Резултати от 1 до 10 от общо 10

Малко помощ ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Малко помощ ...

    Има ли някой който разбира от френски ? Имам един страхотен проблем . Трябва ми някакво кратко съчинение на тема "какво ще правя през лятото" на френски. Просто 10 - тина реда да е . Ако някой може да ми помогне, нека да го постне във форума или да ми го прати на майла ! Спешно е !!!

    Благодаря от сега.

  2.  
     
  3. silverfox
    Guest
    #2

    Малко помощ ...

    Ама ти упорито се опитваш да накараш форума да ти изкара половината оценки...

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    Малко помощ ...

    Бе трябва ми такова съчинение. Който иска да дава, който не иска да не флуди форума. Стига сте се лигавили ами отговаряйте както трябва.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    Малко помощ ...

    Ами мисля че си сгрешил форума.

    Ако някой модератор ме поправи може би аз съм го сгрешил

  6. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #5

    Малко помощ ...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Бе трябва ми такова съчинение. Който иска да дава, който не иска да не флуди форума. Стига сте се лигавили ами отговаряйте както трябва.



    <div align="right">Originally posted by CreatoR - 16/06/2005 : 09:40:57</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Извинявай, младежо, но май си го сбъркал все-пак (форума).

    И ти отговарям както трябва - загуби ми около 5-6 минути с твоите постове. Длъжник си ми за загубеното време, а и на всички колеги от форума - също. Не вярвам някой да ти направи курсовите работи дори и срещу заплащане (поне в този форум).

    Дано останеш някъде в чужбина - искрено ти го желая!



    (А мислех, че съм спокойна личност)[V]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Малко помощ ...

    @CreatoR - "Бе" като ти трябва - "Бе" напиши си го сам де!!

    Егати - тук и тарикати са навъдиха - що не кажеш имам тук една мадама - ади някой да я нае*е вместо мен ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #7

    Малко помощ ...

    Форумите са място където се събират хора с еднакви интереси. Там ако някой има даден проблем или неможе да направи нещо се очаква да му се помогне с каквото може или изобщо да не му се отговаря.

    Това не е курсова работа. Това е домашна работа на едно мое малкооо приятелче на 14 години. Аз парите си ги изкарвам от други неща и не мисля да ги изкарвам с ваша помощ, защото сигурно ще омра от глад ако разчитам на вас.

    От доста години съм тук и съм свидетел на едно страхотно развитие на сетком. Откакто обаче се навъдиха някакви потребители които натрупаха 2000 поста и почнаха да плямпат за щяло и нещяло по различните категории (говоря за хората които си нямат работа, а по цял ден пишат тук само и само за да са на 1 - во място в класацията) тука стана малко изнервящо. Незнам изобщо какви сте и с какво се занимавате, но ще е по - добре да отговаряте на място по зададените въпроси. Надявам се , че ако пусна тема "Какво мислите за сетком" няма да ми отговорите , че ще направя един списък с коментари и мнения и ще ги продам на някой вестник или списание за компютри.

    Моля от сега на татък, който няма какво да казва по темата (нещо което е свързано със зададения ми въпрос) да не пише коментари относно това което съм помолил.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Малко помощ ...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    ...............

    От доста години съм тук и съм свидетел на едно страхотно развитие на сетком. Откакто обаче се навъдиха някакви потребители които натрупаха 2000 поста и почнаха да плямпат за щяло и нещяло по различните категории (говоря за хората които си нямат работа, а по цял ден пишат тук само и само за да са на 1 - во място в класацията) тука стана малко изнервящо. Незнам изобщо какви сте и с какво се занимавате, но ще е по - добре да отговаряте на място по зададените въпроси. Надявам се , че ако пусна тема "Какво мислите за сетком" няма да ми отговорите , че ще направя един списък с коментари и мнения и ще ги продам на някой вестник или списание за компютри.

    Моля от сега на татък, който няма какво да казва по темата (нещо което е свързано със зададения ми въпрос) да не пише коментари относно това което съм помолил.



    <div align="right">Originally posted by CreatoR*-*16/06/2005*:* 18:20:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Тази тема отдавна я има:

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=15416

    Ако искаш напиши си мнението за форума там. И го давай по-спокойно. Всеки има право на мнение, особено в този раздел...[}]

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #9

    Малко помощ ...

    Помогнаха ми за това, което питах и съм страшно благодарен на човека който ми отговори както трябва. Мисля, че темата може да се локва вече. 10х на всички които дадоха коментарите си, особено на тия първите .

  12. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #10

    Малко помощ ...

    Брех, брех, брех...



    Ами с това заглавие "малко помощ...", "много помощ..." или пък "страхотен проблем..." едва ли ще постигнеш бърз резултат и ще привлечеш хора, които могат да ти помогнат.

    Продължавай все така. Дано пожънеш успех.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко Помощ ...........!!!!
    От Румен Йорданов във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 02-10-13, 22:37
  2. Малко помощ ..
    От FormatC във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-11, 22:22
  3. Малко помощ
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 09-08-09, 20:36
  4. Малко помощ....
    От boregar във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 03-03-09, 16:10
  5. малко помощ....
    От robinlud във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-05-03, 19:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе