    затова казах - куче което се спусне , и съм наблизо ( стига да няма куки де - че трудно се оправям с тях ) ами пиши го бегало - не ме интересува какво било то , било то дресирано ( ама за какво - за да хапе ли , май да )

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #8

    и домашните ЯДАТ деца !!

    "кучето ще бъде убито, <font color="red">АКО СЕ ДОКАЖЕ</font id="red">, че е проявило безпричинна агресия.."



    е, точно за това ви говорех - скоро някои ще почнат да си наемат адвокати за кучетата....



    справка : http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=18901 - моите мнения [^]



    обаче, нахапано хлапе не е доказателство ?????






  11. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #9

    и домашните ЯДАТ деца !!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Стига стези кучета, няма ли по-важни теми. То не бяха кучета то не бяха чудесии!



    <div align="right">Originally posted by ru-boy*-*11/01/2005*:* 20:26:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    съгласен съм с ru-boy , че темата не е от най-важните, но за сметка на това вълнува > 95% от населението - едва ли има хора без мнение по тази тема...






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как се дозареждат домашните климатици?
    От jul6 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 5
    Последно: 07-11-09, 23:54
  2. Дом за нашите деца
    От tannoy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-07, 17:51
  3. Какво ядат българите...
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 13-11-06, 09:57
  4. Женени С Деца?
    От dark във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 15-06-06, 01:55
  5. Игри за деца...
    От Caesar във форум ИГРИ
    Отговори: 15
    Последно: 26-10-05, 10:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе